Белая котичка• 24 октября 2023

Почему так поздно начинают учебу?

Многие учителя и ученики ездят на транспорте, так хочется в часы пик кататься?
Почему бы не начинать учебу в школе хотя бы с 7:30 утра?
Вумна, аж страшно• 24 октября 2023
Ответ дляВообще не факт
Краще в 6:30
Когда я училась- у меня был 0 урок на 6:45. Потому что первый в школе был на 7:30.
Это было 1998-2000 годы
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Бо здоров´я - то наше ’всьо’, як ви кажете. Висипатися щодня надзвичайно важливо.
Звісно важливо. Погодьтеся, що при повному завантаженні, з нічними тривогами ( тттттт, поки постукаю по всьому, по чому можна) , та ще восени і дорослі виснажені. І діти також. Навіть якщо сплять повноцінно з 21:00 до 7:00
Це ми ще норм так. Бо ми біля метро живемо і досить мобільні + моя робота дозволяє коли потрібно куди потрібно поїхати.
Є ситуації досить складно вирішити. Ми 2,5 роки виїздили з 7:15 до 20:30 в інший район в садочок і робота. Доки вдалося перевести дітей в садочок під домом. Місць нема. У дітей є одноклассники , які виходять з дому якраз таки о 6:30-7:00 , щоб доїхати до школи і повертаються 21:30. Зумовлено тим, що живуть далеко. А робота у батьків біля школи. І там такі посади, що міняти роботи не варіант. Правда я не дуже розумію чому вони ближче не переїдуть. Ну то таке. Значить не можуть.
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляДаю справку
У нас немає зараз
Ну я ж там далі і написала. Деякі школи по своєму графіку навчаються. В більшості саме зараз йдуть
Разгуляшка• 24 октября 2023
Я ще голосую за шкільні автобуси всюда. Щоб мені з підхатм забрали і тих 10 хв провезли замість йти пішки)
Іта тоді я готова сама ставати швидше. Якщо школа буде відкрита швидше і все починається швидше ,ане лише мої діти чекають там початку уроків)
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Голосуємо) тільки хто нам їх дасть?)
Упругая попка• 24 октября 2023
Вообщем, мами фрілансери і домогосподарки не зрозуміють мам, що працюють. Угодити все рівно всим не вийде. Тому видихаємо. В кого зараз - насолоджуємося канікулами.
Всим чудового, сонячного, тихого вівторка.
І якоїсь катастрофи в межах росії 💐
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
Навіщо міняти роботи чи квартири, якщо можна поміняти школу?
Повторююсь, хто має бажання, той шукає можливості. Вже де де, а в Києві можливостей міліон.
Анти-анонім• 24 октября 2023
У нас школа с 8 утра. Это очень рано. Идеально с 9 часов.
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну от мама з 8:30 до 17:30 працює в центрі. З дорослих в сім´ї в неї тільки вона. Тобто дитина сама не може бути. Школи відкриваються о 7:30-8:00 , а мамі треба на роботу вийти о 7:00. Закривається школа о 18:00-19:00, а мама з роботи о 20:30 - 21:00 приїзджає. Який тут вихід окрім того, що тягти дитину в школу поруч з роботою?
Значит надо• 24 октября 2023
Ответ дляХочу на Балі
А коли настає 19.00 година ви вже йдете на сідало спати
ну не в 19, а в 21-22 люлі-люлі)
МастерЮля• 24 октября 2023
А чому би вам не їздити на таксі чи просто піти у дупу???
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Зрозумійте, у кожного є на те вагомі причини, чому дитина ходить не в школу під будинком. Наприклад, діти батьків, які живуть в нових ЖК під Києвом, їздять в Київ в школу по тій простій причині, що в тих же шкіл або немає, або дуже переповнені. А квартиру батьки змогли купити тільки там.
Не нам то засуджувати і давати поради. І обговорювати то не = нити , жалітися.
Сама не знаю• 24 октября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Как везти в школу ребенка на 9.00, если бы сам работаешь с 8.00? Или даже если на автобусе ездит, его все равно желательно провести. Как? Поставить на остановке в 7.30, чтобы часик воздухом дышал?)
Мкняйте работу, работайте с 9, не?
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляСама не знаю
Мкняйте работу, работайте с 9, не?
Порішали😂
Упругая попка• 24 октября 2023
Ех, дівчата. З вами весело. Але мільйонершою з вами не стану. Чулувіка у мене немає. Тому пішла я сама підкорювати світ.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 24 октября 2023
У сына в 7.20 первый урок начинается.
Автор,а почему бы вам на работу на 6не ходить
Упругая попка• 24 октября 2023
А нє. Ще секунду. Знайшла тут пісню про порадниць
’ що б ти не робила , я б тебе гнобила’

Тепер точно побігла 😘
Киев_Елена• 24 октября 2023
Ответ дляВообще не факт
Краще в 6:30
Лучше в 05:00)
Organic• 24 октября 2023
У нас школа була на 8:30, щоб до неї добратися, дитину будила о 6, бо пробки, спробуй доїхати
Хочу на Балі• 24 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
ну не в 19, а в 21-22 люлі-люлі)
А коли у вас секс? Вибачте)
Бавовнятий Пупс• 24 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
А якщо серйозно, то яка адекватна мама буде за школу так рано? Ні, ну може в когось діти якісь роботи. Дітям потрібно відпочивати . Нормально виспатися. До кінця тижня, особливо жовтень - березень , діти виснажені. Вони встають і йдуть до школи з останніх сил. Вони не встигають відновитися. Тому так, на 10 було б добре. Правда тут з іншого боку батьки, що працюють (
Тролячья мама пишет, вот и все объяснение
Пасти Ла• 24 октября 2023
Ответ дляВообще не факт
Краще в 6:30
краще в 5.00
Бавовнятий Пупс• 24 октября 2023
Ответ дляOrganic
Ну я ж і кажу, на роботу треба на 5-6 ранку. І заторів не було б. А то автор вирішила, що вона принцеса і хоче поспати.
Пасти Ла• 24 октября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Почему жаворонки такие эгоистичные ?
Какие 7-30?
найцікавіше, що жайворонків набагато менше, ніж сов, проводили дослідження, то більшість людей, сови, але світ заточений під жайворонків ще з тих часів, коли не було електрики й вночі нічого не можна було робити, от люди й спали
Пасти Ла• 24 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
А можна взагалі на 5 днів здавати
на все навчальний рік
Хи хи, ну ну• 24 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
Діти мають о 21 вже спати, тоді без проблем встати 5-6 ранку
Безсовісна кума• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Навчіться вставати раніше.
Для того треба навчитися лягати раніше 🤷
Пасти Ла• 24 октября 2023
Ответ дляБелая котичка
Потому что у детей сережки в ушах
що це таке? не вішайте сережки, в мене не було, нема чого тут форсити своїми сережками, ви через них хочете заставити усю країну вставати о 5 ранку, от ніфіга, будете із сережками ходити ввечері
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Теж не занадто мудре діло.
Пасти Ла• 24 октября 2023
Ответ дляЗаведУющая
О! Це теж, в Європі йдеш і все зранечку відкрито, а в Києві якщо навіть лікі потрібно-чекай до 9 поки відкриють.
що за маячня? аптеки з 8 працюють, а є цілодобові ще