Носки на подтяжках• 23 октября 2023
Бідні євреї.
Реально сьогодні подивилась сторіс єврейки, як їх хейтять. Навіть в Польщі всілякі паради проти євреїв зараз проводять. Я думала, ця тупість давно закінчилась, десь разом з гітлером. А ні. Нас жаль, але нас хоча б весь світ підтримував (хоч на початку). А їм і так не солодко, ще й хейт звідусіль.
Mrs.Ochmonek• 23 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Та подождите.не просто так украинцев на покаяние прогибают
Мы всем должны за свою борьбу
Все ущемльонные украинцами и пострадавшие. Забывающие правда.что поналезшие . Украинцы ни к кому в страны не прутся убивать и отжимать.
Мы всем должны за свою борьбу
Та уже і так прогнуті далі нікуди ((
Модная и Голодная• 23 октября 2023
Что то пропустила. В Польше хейтят евреев? Парады против евреев? Мне не верится. После того как они так пострадали
Ответ дляWhiteWidow
Від релігій всі біди. Кров і війни. Нема бога - нема горя.
Допоки не було монотеїстичних релігій різали один одного тільки в путь. Різниця тільки в тому, что приводи для нападу були більш чесні - прямо і казали, що хочуть завоювати землю/ресурси/розповсюдити свою владу, а не прикривалися Богом
Ответ дляStar39
Ну так Украина самая бедная страна Европы. А там через стену Израиль, с совсем другой зарплатой. Все оружие в Газе завезено контрабандой из Египта, по подземным тонелям. Под сектором Газа находится 500 километров подземных тоннелей, построенных палестинскими инженерами.
А чому по тим тунелям люди не можуть вийти?
svetlapanna• 23 октября 2023
Ответ для-Инга-
их оформляют и проводят свои же. И меня очень пугает, что их количество за последние 10 лет в Европе (и за счет миграции и за счет рождаемости, самый плодовитый этнос) растет в геометрической прогрессии. В итоге мы видим этот шабаш в Европе
Согласна с Вами (((Европа дотолерастилась с ними ((
WhiteWidow• 23 октября 2023
Ответ дляFilomena
А чим потім шантажувати світ? Якщо вийдуть люди, то хто буде там мучеником?
Ирина-bbd0• 23 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та уже і так прогнуті далі нікуди ((
Ну материально у нас уже всё забрали. Осталось получить повинные головы и покаяние. Дальше можно в лицо открыто ржать.почти как в Умани.
Волшебная лампа• 23 октября 2023
Ответ дляalex-3f3c
Удалено администрацией...
зачем вы так о себе
читать этикетку и читать скабееву какое то дно даже для вас
svetlapanna• 23 октября 2023
Ответ дляPiracanta
А откуда взялись евреи? Где их историческая родина?
Они на своей исторической родине)) В Библии даже упоминается Иерусалим, и даже город Газа
svetlapanna• 23 октября 2023
Ответ для-Инга-
полностью снабжали концлагерь водой, электроэнергией и бесконечно вливали деньги вместо со всем добреньким миром. Лечили детей в стацонарах, учили в университетах Израиля бесплатно студентов (своих платно, ага). Давали работу... Милейший концлагерь, не находите?
Ой. как мне єто что-то у нас напоминает, ой ..
Сколько волка не корми..
Евреи умные, надеюсь, они выстоят .. их тысячи лет гнобят,а они вырываются.Молодцы
Сколько волка не корми..
🇺🇸Буквально тільки що Байден перервав свій виступ зі словами: ’Я маю піти до ситуаційної кімнати. Є проблема, яку я маю вирішити’.
Також відомо, що зараз були атаковані три американські військові бази на Близькому Сході. Ймовірно це ті угруповання, що підтримуються Іраном.
І підтвердження:
❗Три військові бази США у Сирії були атаковані, повідомляють ЗМІ
І підтвердження:
Спостерігаю цікаві зміни: живу, наразі , за кордоном у невеличкому містечку де дуже багато арабів - на одному з балконів сусіднього під´їзду вивісили флаг Палестини, араби кучкуються ( вони й так , зазвичай , поодинці не ходять , але це щось інше - більш часто зустрічаються ці ’компанії’) десь одна четверта з чоловіків наділи арафатки на шиї, такі якісь зміни в них, не знаю як описати. Як кажуть, голову підняли: підвищився тон голосу, впевненість на грані нахабства , очі горять, як вовки рискають. Навіть жінки якісь збуджені...
Покищо складно скласти висновок до чого це , але точно одне : там немає, насправді ні грама співчуття до жителів гази , вони не сумні, не збентежені а наче злочинці, які отримали можливість зробити те чого давно хотіли а люди гази лише привід.
Відчувається напруга і я, особисто, не відчуваю себе у безпеці.
Такі от спостереження.
Ізраїль терористи• 23 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Політика відкритих дверей у Європі вилазить боком. Сподіваюся, що Європа з цієї ситуації зробить висновки
До чого тут Європа до Ізраїлю?
lady.dziu2011• 23 октября 2023
Ответ для-Инга-
Это и планировал Арафат
Ізраїль терористи• 23 октября 2023
Ответ дляКлементина
У мене чомусь повна стрічка FB на підтримку ХАМАС. Но розумію, чому мені FB це підсовує. А ще Грета Тумберг ’ stay with Gaza’ і Ілон Маск до купи
Ну так stay with Gaza а не стей with Hamas.
Все правильно. Це заклик захистити жителів гази, їх бомблять щодня, тисячі і тисячі калік і смертей. З якою метою? Бо можуть.
Модная и Голодная• 23 октября 2023
Ответ дляEvga32
Десь вище скидала скрін
Видела уже. Что сказажу, сейчас много злобы, ненависти. Люди с ума сошли
Татьяна_М5• 23 октября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Здається, шо євреїв прям постійно. Я навіть не розумію до пуття, за що.
За хитрость, наглость и пофигизм на всех, кроме своего народа. Знаете анекдот?
Еврей вытаскивает из моря золотую рыбку. Она на него внимательно смотрит. Спрашивает:
- Еврей?
- Таки да.
- Лучше зажарь.
Да, никто не хочет иметь дела, потому что человек разумный знает, чем это заканчивается
- Еврей?
- Таки да.
- Лучше зажарь.
L-i-s-a-92af• 23 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Соглашусь, автор. Когда рашка стирала сирийские города вместе с сирийцами, то не пошевелился ни один араб. Вроде там не такие мусульмане живут. А теперь эти аллахуакбары повылезали со всех щелей. Кто их организовал?
Ответ дляТатьяна_М5
- Еврей?
- Таки да.
- Лучше зажарь.
- Еврей?
- Таки да.
- Лучше зажарь.
Та не майте справи. Хто вас змушує?
Ви ж не вбиваєте тих, хто вам просто не подобається? Не ставите це в пріоритет свого життя?
Росія вікми винищує українців, морить голодом, садить в табори, відправляє в заслання, виселяє, вирізає, вбиває і т.д. Ізрїльтян віками вбивають араби. Зовні різні люди, а методи майже однакові і кінця краю тому немає. Але я завжди раділа, що у нас в країні немає ’іновірців’, вони для мене всі на одне обличчя.
Ответ дляPiracanta
Та і коли мусульмани винищують курдів, то також ніхто не ворушиться.
Ответ для vihola
І поки білі гадали народити під 40 одного, чи жодного, ці плодилися зі швидкістю світла, знаючи, що незабаром таким чином захоплять Ізраїль, Європу, Британію, США, Канаду, Австралію, все що створили розумні, прогресивні, цивілізовані, та на жаль, недалекоглядні люди.
Так прикол в тому що ну захоплять, а далі що? Вони ж все знищать. Нещодавно прочитала допис одного мусульманина на фейсбуці - він писал що весь світ скоро буде їхнім, наводив доводи, які підтверджували що це відбудеться вже скоро і, значить, тоді, через 40 років станеться кінець світу. Бо це і є його прелюдія- час другого пришествія , яке має закінчитися кінцем світу.
На питання що отже, якщо мусульмани захоплять світ то він не проіснує більше 40 років - такі ’чудові’ перспективи. Він просто відповів молитвами... В них уяви немає , що вони будуть робити з тим світом, з тими цивілізованими країнами , яких вони так прагнуть. Вони просто як заздрісна русня - хочуть знищити все, до чого дотягнуться , щоб всі жили в такому лайні як у них. При цьому розуміння власного життя в нових, створених ними умовах , вони не мають.
І жителі Гази, які раділи знищенню Ізраїлю, вчили дітей ненависті та створювали культ вбивства ,зовсім не думали про свою залежність від того ж Ізраїлю, я вже мовчу за очевидну військову відповідь. Чому вони не думали?...
Євреї, які жили біля кордону та стали жертвами нападу 7 жовтня, розказували що їх приходили грабувати і вбивати люди з Гази, з якими вони разом працювали, до яких ходили на весілля, яких вони підтримували. Це просто неймовірно, вбивати й грабувати людей знаючи що через це в них не буде роботи, води, світла , можливо, життя. Що ними рухає? Це просто якийсь феномен тупості, який, мабуть, треба ізолювати і вивчати.