Сонячний зайчик• 24 октября 2023

Ви б образились,якщо подруга на др подарувала підробку?

Святкування було в кафе, при всіх вручений подарунок - сумка Луі Вітон..
Розумію, що на 1000% це підробка та і в цілому достаток даруючої людини не дозволив би подарувати орігінал.
Але серед інших гостей були ті, для кого оригінал це копійки, всі це бачили, і всі зрозуміли
І якось не по собі..
Мальчун-задирун• 24 октября 2023
А вы ожидали оригинал за 3000$?

Знову Я• 24 октября 2023
Сумка за 5 тыс евро ни для кого не копейки. Уж не врите так.
младокошкина• 24 октября 2023
Как вы опозорились( таких гостей , для которых Vuitton копейки, в какое то кафэээ приглашать, фэээээ.
автор Сонячний зайчик • 24 октября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
А вы ожидали оригинал за 3000$?
Та ні, я взагалі нічого не очікувала
я не замовляла собі сумку на подарунок, я просто запросила гостей. Хтось подарував гроші,хтось якісь інші речі типу картини по номерам
Не заздріть тьоті• 24 октября 2023
Запашок пошел. 🤮
Я-ваш шанс• 24 октября 2023
Срочно убрать из круга общения подругу-нищебродку. Впредь, посещение семейных праздников по пригласительным, которые стоят 1000 у.е. А то позора не оберетёсь, сейчас все светское общество перетирает это вопиющее событие на Вашем ДР. Стыдоба.
Попельшка• 24 октября 2023
Покажіть фото сумки...
автор Сонячний зайчик • 24 октября 2023
Ответ дляЗнову Я
Ну дивіться, якщо пані щосезону літає за кордон на шопінг, і має умовно 10 таких вітонів, то я вважаю що це копійки для людини.
Я-ваш шанс• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Та ні, я взагалі нічого не очікувала
Картина по номерам, я надеюсь, оригинал Сальвадора Дали или Ван Гога?

ЛісАпетная• 24 октября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ну конечно, никак не меньше ))
Я-ваш шанс• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Но пани дарит картину по номерам
Тут как тут• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
попросіть цю пані не дарувати картину по номерам, а сумку-оригінал, а то якось не по собі
Знову Я• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Пані бере для себе. А не на подарунки знайомим.
Знайомий з досить пристойним заробітком ( 300-500 тис, точно не знаю), дарує максимум 3-5 тис грн. Це біля ста доларів. Ніхто останні труси з себе не знімає.
КокоСина• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
То вона для себе має. Не зобов´язана оточуючих одарювати
Фляшунька• 24 октября 2023
Вообще не поняла проблемы. Все видели, что подарила не оригинал сумки и все все поняли. Что именно поняли? А те, кто дарил картины по номерам, что о них поняли?
Я-ваш шанс• 24 октября 2023
Жизнь-боль, коммерческое мероприятие ’ДР в кафе’ не принесло ожидаемой прибыли. БоХатые подарили раскраски, а нищебродка фейк... Автор, большие минуса после празднования?)
Love_Love_Love_• 24 октября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
А вы ожидали оригинал за 3000$?
До чого ви от це написали?
Бабка-байкерша• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Та ні, я взагалі нічого не очікувала
так не вам неудобно,а подруге,вы при чем, картина по номерам не вызвала неудобства?
автор Сонячний зайчик • 24 октября 2023
Ответ дляПопельшка
Покажіть фото сумки...
Не вдома зараз щоб сфоткати саме ту, але модель приблизно така

Крихітка на всі• 24 октября 2023
Если честно, я согласна. Дело не в достатке и не в том,что дарительница - плохая подруг, решившая опозорить. Я не понимаю, зачем люди выбирают вообще паль: есть уйма достойных ноунеймов, но заведомо дарить подделку, зачем?
Бабка-байкерша• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
красивая))
Дуболом• 24 октября 2023
Я думаю, що справа не в тому. Наприклад, мені було б приємніше отримати в подарунок якийсь предмет декору чи щось недороге, але потрібне, чим ось таку сумку( при чому вона ж , хоч і підробка, все одно коштує десь 3000 грн) Ну куди її тепер?
Крихітка на всі• 24 октября 2023
Ответ дляДуболом
Это проблема автора, куда носить и как вписать.
Бабка-байкерша• 24 октября 2023
Ответ дляДуболом
все такие лишние вещи отдавайте мне
ДолькиКабана• 24 октября 2023
Обиделась бы. Лучше ничего, чем такое. Мне так мама дарит и вопрос там не в деньгах, а в жадности и глупости. Меня такие подарки унижают.
автор Сонячний зайчик • 24 октября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Не вгадали, звичайні квіти якісь.
і мені цей подарунок дуже сподобався, і взагалі не важливо його вартість.
Я не розумію, чому якщо є бажання подарувати річ то потрібно тягнутись до брендів? ну купи звичайну якусь сумку на ту ж вартість без ’луі бідон’
Love_Love_Love_• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Автор, я не розумію що тут постійно викликає в жінок таку люту ненависть. Чи то заздрять подрузі, чи сумці чи кафе. Без поняття.
Я противник підробок, розумію вас, ну але напевне якщо вже так сталось то я б носила🤷‍♀️
Чи продайте ту сумку
Alianna88• 24 октября 2023
Ответ дляЗнову Я
Та ну може серед гостей корупціонери були, чого ви так узагальнюєте
автор Сонячний зайчик • 24 октября 2023
Ответ дляЗнову Я
Ну отож, то ж бо і до чого ці понти?
Типу я така молодець, подарувала луі вітон?
Дуболом• 24 октября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Автор спитала, чи було б вам приємно?
Чесно: ні( це моя точка зору). Мені краще 500 грн , чим оцей чемодан без ручки.