Белая котичка• 24 октября 2023

Почему так поздно начинают учебу?

Многие учителя и ученики ездят на транспорте, так хочется в часы пик кататься?
Почему бы не начинать учебу в школе хотя бы с 7:30 утра?
Пасти Ла• 24 октября 2023
Ответ дляБелая котичка
Так что там с серёжками у детей?) Или слабо тему развить?

Только и придумали свой миф
читайте нижче)
Безсовісна кума• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Теж не занадто мудре діло.
Ой, для мене мудре. Я до часу ночі лажу, щось роблю.. А потім вранці встати не можу 😢
ol_kin• 24 октября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Почему жаворонки такие эгоистичные ?
Какие 7-30?
Я жайворонок і вважаю школу на 7-8 ранку знущанням. Я встаю на півтори години раніше дітей, сніданки приготувати, бутерброди, усіх зібрати, усіх завести, ще ж до школи треба доїхать. Мені школа на 9 годину просто відмінно. Знаю, що подруги за кордоном водять дітей на сьому і восьму, усі страждають, що рано.
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Ответ дляПасти Ла
найцікавіше, що жайворонків набагато менше, ніж сов, проводили дослідження, то більшість людей, сови, але світ заточений під жайворонків ще з тих часів, коли не було електрики й вночі нічого не можна було робити, от люди й спали
А як де ж тоді сови виживали по-вашому, якщо вони існували?

Тут порушений логічний зв´язок. Раніше всі люди орієнтувалися на світловий день і не було в тому ніяких проблем, всі були жайворонками і не скиглили.
Пасти Ла• 24 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
А ви знаєте - маєте рацію)
Жайворонки таки егоїсти в більшості

Ніби виходять в білому пальто з медалями - яяяяк так не могти встати раніше

Сама з таких Встаю в 5.30- 6.
І реально не розумію, чому деякі прокидаються аж о 8-9.
До речі, один з пунктиків розлучення було оце - мене реально бісив чоловік, який спав до 9 а на вихідних іще довше
я сова, сьогодні було бажанні вбити клієнта, який розбудив о 9 годині ранку, якщо ніхто не чіпає, можу спати до 11 спокійно, чомусь клієнти, які радісно пишуть о 2.30 ночі ’доброго дня’ ще й ображаються, якщо одразу не відповідаєш

а свої вміння треба ділити, в нас із чоловіком навпаки, він жайворонок, я сова, тому дітей до школи завжди збирав він, якщо зранку треба когось розбудити, теж він черговий, але ввечері що з дітьми треба було доробити, або з ночі наприклад торт спекти, то я вже

не бачу проблем, то у вас просто чоловік був, з яким не треба було жити, а не різниця біоритмів
Оскорбляю всячески• 24 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
В нас навчання починається о 8-й, на 7.30 школа вже приймає дітей.Це обумовлено саме тим, що потім доїхати до школи по коркам не реально вчасно.
По коркам це як? Корок це те, чим закривають пляшку, а на дорогах затори
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Ответ дляol_kin
Діти в школу можуть ходити і самі.
Пасти Ла• 24 октября 2023
Ответ дляТа прям багіня
У дочки уроки в 7:45 сейчас. До школы 10 мин.

Встать ей нужно в 6:30, мне в 6.

Если ещё и ехать - это встать нужно в 4:30.

Вторая смена в 12. Мечта. Но она у старших. И они не довольны, хотят утром. А мы вечно невысыпаемся.
Сейчас каникулы - кайф
малий в коледжі, друга зміна, а точніше, плаваючий графік, він дуже задоволений, що зранку не пхатися через усе місто
Пасти Ла• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Просто лягати раніше і відсутність гаджетів перед сном, і всі будуть висипатися.
слухайте, що за фігня?

в моєму совковому дитинстві не було гаджетів, а спати мене заставляли лягати о 20.00, думаєте я висипалася? фіг вам! спочатку не могла заснути, а зранку не могла прокинутися,

тому працюємо вдома й спимо коли заманеться, в нас така хата, завжди хтось спить
ol_kin• 24 октября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
так час пик перенесется на 7.30
Комедія не люди. Мої старші доньки вчилися у школі на Хрещатику, школа на 8-30, так вот в школу ми виїжджали максимум в 7-20, у школі були 7-50, але якщо виїхать в 7-30, то із за заторів діти вже запізнювались у школу, затори є і були і 7-30 якщо усім в школу.
ol_kin• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Діти в школу можуть ходити і самі.
Наша школа далеко, 5 км, не в усіх діти ходять у школу яка в дворі. Я до речі, теж з Дарниці, зараз школа на Русанівці.
Несу добро людям• 24 октября 2023
Счастливые люди , в школу ходят ,,.
Мой школьник уже почти 2 года на удаленке 🥺
Алгонавт• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Навчіться вставати раніше.
Зачем? нам курей не кормить
ol_kin• 24 октября 2023
Ответ дляНесу добро людям
Счастливые люди , в школу ходят ,,.
Я Вам з дитиною дуже співчуваю, це така втрата для дити в соціальному плані, і для мами в психологічному.
СпайдерВумен• 24 октября 2023
Ответ дляvaluda
Я мрію щоб школа починалася в 10:00, я б всі свої питання повирішували і спокійно доньку завезла б, а не оці гонки зранку
І я мрію. Бо ранній початок - це найбільший привід не любити школу.
Чарівна патика• 24 октября 2023
Я всю жизнь ходила в школу на 7.00
Это ад, вставать в 6.15
И в 11 классе школу сделали на 8.30
Пиииии……
Кастрюлька• 24 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
А якщо серйозно, то яка адекватна мама буде за школу так рано? Ні, ну може в когось діти якісь роботи. Дітям потрібно відпочивати . Нормально виспатися. До кінця тижня, особливо жовтень - березень , діти виснажені. Вони встають і йдуть до школи з останніх сил. Вони не встигають відновитися. Тому так, на 10 було б добре. Правда тут з іншого боку батьки, що працюють (
У ребенка сейчас школа на 11. Ребенок вредничает, что на 8 было лучше.
В моем детстве школа была на 7.15 - вообще отлично, после школы ещё куча времени на все - и погулять, и кружки, и маме помочь и все остальное. И ложились не поздно, хотя в старших классах поздно.

А когда школа на 11, как сейчас, день размазывается. Утром хочется поспать подольше, потом никуда не спеша собирается и выходит. После школы тренировки до 7 где-то, пока покушал, искупался и сделал уроки, уже спать пора.
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Зачем? нам курей не кормить
Це тим, хто ниє, що йому школа занадто рано.
Гостра на язик• 24 октября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Почему жаворонки такие эгоистичные ?
Какие 7-30?
Мы с детьми мечтаем чтобы школа начиналась в 12.00
Жаворонки совсем с ума сошли
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Ответ дляol_kin
Ви самі вибрали такі далекі школи, значить, вирачати більше часу на дорогу - ваше особисте бажання, а не обставини життя.
Чу Ча• 24 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
Шо такое коркам?
nell• 24 октября 2023
нормально ходити на 8:30. Якщо ставлять 0, то на 7:45. 7 уроків закінчується в 15:10 (9 клас). Ще репетитор, спорт.секція і час, щоб уроки зробити. Все норм.
Якщо вам далеко і важко добратись, то міняйте школу на ту що ближче.
Школа не повинна під вас підлаштовуватись
Гостра на язик• 24 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
А ви знаєте - маєте рацію)
Жайворонки таки егоїсти в більшості

Сама з таких Встаю в 5.30- 6.
Ужас (
Гостра на язик• 24 октября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Просто не все догадываются, что мамы еще и работают))
Разная работа у людей, я могу работать и с 10 и с 12, главное все успеть. По ом днём часто занимаюсь своими делами, вечером сажусь тоже работаю часто до 22.00-23.00. Это график, который мне удобен, пока каникулы. А как школа, вечно не высыпаюсь с этим подъемом в 7.00. И дети тоже. Хоть и спать стараемся ложиться пораньше, не помогает (
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
А ви знаєте - маєте рацію)
Жайворонки таки егоїсти в більшості

Сама з таких Встаю в 5.30- 6.
И в 9 вечера уже спят
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А смысл? Проспать весь вечер
Мальовнича даль• 24 октября 2023
Автор вы такая гениальная
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
Ответ дляvaluda
Де у Європі потрібно чекати понеділка? Завжди є якісь магазини які працюють…. Оці ТікТоковські відоси замахали і зразу підхватила вся Україна
Эмммм.
А вы пустые полки видели после обеда в таких магазинах?
Когда даже суп не сваришь ибо картошки нет
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
А смысл? Проспать весь вечер
Сенс у здоров´ї. Ну і 21:00 це вже ніч, а не вечір.
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну если в 5 утра встать то уже ночь.
У нормальных людей это вечер. Который можно провести с семьёй