Сарафанное радио• 23 октября 2023
Сколько лет дадите?
Вот такое фото
Хи хи, ну ну• 23 октября 2023
Ответ дляСарафанное радио
Нет тут ей бы не дали 65
55 это ее фотосессии
тут вона взагалі як мама Чакі
Який сенс так фотошопити, вже б тоді просто іншу голову їй приробили
Сарафанное радио
• 23 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Круто вона виглядає. А фото з фотосесій робочих ще раз нагадують що вигадувати вік і оцінювати зовнішність по фото дурне діло
100% інста фільтри, фотошоп, студійні - все різне
Сарафанное радио
• 23 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Думаєте,ця зачіска і сукеночка робить людину молодшою ?
По обличчю та шиї видно ж,що літ ой,як не мало
Навпаки,дивний дисонанс,образу та віку,ніби людина не може спокійно прийняти скільки їй років
То плаття їй таке не можна? Просте?
Хома з пастою• 23 октября 2023
Ответ дляЯк міряти?
50-60 с дуже гарної косметичною підтримкою, класно виглядає якщо їй за 50
А что, похоже, что меньше 50?
вам 20 что ли, что вы не отсекаете ее возраст?
Ирина-61a8• 23 октября 2023
Видно , что молодится, натренированная фигура. По лицу видно возраст за 60. Не люблю эффект молодящейся (или как правильно сказать), но не молодой. Лучше выглядеть гармонично.
Ирина-61a8• 23 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Та хай носить,яке хоче
Разве вопрос в том, что кто-то запрещает? Вопрос в том, как лучше воспринимается. Но, если ей нравится, то пусть носит.
Сарафанное радио
• 23 октября 2023
Ответ дляИрина-61a8
Да она нормально выглядит, это ж модель, и работа такая
Ответ дляИрина-61a8
Кожному по своєму
Мені таке не сприймається
Я ніколи не розуміла крайнощів
Я ж не кажу,що потрібно косинкою обвʼязатись і туфлі бабкіні взути,але в 65 + з оголеними плечима,особисто мені дивно виглядає
Мені таке не сприймається
Я ніколи не розуміла крайнощів
Міряю від одиниці• 23 октября 2023
Ответ дляСарафанное радио
Нет тут ей бы не дали 65
55 это ее фотосессии
Вона на обох фото виглядає на 60+. А в житті без ретуші, фотошопа, гриму - взагалі сумне видовище.