Замрійлива• 24 октября 2023

Яка кількість електронів міститься в ядрі на останньому енергетичному ланцюгу

Рая Ивановна• 24 октября 2023
У ядрі атома немає електронів, тому на останньому енергетичному рівні в ядрі немає жодного електрона.

Електрони знаходяться навколо ядра атома, на електронних орбітах. Кількість електронів на останньому енергетичному рівні визначає валентність атома, тобто його здатність утворювати хімічні зв´язки з іншими атомами.

Наприклад, атом Гідрогену має один електрон на останньому енергетичному рівні, тому його валентність дорівнює 1. Атом Оксигену має шість електронів на останньому енергетичному рівні, тому його валентність дорівнює 2.

Отже, відповідь на ваше запитання: в ядрі на останньому енергетичному рівні немає жодного електрона.
Соображалочка• 24 октября 2023
Ответ дляРая Ивановна

Як робите copy, paste, то хоть перечитуйте, що пишите.
Марки.
Ms. Любмая жена• 24 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Марки.
А ви тут навіщо?