побольшомусекретику• 25 октября 2023

КПК в 13 років

Вирішила зробити 2гу дозу КПК доньці, перша була в 6 років. В поліклініці ніби американська вакцина. Вирішили, що поки канікули, бо в школі постійно хтось в класі хворий. Але боюся страшно, через мій страх почали прививалися за індивідуальним графіком в 6 років, перед цим отримали дозвіл імунолога і невропатолога. Робили лише АКДС (завершений курс), і 1 КПК.
Зараз теж страшно. Минулу неділю донька хворіла- трохи горло і кашель. Здали сьогодні аналіз крові, показники всі в нормі. Хто робив КПК нещодавно у більш старшому віці, як діти перенесли?
Кнопус• 25 октября 2023
Може ви б здали на антитіла спочатку?
Чи вам принципові 2 дози?
Like-995b• 25 октября 2023
Единственная прививка , которую сделала ребенку один раз по индивидуальному графику в три года и потом не повторяла , она живая , хотя в 6 лет требовали
автор побольшомусекретику • 25 октября 2023
Ответ дляLike-995b
Чому не повторювали?
Like-995b• 25 октября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Чому не повторювали?
Мне реакция не понравилась)
Ответ дляLike-995b
Мне реакция не понравилась)
Дякую за відповідь
Телепузик• 25 октября 2023
Американська КПК найкраща. Її рекомендують навіть для сильних алергіків. Робила сину, правда в 6 років, реакції взагалі не було, хоча в малому віці його добряче посипало від Бельгійської.
Ответ дляТелепузик
Дякую вам.