Така бойова Я• 26 октября 2023
Девочки,покажите свои потолки из потолочной плитки?
Нужно будет чемто дешевле заклеить єту хрень
Така бойова Я
• 26 октября 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
У бабушки такая была (ссылку приложила). Смотрится норм.
Ооо, спасибо,Зенит не смотрела,а там как раз норм рисунков,простые
Добрая свекровь• 26 октября 2023
Ні, нормально виглядає, а обставини бувають різні. У нас на колишній квартирі була така, але гладенька, з невеликими світлими розводами. Не можу знайти картинку, щоб прикріпити.
Така бойова Я
• 26 октября 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Купили квартиру перед війною,думали ремонт робитти,але але весна почалася не так
У сина в кімнаті такк
То треба мінімальна шось зробити
У сина в кімнаті такк
То треба мінімальна шось зробити
тяжкаялюдина• 26 октября 2023
Ответ дляТака бойова Я
У сина в кімнаті такк
То треба мінімальна шось зробити
У сина в кімнаті такк
То треба мінімальна шось зробити
Все равно будет лучше,чем есть в любом случае
Планшетница• 26 октября 2023
Ответ дляТака бойова Я
Єто совсем говно?
Сейчас война,но надоело жить в сарае
Норм, все ж таки охайно буде виглядати і краще ніж обдертий потолок. Мені подобається більше, коли розмір плитки великий, щоб менше швів, бо коли маненькі квадратики, воно якось шумно виглядає, особливо якщо ще багато хвилястих візерунків на них.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 октября 2023
Ответ дляТака бойова Я
У сина в кімнаті такк
То треба мінімальна шось зробити
У сина в кімнаті такк
То треба мінімальна шось зробити
Не лепите этот ужас, и прошлый век и будет как за а в селе,
можно минимально выровнять самостоятельно и покрасить
Или наоборот снять неравномерное покрытие и залакировать красиво бетон или же покрасить
Подтяжка• 26 октября 2023
Ответ дляТака бойова Я
У сина в кімнаті такк
То треба мінімальна шось зробити
У сина в кімнаті такк
То треба мінімальна шось зробити
А я би Вам радила самостійно зашпаклювати стелю! Я зараз роблю ремонт сама, до цього взагалі не мала подібного досвіду, так от, є такі круті матеріали, я просто в шоці) шпаклівка Снежка у відрі - практично сама все вирівнює) Купили відро 17 кг і його вистачило на стелю у ванні і стіни в кухні. Подивіться відео на ютубі і зробіть! Рівненька зашпакльована стеля буде виглядати просто чудово!
І ціна на матеріали невисока!
Мама фіфті цента• 26 октября 2023
Ответ дляТака бойова Я
Єто совсем говно?
Сейчас война,но надоело жить в сарае
А если ошкурить потолок и не клеить ничего. Под бетон оставить до лучших времен. Эта плитка токсична и легковоспламиняемая.
НетЕщеНаверное• 26 октября 2023
Почистити піскоструйкою і полакувати. І стелю і стіни. Зробіть йому стиль лофт, там як раз голий, але окультурений бетон. Дерев´яні елементи додасте і для хлопця круто буде. І освітлення підібрати підходяще
В танке• 26 октября 2023
Не робіть таке. Воно виглядає як в селі через нестачу грошей, а оновити треба.
Або відштукатурьте і пофарбуйте в білий колір, або натяжну стелю зробіть. Але не клейте оце страшне.
Я пані прохана...• 26 октября 2023
Ответ дляТака бойова Я
У сина в кімнаті такк
То треба мінімальна шось зробити
У сина в кімнаті такк
То треба мінімальна шось зробити
Натяжной потолок
Така бойова Я
• 26 октября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Єх девочки,не сделаю я ничего сама. И боюсь что херни наделаю если возьмусь.
Така бойова Я
• 26 октября 2023
Ответ дляПодтяжка
І ціна на матеріали невисока!
Дивилась я відео на ютюб,там робить майстер і в них звістно все чудово виходить,а я херни нароблю,хоч і не зовсім рукі з СР...кі.
Але я вже поклеїла обої и покрасила стелю в коридорі, досить з вже,краще б нічого не робила. А чоловік то вооще промовчу.
Така бойова Я
• 26 октября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Я уже незнаю что делать,сами мы точно не сделаем,а мастер дорого
Така бойова Я
• 26 октября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Натяжной потолок
Натяжной єто конечно хорошо,но єто другие деньги совсем,а их сейчас нет,и кредиты брать не будем, нужно дешево нам.
Така бойова Я
• 26 октября 2023
Охота выть с єтим ремонтом,двое подростков, всех одень,накорми на гульки выдай,а тут ешо и ремонт не в тему.
Ладдно,будем думать.
Подтяжка• 26 октября 2023
Ответ дляТака бойова Я
Особисто я не мала ніякого досвіду з ремонту, а саме шпаклівки, але все вийшло дуже дуже класно!
Шпаклювала стелю гіпсокартонову і стіни в кухні. Робила так - грунтовка, потім шар сухої стартової шпаклівки, шар сухої фінішної шпаклівки, шар шпаклівки з відра (снєжка) і трохи затерла нождачкою 220 розмір, потім грунтовка і фарбування. Вийшло просто бомба! Саме шар готової шпаклівки з відра все вирівнює і практично немає що терти, звісно використовувала лампу, щоб було видно де недоліки. Сама я не маляр-штукатур і близько))) але саме ця робота сподобалася)
Така бойова Я
• 28 октября 2023
Ответ дляПодтяжка
Ви молодець,я боюся напартачіть,вже знайшли майстра,хай робить.