Белая котичка• 24 октября 2023
Почему так поздно начинают учебу?
Многие учителя и ученики ездят на транспорте, так хочется в часы пик кататься?
Почему бы не начинать учебу в школе хотя бы с 7:30 утра?
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Сенс у здоров´ї. Ну і 21:00 це вже ніч, а не вечір.
Так, принято считать, что утро продолжается с 4.00 до 11.00 включительно. День – с 12.00 до 16.00, вечер – с 17.00 до 23.00, ночь – с 0 до 3.00
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
Ответ дляvaluda
Тоді не пишіть ахінеі що все закрито…
Прямо трагедія для всіх українців у Польщі….
Я вам больше скажу. Это трагедия и для поляков
УжеВотДа• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
При чем тут здоровье? Раньше, пару веков назад, ложились с заходом солнца, потому что вставали с петухами. Нам сейчас удобнее другое время сна и отдыха - многие с работ только к 20.00 приезжают. При чем тут здоровье?
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А як де ж тоді сови виживали по-вашому, якщо вони існували?
Тут порушений логічний зв´язок. Раніше всі люди орієнтувалися на світловий день і не було в тому ніяких проблем, всі були жайворонками і не скиглили.
Понятие полярная ночь и город Мурманск для вас не существуют?
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
Ответ дляvaluda
Я вам більше скажу) ніякої трагедії. Є навіть базарчики які працюють) не перебільшуйте ))
Вы пробовали вечером найти аптеку, если срочно нужно лекарство?
Попробуйте. Потом расскажите)
И да, я помню, где-то в 7 вечера истиная советчица быстро перебирает лекарства в поисках срока годности
Попробуйте. Потом расскажите)
МастерЮля• 24 октября 2023
Ответ дляЗаведУющая
О! Це теж, в Європі йдеш і все зранечку відкрито, а в Києві якщо навіть лікі потрібно-чекай до 9 поки відкриють.
У Києві є цілодобові аптеки й продуктові магазини)
Ответ дляМозговая пилочка
Попробуйте. Потом расскажите)
Я жила в Польщі) пробувала і шукала) ви перебільшуєте трагедію свою.?
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
Ответ дляvaluda
И как? Понравилось? Удобненько, да?
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
Ответ дляvaluda
Все прекрасно) я всім орієнтуватися у просторі, чого і вам бажаю навчитися.
Так ночью, в 9 ночи, спать надо. А тут на другой конец города, на такси, в аптеку
Несостыковка
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
У моей знакомой дочка спит по 7 часов первоклассница.
Ибо мама ее тащит на 6.30 на продленку.
По словам мамы дочке сна ффатает.
Нормы сна придумали для идиетов, наверное)
Ибо мама ее тащит на 6.30 на продленку.
По словам мамы дочке сна ффатает.
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
Ответ дляvaluda
Тай таке) життя то таки нестиковка у когось )
Правильно. Замахаться- цель жизни.
Главное с придыханием рассказать, как в европах)
Baлeнтинka• 24 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
А ви знаєте - маєте рацію)
Жайворонки таки егоїсти в більшості
Ніби виходять в білому пальто з медалями - яяяяк так не могти встати раніше
Сама з таких
Встаю в 5.30- 6.
І реально не розумію, чому деякі прокидаються аж о 8-9.
До речі, один з пунктиків розлучення було оце - мене реально бісив чоловік, який спав до 9 а на вихідних іще довше
Жайворонки таки егоїсти в більшості
Сама з таких
Встаю в 5.30- 6. І реально не розумію, чому деякі прокидаються аж о 8-9.
Я еще не вставала. Только проснулась недавно
Ответ дляМозговая пилочка
Правильно. Замахаться- цель жизни.
😅😅😅 замазується ви) живете де не подобається) влаштовуєте собі челендж) головне обісрати все навколо) але ж в цьому суть українців, тому я вам не осуджую/ живіть своє життя)
Мозговая пилочка• 24 октября 2023
Ответ дляvaluda
Что за поток случайных мыслей?
Ответ дляГаля із Дарниці
Ви самі вибрали такі далекі школи, значить, вирачати більше часу на дорогу - ваше особисте бажання, а не обставини життя.
І що, так, я вибрала і, так, я задоволена результатом. Де ви побачили що я скаржуся, навпаки, я кожен ранок проводу час зі своїми дітьми поки везу їх до школи, ми вчимо вірші, повторюємо домашні завдання, і весело проводимо час разов в дорозі. А обставини складалися так, що як би я забила і лишила дітей в школі яка близько то мій син вже четвертий рік був би на онлайні, а зараз шостий клас і для дитини це катастрофа в такому віці, та і в любому. Молодша дру6окласниця, теж був би онлайн, я не готова забити як інші на своїх дітей і пливти за течією. Я вважаю, що діти мають вчитися, а не просто ходити до школи, а я маю створити їм комфортні умови щоб вони могли вчитися з задоволенням. А школи поряд, так, є, але там вся ’’еліта’’ району вчиться, а мене та еліта як компанія моїм дітям мене не влаштовує. І про результат я вже знаю з власного досвіду, старші доньки закінчили гімназію на Хрещатику, зараз обидві вчаться на бюджеті в Університеті Шевченка і отримують підвищену стипендію, тому я і надалі буду для своїх дітей вибирати кращу, а не ближчу школу.
ЛюблюДевчонок• 24 октября 2023
У нас школа с 9:00 и то я считаю что рано. В 10.00 было бы идеально. Без вот этих ранних вставаний организм был бы сильнее и ученье было бы продуктивнее
Ответ дляУжеВотДа
Електрики не було, а інше освітлення дороге, непродуктивне і небезпечне, тому і лягали спать, бо темно, що в темному робити?
Вилосипедниця• 24 октября 2023
Ответ дляЗаведУющая
в Европе тоже на каждом углу круглосуточная аптека, как в Киеве?
Ответ дляvaluda
Та тут вище хтось жалівся яка біда біда , тільки в Україні магазини відкриті у неділю, я написала що повсюди відкриті.
Вибачте якщо не на ваш коментарів відреагувала.
Я не говорила про повноцінні покупки.
Але справді це не проблема ні там ні тут. Люди так звикли.
Я не говорила про повноцінні покупки.
Я в Німеччині з початку війни- дуже незручно що в неділю все закрито, так і не звикла.
Юпитерная• 24 октября 2023
Автор, может, самой поднять жопу на час раньше и выехать до часа пик? А то вы такая умная. Отдельным детям надо будет вставать 5.30-6.00 по тёмному. А в чем перед вами провинились дети, что живут рядом со школами? За какие грехи они должны не спать утром? Вообще класс. У меня ребёнок сам ходит в школу, она рядом. То на 7.45-8.00 приходить ему нормально. Зачем уроки ещё раньше? Наоборот на 9.00 было бы лучше. Особенно когда зимой встаёшь ещё по тёмному и так не хочется просыпаться из-за того.
Юпитерная• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Да конечно.
Ложились спать рано из-за отсутствия света в дома, а не из-за здоровья. По той же причине вставали рано, чтобы пока светло всё успеть.
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Ответ дляЮпитерная
Да конечно.
Там є цитата, на яку я відповідала. Читайте уважніше, цей допис не про ’раніше’.
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Ви б спочатку поцікавилися, коли це місто виникло
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Цікаво, скільки днів в рік в наших широтах ніч триває три години
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Ну если в 5 утра встать то уже ночь.
У нормальных людей это вечер. Который можно провести с семьёй
Нормальні люди самі собі обирають комфортний режим, а не ниють, що їм школа занадто рано.
І нормальним людям підйоми в 6 ранку ніяк не заважають проводити час із сім´ю :)
Дайте вподобайок• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Навчіться вставати раніше.
І раніше лягати.
Дайте вподобайок• 24 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
у нас на 9.00 из-за тех кто не успевает доезжать. В принципе нормально
Так как потом успеть после школы кружки всякие...