Железобетон• 25 октября 2023
Плато- як подолати?
Не розумію в чому справа, харчування в нормі 1500 ккал здорове без порушень, спорт 3р на тиждень силові. Вага стоїть як мертва, хоча трохи об´єми зійшли, але мене цікавить саме вага.
Безсовісна кума• 25 октября 2023
Дивіться на об´єми. Замість жиру з´являються м´язи, а вони важчі. Тому вага може стояти.
Железобетон
• 25 октября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Дякую
неДоЖиру• 25 октября 2023
Сделайте качели. Один день съешьте больше нормы, один меньше. Потом снова выходите на 1500
lost cherry• 25 октября 2023
якщо ви реально в дефіциті і до цього нормально худли, то плато може бути не більше 3 тижнів.
Железобетон
• 25 октября 2023
Ответ дляlost cherry
Ось зараз 2 тиждень вже
СкиниУскачи!• 25 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ось зараз 2 тиждень вже
Перечекати аби зробити гойдалку
Железобетон
• 25 октября 2023
Ответ дляlost cherry
Спробую зробити качелі
lost cherry• 25 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ось зараз 2 тиждень вже
а до цього прям худли стабільно довго?
Железобетон
• 25 октября 2023
Ответ дляlost cherry
а до цього прям худли стабільно довго?
Так, 5 місяців на дефіциті
lost cherry• 25 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Так, 5 місяців на дефіциті
так а ці 5 місяців ви худли стабільно?
якщо так, то це довго і плато це нормально. качелі тільки правильно треба робить, там кілька днів зниження поступове, потім кілька днів підвищення поступово.
Железобетон
• 25 октября 2023
Ответ дляlost cherry
так а ці 5 місяців ви худли стабільно?
Так, стабільно, скинула багато і застрягла. Можливо організм виснажився і це нормально, але незвично, кожні 10 днів зважуюсь перевіряю.
Я погнала• 25 октября 2023
Я бы стрессанула организм, поголодала 36 часов и плато сдвинется
Но это мой опыт
Вы свой организм больше знаете
Но это мой опыт
Вы свой организм больше знаете
Железобетон
• 25 октября 2023
Ответ дляЯ погнала
Но это мой опыт
Вы свой организм больше знаете
Но это мой опыт
Вы свой организм больше знаете
Не хочеться добивати свій жовчний... а так би теж голодувала.