Сонячний зайчик• 24 октября 2023
Ви б образились,якщо подруга на др подарувала підробку?
Святкування було в кафе, при всіх вручений подарунок - сумка Луі Вітон..
Розумію, що на 1000% це підробка та і в цілому достаток даруючої людини не дозволив би подарувати орігінал.
Але серед інших гостей були ті, для кого оригінал це копійки, всі це бачили, і всі зрозуміли
І якось не по собі..
Иванка Бур• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Не вгадали, звичайні квіти якісь.
і мені цей подарунок дуже сподобався, і взагалі не важливо його вартість.
Я не розумію, чому якщо є бажання подарувати річ то потрібно тягнутись до брендів? ну купи звичайну якусь сумку на ту ж вартість без ’луі бідон’
Эти?!))
Шучу
Я понимаю о чем Вы
Шучу
Я понимаю о чем Вы
Карамбулкул• 24 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Просто ваша подруга - человек без комплексов. Сумка - это просто сумка. А для автора сумка - это статус, показатель приближенности к сильным мира сего)
Скорее всего ее подруга просто хотела насмеяться над всеми присутствующими и этим поступком думала что покажет что она выше всего этого и смеется с пафоса и брендов. А выставила себя посмешищем со стороны, того не осознавая.
Фляшунька• 24 октября 2023
Ответ дляТворю чудеса
Сумка-подделка - это контрафакт, который поддерживает нелегальный очень низкооплачиваемый труд в странах третьего мира, нарушает этику и законы об авторском праве и приносит доходы организованным преступным организациям, которые организовывают логистику и сбыт данной продукции
А, так автор за авторские права переживает. Спасибо, что разъяснили)
Карамбулкул• 24 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Это ваши личные комплексы. Девушки прекрасно себя чувствуют с этими сумками и радуются жизни. А вы сидите и нервничаете)
Ну и ходите дальше веселите народ 🤣
Тут как тут• 24 октября 2023
Ответ дляФляшунька
моя подруга-власниця дфох магазинів одягу, у чоловіка її теж бізнес і вона не ’брєзгує’ такими подарунками від подруг. а що має автор? картинну галарею по номерам?
Карамбулкул• 24 октября 2023
Ответ дляТут как тут
А что плохого в картинах по номерам? Это творчество, для души. В чем оскорбление такого подарка?
Творю чудеса• 24 октября 2023
Ответ дляФляшунька
ношения подделки это неуважение не только к авторскому праву, к творчеству дизайнера, но и к себе в первую очередь, но многим похоже это норма жизни, так что не заморачивайтесь
Сонячний зайчик
• 24 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Девушки, которые носят люкс бренды в маршрутках, знайте, вы выглядите как посмешище. Точка
Может вам неприятно, но это правда. Купите себе за те же деньги несколько ноу неймов и радуйтесь, выбор сейчас огромный
Вииии щооо, думаєте хтось помічає що спортивки D&G то не з шоуруму, а з конфіскату біля метро?))))
Сонячний зайчик
• 24 октября 2023
Ответ дляИванка Бур
Эти?!))
Шучу
Я понимаю о чем Вы
Шучу
Я понимаю о чем Вы
До речі, там також соняшники)))) Але на полі))
Тут как тут• 24 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
подруги, які шопляться закордоном декілька разів на рік дарують такі некоштовні подарунки. фу... це неповага
Фляшунька• 24 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Ну и ходите дальше веселите народ 🤣
Люди, в основном, живут своей жизнью и никому ничего не пытаются доказать. А некоторые живут тем, что пытаются на окружающих произвести впечатление и очень нервничают, что это никому не интересно))
Сонячний зайчик
• 24 октября 2023
Ответ дляТут как тут
альо, де ви взяли що саме та подруга що шопиться за кордоном, подарувала картину?
Ответ дляСонячний зайчик
Ну дивіться, якщо пані щосезону літає за кордон на шопінг, і має умовно 10 таких вітонів, то я вважаю що це копійки для людини.
Ну, так а вы из какой категории? Если вы можете себе позволить такую сумку, а вам подарили подделку, то подруга конечно дура, но ничего смертельного нету.
Если себе такие сумки по 10шт позволяет только та подруга, что из вашего коментария, то не понятно в чём проблема. Не ей же подарили? Или вы косите под богатую и вам стыдно перед ней?
Мальчун-задирун• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Она не обязана тратить свои деньги на вас)
Ответ дляСонячний зайчик
ну це щось типу іспанського сорому
мені соромно якось за неї, бо вона хотіла якось виставити себе крутою, що подарувала такий ’розкішний подарунок’ і так урочисто його подарувала, щоб всі бачили.
Ні,картина по номерам нічого такого не визвала, бо я розумію що людина від душі це подарувала, а не заради понтів
Автор, раз так, то вы ей не подруга и не общайтесь с ней больше.
Да, она тупонула, потому что не знает этих неписаных правил богатой жизни и ’опозорила ´’ вас
Патриоточка• 24 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Посмешищем выглядит тот, кто ставит сумку на пьедестал и начинает на нее молиться. Ах канва моя луивитоновская, тебя не достойны маршрутки и метро, только отдельное место в такси бизнес-класса.
Тут как тут• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
у своєму коментарі я не вказала, що саме вона подарувала картину. я написала-що дарує некоштовні подарунки
кураГАЛЯ• 24 октября 2023
Я образилась не тому, що фейк, а тому що виглядає ніби вона сплавила непотрібне. Бо я не знаю які ще мають бути причини, аби подарити такую вкрай індивідуальну і специфічну річ як сумка, якщо ви її спеціально не просили або не озвучували подрузі свої бажання. Подарунки повинні бути душевними і щирими. Або - грошами, якщо складно підібрати 😁 на рахунок думки інших гостей не переймалася б.
Ответ дляСонячний зайчик
Ну отож, то ж бо і до чого ці понти?
Типу я така молодець, подарувала луі вітон?
Якість гарна? Модель подобається? То яка різниця, підробка це чи ноунейм? Мені головне, щоб сумка мені подобалась, була зручною, підходила під одяг за стилем. А бренди-шменди - не важливо. Якби мені подарували оригінал, але модель не ’моя’, то я б і не носила, хай вона хоч 10000 у.о. коштує)
Бавовна• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Та ні, я взагалі нічого не очікувала
я не замовляла собі сумку на подарунок, я просто запросила гостей. Хтось подарував гроші,хтось якісь інші речі типу картини по номерам
Картину по номерам подарили, видимо, те, для кого ЛВ - копейки. Я правильно понимаю?
Сонячний зайчик
• 24 октября 2023
Ответ дляБавовна
ні, не вірно, були ще інші гості.
Сама собі лікар• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Та ні, я взагалі нічого не очікувала
Картины по номерам и сумка - подделка примерно одного уровня подарки, так что все на одном уровне.
Сонячний зайчик
• 24 октября 2023
Ответ дляПатриоточка
Просто коли справді коштовна річ потрапляє до людини середнього достатку, не завжди використовуєш її щоденно, а вона залишається з розряду ’парадно-вихідних’
А якщо така річ входить в щоденне використання, значить справді у людини достатньо коштів, що вона не так бережно відноситься, і затирає іі по автобусам, це логічно
Сонячний зайчик
• 24 октября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
так і не про неї питання
Сама собі лікар• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Ну отож, то ж бо і до чого ці понти?
Здається це ви переймаєтесь, а подруга подарувала просто сумку, але ж вам тільки оригінал подавай.
Сонячний зайчик
• 24 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
де тут сказано що мені оригінал подавай?
я навпаки вважаю що вона зря викинула кошти
Сама собі лікар• 24 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Для ребенка на детском ДР может и норм подарок, но не для взрослых людей. Такое творчество каждый может и сам себе купить.
Сама собі лікар• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Люди с сумками по 3-5000 у.е по автобусам не ездят и уж тем более не дарят дешевые картинки по номерам.
Сама собі лікар• 24 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Ваша подруга хотела вам сделать приятно, подарив сумку, и скорее всего она не парится, что это копия. Вы же все равно не рассчитывали на оригинал!
Вообще удивляют ответы, оригинальные брендовые сумки очень дорогие и мало кто может себе их позволить, но при этом все так фукают на копии. Просто клуб миллионеров, а не форум советчиц.