Зупка_цем• 23 октября 2023
Вы скучаете за ушедшими с форума советчицами? Кто они?
Давайте напишем, кого не хватает?
Общаетесь ли онлайн, в группах? В инсте?
Цибулька зла• 23 октября 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я тут з 2014 і з 2014, от слово в слово, роками натурально слухаю як раніше тут було добре, а тепер ужас і всі нормальні порозходились)))))
100 %
Свій варік• 23 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
У Німеччині вони-сссссс)
у кого шо ’болить’
Все питаю зарання• 23 октября 2023
А що то за одна з губищами , то вона десь в ресторані, питає вгадати де це місце?
Свій варік• 23 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
дівчата кажуть ка.віка тепер )))
точно, забула)))
Все питаю зарання• 23 октября 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
І не кажіть, я з 2016, але не сильно помічаю, що хтось покидає цей форум.
Спішу - перекидаюсь• 23 октября 2023
Ответ дляСвій варік
о, таки пропустили)))) там не лиш цицьки були)))) Денисівна аж в бані була))))
А что еще там было и главное зачем?))
Пиши-пропало• 23 октября 2023
Ответ дляСвій варік
та так, всім ждунам і рузькомірним вона ’неприятная и недобрая’
Значить - супер!
О, саме так і мені подумалось 👍
Цибулька зла• 23 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Так все добре . Але я ж міняла покриття через 10 років , зараз нове вже 3
як летить час....
Цибулька зла• 23 октября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А что еще там было и главное зачем?))
а денисовна еще есть?
75В• 23 октября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Екатеріна 27, це що за особа, вона з росії?
Местна панікерша, що тікає периодично з Києва останні 1.5 року. ніяк не втече. Каже 5 квартир і дім, треба все продати. Але не продає, а здає. Але все таки знову тікає і тікає. Чи от білорусів чи авіації , забула вже.
Свій варік• 23 октября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А что еще там было и главное зачем?))
вона Денисівні в лічку навіть фоткою своєї ’годувальниці’ прислала, а та в тему запостила і полетіла в бан
А хтозна навіщо, але вона була безобідна, цікаво, де зараз?
Сунуся в чужі справи• 23 октября 2023
Я за ними не скучаю, я с ними общаюсь. С некоторыми, перечисленными, адекватными.🥰
Солоденька цукОрка• 23 октября 2023
Ответ дляСвій варік
у кого шо ’болить’
Це я про Балуту.
А ШО?
Последний вагон• 23 октября 2023
Ответ для75В
Боже 5 квартир і дім у власності. Вона мені колись писала, що її дітям випала доля піднімати розруху, як та Юля про зубожіння)
Ленивица-красавица• 23 октября 2023
А кто-то помнит молодую девушку, которая взяла под опеку племяника?
Ей ещё денег не хватало. Искала подработку
Кто знает, как она?
75В• 23 октября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Удалено администрацией...
Мася тут теж напевно. Шифрується після позору
Вика оно вище. Оля стала Прервата. васичкина - олябалюта
Ответ дляСолоденька цукОрка
А дівчина з собачкою на аві, яка ледь не спалила кухню, роблячи окопні свічки? Не бачу, давно...
Солоденька цукОрка• 23 октября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
з рашки була тут ксенія якась.
75В• 23 октября 2023
Ответ дляПоследний вагон
Так вона вже не тікає? Буде піднімати? То ж в червні 2022 теми тут створювала, що прямо с чемоданами вже.
75В• 23 октября 2023
Ответ дляsobacura
Гарну справу робите! Я теж трохи докинула тоді.
Спішу - перекидаюсь• 23 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
а денисовна еще есть?
Без понятия, я не знаю кто это) Я вообще не особо знаю всех советчиц, я с 2016 года тут, помню по аватаркам, знаю есть Оля тут и Мася с елками была, Мадонна, Парель, еще пару советчиц завсегдатаев девушка с Фионой на заставке, Мизери, Зеленка, Траведи, кажется если правильно, Ну Юра... Пару троллей мужичков и Чмуня или как ее)) Еще была Осьминожка и Пони.
Все питаю зарання• 23 октября 2023
Не прохожу мимо• 23 октября 2023
Ответ для75В
Отож )
80 % тут старих, впевнена
Свій варік• 23 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Це я про Балуту.
А ШО?
та нічо, а я про Німеччину. Ну і заради справедливості, хоч і негативний персонаж, але вона не біженкою поїхала. Чи в саме Німеччину - не знаю
Цибулька зла• 23 октября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
а мася как ? все хорошо, они ж где-то под Киевом жили? если не путаю.