Панна Кота• 25 октября 2023

Я бачу дві загрози для сучасної цивілізації, окрім війни,

всіляких вірусів і тп. Це те, що люди припинили читати книги (може, колись хоча б мода на це з´явитися? ) А також те, що люди стали більш неохайними - у нас це ще не так сильно помітно, а за кордоном - дуже сильно. Вдягнув перше, що з шафи випало - то ще таке, начебто нічого страшного, не у всіх є смак, стиль. Але, побувавши за кордоном через війну цього разу (раніше була там років 10 тому), мені прямо у вічі кинулась кількість саме неохайних людей - з немитим волоссям, у брудному взутті, засмальцованому одязі, пом´яті і розпатлані діти.... І це все в основному серед молоді. Сумно. Це як наче якийсь відкат назад у розвитку людства. Бо охайність, гігієна - це прогрес, а бруд, недоглянутість - то назад у печери. Я це так відчуваю.
Подмигашка• 25 октября 2023
Ответ дляПанна Кота
До чого тут раша? У них цивілізації і не було ніколи. А в Європі була, і чудова! А тепер деградує.
Так Європа це не весь світ. Далеко не весь. Ви книжки з географії в руках тримали?

КокоСина• 25 октября 2023
Ответ дляПанна Кота
Слухайте. Така погана медицина в Європі, такі брудні нечесані люди...а живуть бляха і в ус не дують. Доживають майже до 100 років, ще й на авто їздять бабусі і дідусі 90 річні, і на дискотеки ходять , в подорожі їздять
Подмигашка• 25 октября 2023
Ответ дляПанна Кота
Абсолютно точно.
Хто розвиває технічний прогрес? Мавпи чи хто?
автор Панна Кота • 25 октября 2023
Ответ дляПодмигашка
Що Ви читаєте? повторюся
Я читаю класичну зарубіжну літературу. Що вам це дасть? Що ви хочете довести?
жижифреймут• 25 октября 2023
Так и есть.
Подмигашка• 25 октября 2023
Ответ дляПанна Кота
Ясно ....Художка... А публіцистика, а науково-популярні, а дослідницькі часописи.... художка не дає розвитку особистості, це розваги.
Маю натхнення• 25 октября 2023
Не читають.. Ці будочки з книжками на обмін, безкоштовними.. Сервіси по продажу прочитаних книжок - вибір величезний і постійно змінюється асортимент. В мене вже почалася збиратися бібліотека вдома.
А шкільні бібліотеки!! Це ж рай. І новинки є. Правда, на них черга. Але все є і все користується попитом.
Маю натхнення• 25 октября 2023
Ответ дляПанна Кота
Наприклад?
автор Панна Кота • 25 октября 2023
Ответ дляМарс атакует
Да что вы там мучаетесь за тем закордоном? Домой, родина ждёт своих дочерей.
Я в Україні живу. Я виїхала до Польщі на початку війни на пару місяців (до того була там років 10 тому) і мені кинулось у вічі те, про що пишу. Думала, мені здалося. Але теми і коменти тих, хто там живе зараз, свідчать, що мені не здалося.

Маю натхнення• 25 октября 2023
Ответ дляКокоСина
Я якщо зупиняються два харлеї, то 90%, що під шоломами із тих, хто за 80 )))
любименькая• 25 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Ехайте в рашу. Там все чистюли, перечитавшие Достоевского и Толстого.
...и Мойдодыра)
VivaForever• 25 октября 2023
Ответ дляПанна Кота
До чого тут це? Я ж кажу не про моральність, а про охайність. Одразу видно, що через низький рівень інтелекту, ви не вловлюєте різниці. Більше книжок читати треба. Щоб мозок краще працював.
у вас высокий уровень интеллекта, но низкий уровень духовного развития, это намного хуже поверьте
Курочка• 25 октября 2023
Сидят второй год в немецком селе на 3 дома, а потом рассказывают свое экспертное мнение ’как у них в Европе’ 🤦‍♀️
Маю натхнення• 25 октября 2023
Ответ дляКурочка
Та автор навіть там не сидить. Так, була проїздом )
автор Панна Кота • 25 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Эти нечесанные и грязные вам пособие платят и принимают в своей стране. Есть такой закон, если тебя приняли в своем доме, не обсуждай потом, как там было неаккуратно и не вкусно. Вы конечно о таком не знаете. Ну так теперь знайте, не позорьтесь сами и не позорьте всю свою страну, которую вы представляете в глазах чужих людей. Займитесь самовоспитанием, у вас с этим проблема
Мені ніхто нічого не платить, я в Україні живу. Мені, як людині, що пам´ятає Європу 20-ти річної давнини, гірко, що вона дещо втрачає зараз....
Подмигашка• 25 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Взагалі зараз бібліотеки популярні, це зовсім нове, місце зустрічей однодумців, просвітницька діяльність , громадські заходи, працівники йдуть на зустріч людям , організувати виставку не проблема, благодійний майстер клас не проблема на території бібліотек
Анонимарик• 25 октября 2023
Ответ дляПодмигашка
Охайні вони. Лиш крім охайності ще вільні в своїх діях, судженнях, людяні. Саме країни Європи протягли нам руку помочі.
Вот 100% меньше смотрят в чужой огород, обсуждают внешность или одежду. Принимают друг друга такими как есть, без шушуканья за спиной. А ещё общество не изгоняет тех кто отличается, как у нас.
VivaForever• 25 октября 2023
Ответ дляПанна Кота
Хай краще так. Ніж з обгризаними нігтями і брудними пацьорками на голові.
не судите, прилетит по башке, только вы так и не поймете почему
Подмигашка• 25 октября 2023
Ответ дляVivaForever
Де Ви побачили високий інтелект. Коли людина боїться назвати улюбленого поета.

автор Панна Кота • 25 октября 2023
Ответ дляКурочка
Эмигрант увидел мир...
Коли я вперше побувала в Західній Європі, ви ще до садочка ходили. Мій перший виїзд був 2003р, Будапешт. Досі його пам´ятаю. А ви далі точіть свого чорного язика.
Маю натхнення• 25 октября 2023
Ответ дляПодмигашка
Саме так. І оці публічні читання - це не лише у фільмах, вони реально збираються і читають разом. І до того купа клубів по інтересам.
Подмигашка• 25 октября 2023
Ответ дляПанна Кота
Так Ви зараз інша. Щось художні книжки не сприяють Вашому розвитку критичного мислення. Змінюйте спочатку себе і будете спостерігати круті зміни навколо Вас
автор Панна Кота • 25 октября 2023
Ответ дляКурочка
Т.е. вы судите по людям за границей только по опусам ноунеймов на советчице? Я правильно понимаю? Вы точно сами читаете и развиваете мозг, как другим советуете?
Ви неуважно читаєте. Я про свій досвід писала.
Маю натхнення• 25 октября 2023
Ответ дляПанна Кота
Молода дівчина приїхала закордон з країни, яка тільки-тільки почала вибиратися з кризи. Ну так. Ще й дерева тоді були зеленіші. Екологія, ага ))
Подмигашка• 25 октября 2023
Ответ дляПанна Кота
І у Вас до цих пір діти молодшого шкільного віку? згідно тексту
175см55кг19лет (она)• 25 октября 2023
Вже 10 років за межами України не була, але чи ви впевнені в кореляції брудного волосся і низького інтелекту? З чистою головою можна якогось Коелью чи Донцову читати, а с брудним працювати в науковому інституті. Може людина борець за екологію і береже воду.
автор Панна Кота • 25 октября 2023
Ответ дляПодмигашка
Аааа , то Ви Європу лиш на фотках бачили. Так авторко, що з читанням книжок робитимемо. Ваш улюблений поет хто?
Я була в Європі ще коли ви під стіл пішки ходили. Тому маю змогу порівняти. На відміну від вас.
Подмигашка• 25 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Так Ів Україні і в Європі. Теперішня жінка короля UK Каміла є членом клубу читання вголос.
Курочка• 25 октября 2023
Ответ дляПанна Кота
Вашей начитанности явно недостаточно, что не обобщать всю Европу. Читайте дальше. А лучше съездите в какой-то крупный город и посмотрите, как на самом деле живут люди.
Маю натхнення• 25 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Є таке. Знайомий - доктор наук. І я таки подарую йому футболку для дому, бо вже не можу на це дивитися. А йому норм. Бо дирки - то фігня. Головне, що йому в ній комфортно.