Тётушка Лошадь• 25 октября 2023
Реклама приносить такі килимки дешеві
Скажіть, хтось купував? Як за якістю? Треба біля ліжка постелити. Але не такі "красиві", щось більш стримане.
Сорі за скрін з ціною, думаю, вона не актуальна
Тётушка Лошадь
• 25 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Из чего он?
Та хз. Знизу прорезинений. Шукаю щось недороге, замінити старий, бо приївся.
Тётушка Лошадь
• 25 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
Это коврики для секса если вы не знали))
Ой. Не придумуйте
Тётушка Лошадь
• 25 октября 2023
Ответ дляРассказница
А...простите не заметила размер....тогда да...цена норм
Та хотіла подібний в спальні, щоб без ворсу. Ну і простіше візерунок
Рассказница• 25 октября 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Ціна дійсно гарна а от колір якийсь як протерся...попросіть ще варіанти
Тётушка Лошадь
• 25 октября 2023
Ответ дляРассказница
Та це перше що принесло. І ціна річної давнини. Там багато кольорів. Мене якість турбує, щоб не прийшла тряпка на резинці(((