Белая котичка• 24 октября 2023

Почему так поздно начинают учебу?

Многие учителя и ученики ездят на транспорте, так хочется в часы пик кататься?
Почему бы не начинать учебу в школе хотя бы с 7:30 утра?
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляМатьЧасть
Какая вам разница,что она делает. Если она говорит , что ей удобно именно так, то что вы ей пытаетесь доказать? Что за люди блин,всегда лучше знают как у других должно быть
Порадниці класична) вони тут всі краще за тебе знають що і як тобі жити, що відчувати. Ви дивіться як вони хвилюються? Цінувати потрібно 😂😂😂
Хоча в житті також такі люди бувають. Чомусь ображаються коли ти їх в певний момент нах .. й посилаєш. Бо ’ дякую, я сама знаю що мені робити’ до них не доходить, що то прохання відї....ся
valuda• 24 октября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я и не писала. Я отреагировала на ваш коммент. Действительно все закрыто, кроме жабки. Но там купить можно пиво, чипсы, сигареты, мороженное. Полноценную закупку продуктов вы там не сделаете точно.
Ааа еще алко магазины работают, что интересно))
Та тут вище хтось жалівся яка біда біда , тільки в Україні магазини відкриті у неділю, я написала що повсюди відкриті.
Вибачте якщо не на ваш коментарів відреагувала.
Я не говорила про повноцінні покупки.
Але справді це не проблема ні там ні тут. Люди так звикли.
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Точно, как я сама не догадалась)
Тому що ми погані господині. Доводиться самим робити
Ашолюдискажуть• 24 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Світ не крутиться навкруги вас одної
Навколо жайворонків крутиться тут Ви праві)
Кудлата хмаринка• 24 октября 2023
У нас учитель забирает в 7.40 детей, кому надо приводит на это время, кто может позже приводит к 8
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляvaluda
Де? В селі? Не видумуйте! Навіть якщо ви там і жили, у неділю є завжди відкриті магазини, звісно не всі. Тому що у них не можна людині працювати у неділю, тому зазвичай магазини на самообслуговуванні. Навіть готівкою розрахуватися через це не можна.
Заправки, ресторани, кафе. Все інше - закрито. А, ще в деяких є чергова аптека
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляМатьЧасть
До летних. С летних до летних )
То взагалі топчик
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Все впирається у вміння організувати свій і дитячий графік - не більше.
Неадекватний вчитель - змінити клас/школу. Гуртки в незручний час - шукати інші. Не встигли зробити домашку до 20:00 - пішли назавтра в школу з незробленим, здоров´я важливіше.

Хто має бажання - шукає можливості, хто не має - відмовки.
Їдеш ще в транспорті, 20:00 - лягай спати. Бо графік то наше всьо
Люблю_смаколики• 24 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
Печалька 😔
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Печалька 😔
Так. Але нічого, якось переживемо)
Чудового вівторка всім нам 💐
175см55кг19лет (она)• 24 октября 2023
Тому що школи знаходяться далеко -від 20 хв пішки до 30 хв.за кермом. Якби всі йшли в школу за пропискою, то може і можна.
Хочу на Балі• 24 октября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Почему жаворонки такие эгоистичные ?
Какие 7-30?
Автор не жайворонок, автор - дятел
valuda• 24 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
Де саме все закрито?
Люблю_смаколики• 24 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
Какой транспорт? Водители транспорта в 20 часов уже дома, им тоже надо пораньше лечь спать, что бы утром детей в школу отвезти. Так что ножками домой и никакого транспорта)
Багиня• 24 октября 2023
у нас школа на 9-00, Дорогожичи, Киев. отлично.ребенок спит до 8-20. потом сам собирается и идет в школу.до школы 6 мин пешком не спеша. у меня работа на 8-00.
Галя із Дарниці• 24 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
Бо здоров´я - то наше ’всьо’, як ви кажете. Висипатися щодня надзвичайно важливо.
Едимнаморе• 24 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
В нас навчання починається о 8-й, на 7.30 школа вже приймає дітей.Це обумовлено саме тим, що потім доїхати до школи по коркам не реально вчасно.
’По коркам’?
Хочу на Балі• 24 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
А ви знаєте - маєте рацію)
Жайворонки таки егоїсти в більшості

Ніби виходять в білому пальто з медалями - яяяяк так не могти встати раніше

Сама з таких Встаю в 5.30- 6.
І реально не розумію, чому деякі прокидаються аж о 8-9.
До речі, один з пунктиків розлучення було оце - мене реально бісив чоловік, який спав до 9 а на вихідних іще довше
А коли настає 19.00 година ви вже йдете на сідало спати
Люблю_смаколики• 24 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
Так. Але нічого, якось переживемо)
Чудового вівторка всім нам 💐
Согласна, взаимно 🌷
іронічна антитеза• 24 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
по коркам.. ахахах. по пляшкам
РойЛеля• 24 октября 2023
Не шкода вам буде в 6.30 будити дітей?
Я бужу в 7 і так шкода. Як їм ще хочеться поспати. Хоча лягають в 21
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляvaluda
Де саме все закрито?
Баварія, всі маленькі міста.
іронічна антитеза• 24 октября 2023
Ответ дляБелая котичка
Потому что у детей сережки в ушах
т.е у вас совсем беда с адекватностью
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Блін, точно. Ну що ж. Де йшли, там і лягли. Графік ☝️
Даю справку• 24 октября 2023
Ответ дляvaluda
Зранку бачу вчителів повно) канікули у школі?
До речі, а коли канікули осінні починаються?
Багиня• 24 октября 2023
Ответ дляДаю справку
они уже идут.
Упругая попка• 24 октября 2023
Ответ дляДаю справку
Ви мабуть дітей по інерції возили в школу 😂😂
Цей тиждень канікули

( якщо що, то жарт. В основному цей тиждень. Але є школи з іншим графіком, то там не знаю)
Даю справку• 24 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
Цей тиждень канікули

У нас немає зараз
іронічна антитеза• 24 октября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
так час пик перенесется на 7.30
це ж логіку треба мати, а у автора дуля замість неї
175см55кг19лет (она)• 24 октября 2023
Ответ дляТа прям багіня
У нас почти все мамы в начальной школе рады, что уроки в 7:45.
В школу завели и спокойно поехали на работу. Раньше опаздывали на работу или дети сидели у охранника до урокив
Так, це прекрасно. Старшого приходилось возити в центр Києва в школу, бо в мене і чоловіка робота в центрі на 8.30, а дитину потрібно було на порозі школи по прописці залишити в 7.30, а школа о 8-й відкривалась. А взимку як? Або в 6 років самому переходити дві 6-ти полосні дороги, де раз на рік збивали ось таких самостійних дітей.