Дама_из_рекламы• 1 час назад

Ось як зараз виглядає 900 грн

Це на тиждень, раніше (років 2 тому + ) такий же набір був 400-500 грн. Я не нити, плакати, просто констатація.
Лгин• 1 час назад
А шо ви там тиждень їсте?
Меряю от 0• 1 час назад
Ответ дляЦаревна_несушка
Это не витребеньки. Это огурцы и помидоры. Но у каждого свои витребеньки. Мне жаль, если для Вас они такие.
Та все життя в Україні огірки/помідори взимку були витребеньками.
Себе побалувать, якщо хочеться. Не необхідність.
Влітку об´їдаємось їми.
Наче в Іспанії живете, де на них цілий рік ціна не змінюється.
Твоя подружайка• 1 час назад
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Не вижу смысла сейчас делать салаты из свежих дорогих несезонных овощей и не покупаю их соответственно.
Я глянула в магазині коло дому ціну огірків/ помідорів+/- 245 грн/ кг. Морква, буряк, селера корінь, навіть груша на 245 грн добрий пакет.
Пишу, не читаю• 1 час назад
Ответ дляЦаревна_несушка
А хочется. Хочется и фруктов и овощей. Не только на макаронах и крупах сидеть, РАБОТАЯ.
та ладно,как жить без фруктов?
Виниловая пластинка• 1 час назад
Ну и ок. Я когда пошла на работу в 2012 году, моя зарплата была 1800грн 🤷🏻‍♀️
автор Дама_из_рекламы • 1 час назад
Ответ дляМост_Устал
Для мене дорого. Якщо раз взяти, то можна. Якщо постійно, то це дуже жирно
Постійно беру щось таке
Меряю от 0• 1 час назад
Ответ дляЛюблю_смаколики
Кто научит как использовать банку горошка за раз. Вечно остается с оливье. Ну много мне банки, сразу.
В морозилку. Потім придумаєте куди. Можна в суп.
автор Дама_из_рекламы • 1 час назад
Ответ дляЛгин
А шо ви там тиждень їсте?
Все, а щось неїстівний на фото.
Мост_Устал• 1 час назад
Ответ дляДама_из_рекламы
Постійно беру щось таке
Ну тоді не прибідняйтеся, бо є за що брать
автор Дама_из_рекламы • 1 час назад
Ответ дляМост_Устал
Так я і не прибідняюсь. Просто здивувала тотал сума
Лгин• 1 час назад
Ответ дляДама_из_рекламы
Все, а щось неїстівний на фото.
А де я написала, що неїстівне? То на пару днів, точно не на тиждень.
Твоя подружайка• 1 час назад
Ответ дляМания-Величия
Какие сухофрукты на 400 грн,может сушки яблоч грамм 200
Сушка яблук не така дорога .
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ось актуальний список корисних продуктів на тиждень (приблизно на 1 дорослу людину) в межах ~900 грн. Ціни орієнтовні на лютий 2026 року (АТБ, Сільпо, ринки — за свіжими даними з акціями та середніми значеннями).
Картопля — 5 кг × 14–16 грн/кг ≈ 75 грн
Морква — 2 кг × 12–15 грн/кг ≈ 28 грн
Капуста білокачанна — 2 кг × 12–15 грн/кг ≈ 28 грн
Буряк — 1,5 кг × 10–14 грн/кг ≈ 18 грн
Цибуля ріпчаста — 1,5 кг × 15–20 грн/кг ≈ 28 грн
Яблука (українські) — 3 кг × 35–45 грн/кг ≈ 120 грн
Гречка — 2 кг × 38–45 грн/кг ≈ 85 грн
Вівсяні пластівці — 1 кг × 30–40 грн ≈ 35 грн
Рис — 1 кг × 40–50 грн ≈ 45 грн
Яйця курячі (С1, 30 шт ≈ 3 десятки) — ≈ 180–210 грн (зараз часто 60–70 грн/десяток)
Куряче м´ясо (стегно/чверть без шкіри) — 2 кг × 80–100 грн/кг ≈ 180 грн
Куряче філе (якщо акція) — 1 кг × 130–140 грн ≈ 135 грн (або замінити стегном дешевше)
Творог 5–9% — 0,8–1 кг × 120–150 грн/кг ≈ 130 грн
Олія соняшникова — 1 л × 55–70 грн ≈ 65 грн
Сіль, перець, базові спеції — ≈ 20 грн
Загальна сума ≈ 880–920 грн (можна скоригувати: взяти менше м´яса/яєць або більше овочів по акції в АТБ).
Цей набір дає хороший баланс: багато клітковини (овочі + яблука), білок (яйця + курка + творог + гречка), складні вуглеводи (гречка, овес, картопля) і мінімум шкідливого. Виходить ≈1800–2200 ккал/день при простому приготуванні.

Це список чата gpt
Пффф 100%• 1 час назад
Ой, девочки....
А я помню в 2006-2007 годах, мы на 400-450 грн закупали продукты на неделю на семью 2 взрослых + 2 школьника.

При этом, я себе брала коробочку конфет Ферерро роше, дети набирали смаколики на неделю в школу. Ну и обычный набор продуктов на неделю типа хлеб, молочка, мясо, овощи и т.д.

Было время
Меряю от 0• 1 час назад
Ответ дляМудрецыха мира
Картопля — 5 кг × 14–16 грн/кг ≈ 75 грн
Морква — 2 кг × 12–15 грн/кг ≈ 28 грн
Буряк — 1,5 кг × 10–14 грн/кг ≈ 18 грн
Гречка — 2 кг × 38–45 грн/кг ≈ 85 грн
Рис — 1 кг × 40–50 грн ≈ 45 грн
Сіль, перець, базові спеції — ≈ 20 грн

Це список чата gpt
Не люблю шість, але дуже схоже на правду. І вистачить надовго
Робот Вертер• 1 час назад
Ответ дляМамина квіточка
Зараз набіжать «пластикові огірки і ядовиті зимні помідори», готуйтесь.
Кінець епохи бідності.Дякуємо клоуну.
Сладко-соленая• 1 час назад
Ответ дляПиу!Пиу!
Мене більше дивує скумбрія гарячого і холодного копчення - як здуріла наче, з якого дива така ціна? Це що, елітна риба? А зате форель свіжа у нас у Форі дуже радує: прекрасна і по 299
Ого, чого це вона так здорожчала, дуже добре, що я її не люблю. А стосовно овочів, свіжі огірки купую, не можу я без свіжих салатів, шаткую пекінку (вона недорога) і півогірка, ось і салат.
Царевна_несушка• 1 час назад
Ответ дляПишу, не читаю
та ладно,как жить без фруктов?
Кое как
Робот Вертер• 1 час назад
Ответ длядожену і ощасливлю
Життя дороге шо піздець
Мосійчучка перестала розказувати про вартість борщового набору.Так плакала,коли про попереднику цибуля на 2 гр подорожчала.Зараз,як заціпило.Орденоносиця наша Наташа Раєвська.
Пишу, не читаю• 1 час назад
Ответ дляЦаревна_несушка
Кое как
та нет,я не могу жить без рыбы,мяса,сыра/творога и фруктов/овощей
Пишу, не читаю• 1 час назад
Ответ дляРобот Вертер
конченная она,вечно у кого-то на подсосе
Сладко-соленая• 1 час назад
Ответ дляПффф 100%
Ой, девочки....

Было время
Так в 2006 це була нормальна сума, я в місяць заробляла 800.
Пффф 100%• 1 час назад
Ответ дляЛюблю_смаколики
Я горошек использую, как гарнир к омлету.
Можно еще нашинковать немного капусты, добавить горошек, майонез и немного колбаски. Салат ’Днестр’ кажется называется.
Меряю от 0• 1 час назад
Ответ дляПффф 100%
Ой, девочки....

Было время
Я помню времена, когда мы втроём жили на 2000 грн и не особо экономили. И что?
Ms. Похвала• 1 час назад
І що? Ще при януковичу чи при ссср ціни згадайте
Семенівни сусідка• 1 час назад
Я на эти деньги покупаю мясо , картошку, сыр, кефир и квашу капусту, салат из Буряка с черносливом и орехами. Огурцы есть невозможно, помидоры еще норм
АнтиТанкист• 1 час назад
Меня также огорчают цены на молочку - прям печаль беда...
Бентливуман• 1 час назад
Ответ дляКоролеВешна
а шо, не?
Не, вкусные и огурцы и помидоры черри переростки
Сладко-соленая• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Так а фрукти Ви взагалі не їсте?
Дуже дуже вумна• 1 час назад
Ответ дляМост_Устал
Ви салати з яблук робите?
А обов´язково зимою салати ? Кисла капуста, то фу, чи що?
А яблука обов´язково по 60?
По 40 чим гірші?