Смайликівна• Изменено 23 октября 2023
Ваші чоловіки, з якими ви зустрічаєтеся, роблять
Вам подарунки? От ви зустрічаєтеся 7-8 міс. Стосунки серйозні, в коханні признався. Коли десь ходимо, то піклується- двері відчиняє, одяг допомагає одягнути...Але подарунків нуль. Влітку ще якісь ромашки дарував...Грошей не дає, я не прошу. На цьому етапі я далі не рухаюсь у стосунках, бо якщо чоловік не вкладається в жінку, то сенсу йти за нього заміж нема. Він розраховує на сім´ю, але за гроші мені казати якось соромно. Ходили пару разв кіно, в театр. Ну таке.
Які подарунки вам роблять?
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
У вас слишком жирные тараканы
А что? Должна сразу мужчину тянуть к себе? Нет уж.
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Че ж автор с лёгкостью не нашла кучу молодых?
Менямолодые не интересуют. Со мной знакомятся до стх пор. У меня пунктмк. Мужчина не младге меня. Моложе себя не воспринимаю.знакомился 36летний. Нет.
руки_Крюги• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Вот про это я и говорю, что многие женщины не хотят моложе себя. Это еще и спасает наших мужчин 40+.
Маю натхнення• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
И что вы в итоге имеете? Бесплатный секс+ваш борщ
Ответ дляСмайликівна
Якщо все ж буде розглядатися варіант сім’ї - краще, щоб його заробіток (чи його частина) йшов ’в сім’ю’, а не на оренду чужим людям
А Ваше ’дошлюбне’ і так залишиться лише ваше
Тому нічого нема критичного, якщо ’до себе’
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Ну мой борщ не часто. Очень не часто.
Водійка хімарса• 23 октября 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Жлоб схоже я таке не люблю
По молодості допускала, потім ні.
Мій чоловік не фонтан щедрості, але нормою вважає подарунки кілька разів у рік.
Авто на мене записав, квартиру
По молодості допускала, потім ні.
Авто на мене записав, квартиру
Ну и что что квартиру и машину на вас записал? в браке всё общее- при разводе всё пополам, или всё отсудить может-если докажет что это на его деньги куплено. Моя история ’с начала они жили бедно, а потом их обокрали’ Мне было 40, когда познакомились, в начале 4 года без штампа жили, в 2014 расписались, так чтоб такое дарил грандиозное- так нет, по мелочи. Никуда не ездили отдыхать, нигде не тусили, как впрочем и спустя 13 лет, то денег не было, то некогда. Он из другого города- снимал в Киеве квартиры, я из Киева-жила до него на Печерске, потом продала квартиру с сестрой поделилась- мне не хватало чтобы купить даже однушку. А он всё время квартиры снимал и я за ним кочевала, платил за аренду он изначально, еду я покупала и готовила, комуналка- тоже я, всё что нужно было мне-парикмахер, одежда- я всё покупала себе сама-никто мне ничего не давал. В 2021 он резко заработал куш и таки после моего нытья-что нужен свой угол, таки купили квартиру-оформлена на меня, потому что покупала в его отсутствие. И всё! вся жизнь разделилась на до и после. я всё купил, это всё моё, сидишь на моём диване, смотришь мой телевизор! квартиры снимал для тебя(как будто ему приезжему квартира не нужна была для житья), такое конкретное жлобство проявилось, что я просто в полнейшем разочаровании, куда всё и делось-романтика, любовь, не говоря уже про 13 лет приведших к краху. Чувствую себя использованной-когда он был совсем не богат- то ему было удобно чтобы женщина рядом была, готовила, ублажала, а когда перья распушил- стал прям не выносимым, вплоть до иди куда хочешь, если тебе не нравится. Пока ездил в командировки- я хоть отдыхала от него, теперь никуда его не выпустят, грызёмся через день.
Манкоголік• 23 октября 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Жлоб схоже я таке не люблю
По молодості допускала, потім ні.
Авто на мене записав, квартиру
По молодості допускала, потім ні.
Авто на мене записав, квартиру
записав заповітом чи як?
Манкоголік• 23 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
айфони, автомобілі, путівки, частки в бізнесах. Все
поні, поні....
Люблю пиво• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Я спроможна на все. Маю 2 евартири. Одягаю себе і дитину. Їжлжу відпочивати. Але за наявності мужчини , якщо він хоче сім´ю, частину фвн.зобов´язань і добрячу половину мужчина має взяти на себе. Інакше сенсу в чоловіку нема. Секс.спілкування можна мати без сім´ї. І зп в мене далеко не мінімальна.
І пальтишко купити не можете, збираєте 2 роки? Не смішіть, нафантазували 2 квартири і все інше.
Маю натхнення• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Ну мой борщ не часто. Очень не часто.
Вот и подарков нет. Если вы ему демонстрируете, что он вам только для секса
Манкоголік• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Мне не 45.но выгляжу я дай боже каждой так в 40. Ни морщин.ни ботокса.ни лишнего аеса.
а пиво хоч продають без паспорта?
Маю натхнення• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
а пиво хоч продають без паспорта?
Как обычно - супермодель советчицы с никчёмным мужичонкой
Манкоголік• 23 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Проговоріть з ним все чесно:
Васю, мені важливі залицяння, турбота, подарунки ,підтримка та хороший секс. Ти зараз забезпечуєш мені лише останній пункт. Шоб не мати один до одного ілюзій, на цьому і зафіксуємо наші відносини.
та не приведи Господи так оголодати
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Купила і не дешеве. Де я написала що я збираю 2 роки? Я тільки зробила ремонт в квартирі. Були витпати. Не висмоктуйте з пальця того чого нема. Так.2 квартири. В одній живу. Іншу здаю. Це придане дитини.
АБВГДэшница• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Так ищите ровню. Этот вам не ровня. Ни по уму ни по менталитету, ни по мат.состоянию
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
а пиво хоч продають без паспорта?
Фу.пиво не п´ю і ніколи не пила.гидота смердюча
Манкоголік• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
і чого ж тоді при цих всіх ’спроможностях’ єдине, за що змогли вхопитись - то за оцього?
Манкоголік• 23 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Господи, да возьмите вы следующего из очереди и все, о чем мы тут спорим ?
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Так не виходить. То високі мор.цінності але бідний. То багатий.але бидло.того й одна. Або те і інше, або нічого
Манкоголік• 23 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
За вами гонятся?
расхватали не берут, називається гониво)))
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
В цього є моральні принципи хоча би. Чимало було заможних.але бидлячих. Але і з бідним я теж не зможу. Краще одній.
Маю натхнення• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
А жить будете если с мужиком, то у мужика, неважно, в какой квартире, главное, не у вас
Маю натхнення• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
Тшшшш
Люблю пиво• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Самі написали, почитайте свою писанину.
Зилиште нормального чоловікака в спокої для адекватних жінок, а самі до пенсії чекайте дідка-принца, який пристаркувату утриманку захоче 🤣
Маю натхнення• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Тогда потерпите немного - до климакса и пенсии! И живите спокойно уже, без этих унизительных поисков
Мадам Тю-лю-лю• 23 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Это смотря у каких мужчин и у каких женщин. Все, как и в молодости.
Ви погоджуєтесь, що розумних і вродливих самотніх жінок в 40+ більше, ніж чоловіків? В чоловіка з віком ростуть шанси, що його хтось підбере, в жінки шанс на створення сім´ї з віком падає
Люблю пиво• 23 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
Та нічого в неї немає, шукає дурачка, але запізнилася років на 10-15.
Люблю пиво• 23 октября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Так вона і знайшла вище за себе по всьому, вона до нього не дотягується.