Первая ласточка инфляции• 25 октября 2023

Тюль в кухні

Шукаю порад. Кухня темна вузька, в кінці вікно. Хочу осучаснити, але тюль потрібна більше для декору, ніж щоб закривати вигляд з вікна.
Що порадите?
delphoto
Чупокабра• 25 октября 2023
Кто то видит фото)? У меня черный квадрат)

КокоСина• 25 октября 2023
Ответ дляЧупокабра
Кухня ж темна
А_я_ЛОЖУ!• 25 октября 2023
Тюль не вешаю,большое окно в сталинке из которого видно два каштана,красиво.
Україна понад усе!• 25 октября 2023
Ответ дляЧупокабра
Казімір зайшов в чат
автор Первая ласточка инфляции • 25 октября 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Казімір зайшов в чат
Капець. Дубль 2
Україна понад усе!• 25 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Капець. Дубль 2
Це Ваша кухня чи фото як приклад? Бо я не бачу довгої темної кухні
Лепешечка• 25 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Капець. Дубль 2
А та тюль там взагалі потрібна ?
Байрактара• 25 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Капець. Дубль 2
Зніміть цей жах та ролети повісьте.
КокоСина• 25 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Капець. Дубль 2
Повісити білі ролети день ніч, тюль і карніз в топку

Саджу все зарання• 25 октября 2023
Беріть білу сітку на магніт зліва. Карниз змініть.
В мене Лілі з Ікеа, але вона дуже м´яка, не раджу. Візьміть дорощу сітку. Але погляньте, як вона на вікнах, є фото в гуглі.
Ответ дляБайрактара
Зніміть цей жах та ролети повісьте.
З ролетами темно буде
Столічна штучка• 25 октября 2023
Не треба тюль узагалі
Байрактара• 25 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
З ролетами темно буде
З чого це? На день підіймаєте і норм.
Чупокабра• 25 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Капець. Дубль 2
Карниз , мягко говоря странный...
Шукаю трусики• 25 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Капець. Дубль 2
Декоративна шторка, зібрана з боку.
Ответ дляСаджу все зарання
Зліва на магніт типу так?щось це взагалі не дуже, як на мене
Блакитна устриця• 25 октября 2023
У меня такой тюль до середины окна. Карниз обычный потолочный.
Ответ дляБайрактара
З чого це? На день підіймаєте і норм.
А нашо мені її взагалі опускати. На вулиці немає кому підглядати, і в кухні я не сплю.

Дівчата, ще забула. Під віком стоїть стіл впритул до підвіконня. Тобто, треба щось коротке
Ніколи не збрешу• 25 октября 2023
ролети рекомендую, тюлі короткі а-ля привіт Совок.

Ответ дляНіколи не збрешу
Справа в тому, що мені і ролети не потрібно, там темно і так.
Ніколи не збрешу• 25 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Вперше чую, що від світлих ролет темно...але це ваше діло.
Ответ дляНіколи не збрешу
Ролети вішають щоб закривати вікно від світла. Мені щось потрібно просто для прикрашання вікна, але сучасне. Розумію, що ці тюлі відстій
Alianna88• 25 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Капець. Дубль 2
Буеее... вибачте.
Карниз повісити під стелю і легку тюль з підхватом з одного боку шоб додати затишку
Natalia505• 25 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Капець. Дубль 2
Автор, як ви живете з цими стінами? Мені реально цікаво.
Ответ дляNatalia505
це збувшася мрія мого чоловіка, дозволила колись йому . Але там з одного боку біла стіна і сходи на 2й поверх, а з іншого білі меблі з білою столешнею та плиткою. Тобто, червоного відносно небагато. Так і живемо
Ответ дляAlianna88
Буеее... вибачте.
Та вже прийшла думка,може взагалі к хє...м все то зняти взагалі і зробити лиштви навколо, як в американських будинках. Типу так.

Хоча, на ті тюлі так зручно вішати на новий рік прикраси
Дівчата, активніше пропонуйте. Щось гуртом та придумаємо, врятуємо
Україна понад усе!• 25 октября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дівчата вважають що тюль не потрібен. Але ж то ваша оселя, робіть як Ви хочете.
Ответ дляУкраїна понад усе!
Та я теж згодна. Знімаю зараз же.
Садоводница• 25 октября 2023
В мене два вікна на кухні, на жодному нічого не висить. А отакий тюль, як у вас, висить у мами в селі на кухні))