Яичница с беконом• 26 октября 2023

Вспомнила ужасное из детства.

Мне было 16-18 лет. Помню как ко мне пришли друзья, подруги, стояли у нас на крыльце, и отец за что-то( я была не вредным ребёнком, ничего по-настоящему плохого не делала в жизни) взял какую-то палку ( может даже швабру) схватил меня , и давай пытался бить, но самое ужасное было в тот момент, что это на глазах в уже взрослых друзей было. Такое можно простить и забыть? Это было не единственный раз, он мог такое делать когда мамы не было рядом, но я убегала, пыталась уклоняться, он сам по себе жестокий чёрствый человек, его воспитывали в жестокости, Выросла вроде бы нормальным человеком, люди говорят я добрая нежная всегда отзывчивая, муж меня любит и ценит, подруги тоже..
AnnaKttt• 26 октября 2023
Вряд ли нужно искать советов на форуме по такому вопросу... Я бы обратилась к хорошему психотерапевту

Блондинка в Законе• 26 октября 2023
Це жах,співчуваю,шо таке пережили. Які зараз відносини з батьком? Шось хороше бачили від нього?
заварний look• 26 октября 2023
16-18 лет это вроде бы уже не детство. Да уж, не повезло вам с папой
автор Яичница с беконом • 26 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Все хороше залишилось в дитинстві. Як тільки у мене з’явилась своя точку зору, то відразу у нього відраза. Зараз відносини.. хотіла б ніколи не бачити не чути. З мамою гарні відносини. А він яро рахує себе моїм батьком, який мене виростив, «виховав» і ображається коли не бачусь з ним( я довго приїздила в гості додому тільки коли він був на роботі) а я його бачити не хочу лишній раз, але він рахує себе ідеальним батьком. Знаєте, я намагались останній час себе перенастроіти, що він змінився( його відношення змінилось повністю, бо напевно не живемо разом), але.. не виходить. У мене від нього відраза, не переношу його і все, навіть зараз.
Ответ длязаварний look
Да, а на глаза у друзей знаете каково это? Ну где его мозг был? Мне так было стыдно! Это ужас. С друзьями я теми не общаюсь, и хорошо, они многое помнят.. то, что я никогда бы не захотела чтобы кто-то знал
НетЕщеНаверное• 26 октября 2023
Треба просто прийняти що таке було, але це не ваша проблема чи вина, а тата. Це його вибір і мабуть він по іншому не міг ( пишете що його та виховували, не було іншого прикладу). Папа всього лиш людина, а люди роблять помилки.
Принаймні я так вирішила для себе робити
Ответ дляНетЕщеНаверное
Проблема в тому що я не хочу його тепер ніколи бачити, щоразу себе заставляю приїздити в гості, коли від вдома.. бо він завжди вдома. Завжди мріяла щоб мама з батьком порвала, але у нас один будинок, не варіант був..

Начальник Анонимов• 26 октября 2023
Самое ужасное это когда в семье с жестоким отцом-тираном рождается добрый нежный ребенок. Отец просто «убивает» характер и личность этого ребенка, воспитывая подобным образом
НетЕщеНаверное• 26 октября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Не хочете-не бачтеся, не спілккйтеся. Зараз про абьюз достатньо інфо
Блондинка в Законе• 26 октября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Господи,який жах.... Думаю,що Вам треба попрацювати з психологом,щоб пробачити батька і відпустити ситуацію. Це не значить,шо Ви з ним маєте почати спілкуватися. А як у нього відносини з мамою?
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не може не спілкуватись бо приїжджаю до мами, вона довго не могла мене відпустити жити окремо, а сестра старша, тепер я розумію що вона мала на увазі коли говорила з мамою, « я на можу його простити, я не можу, десятками років не можу».тепер розумію.. але він взагалі її дуже сильно бив ображав, бо вона була важкою дитиною дуже, а я навпаки але все одно діставалось по якійсь дрібниці
Ответ дляБлондинка в Законе
Зараз нормальні, йому за 60 вже.а раніше були жахливі. Сварки скандали кожного дня,, мама щодня через нього плакала, це все у мене на очах 18 років
Блондинка в Законе• 26 октября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Страшно все це звучить. А сексуальних закидів не було? І сестра бідна. А мама біла пухнаста,виходить... Вибачте
Ответ дляБлондинка в Законе
Не було нічого такого, як ви кажете. Мама чиста наче в цій історії але родила трьох дітей від нього..
Блондинка в Законе• 26 октября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Слухайте,Вам потрібен психолог. Щоб відпустити цей жах. Бо воно за Вами тягнутиметься шлейфом.
Ответ дляБлондинка в Законе
Так, надіюсь допоможе, але краще для мене було б, якби його більше не згадувати не бачити) поки приходиться, я ще й йому подарунки робила, старалась догодити в них коли приїжджала, а навіщо….
Хи хи, ну ну• 26 октября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Розумію, і в совдеповщину, і в 90ті було нереально змінити житло. В мене теж життя пішло не так, як би хотілося й не склалося особисте життя через це.
Ответ дляХи хи, ну ну
А як ви пов’язуєте минуле зі справжнім? Як вплинули відношення з батьком на ваші відносини в житті?
КошкинДом• 26 октября 2023
Высказать надо ему обязательно, не держать в себе такие тяжёлые чувства. И не стесняться в выражениях.

Ответ дляКошкинДом
Ого… я на решусь наверное, уже попробовала один раз, он человек к сожалению недалёкий, была такая ситуация что я должна была ехать из села маршруткой вечером к своему молодому человеку, мне не хватало 20 грн наличных, просила маму дать мне, так отец ей мозг выносил, чтобы мне ничего не давал а то я взрослая прошу у мамы. Я ему тогда норм высказала но сделало это только хуже
КошкинДом• 26 октября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Но вы же вместе уже не живёте. Можно попробовать вообще спокойно без эмоций начать, излагать факты, с какого-го он вообще лез к своему ребёнку тем более девочке с битьём. И теперь ещё требует внимания. Вы наверное боитесь его разозлить, но вот лучше высказать, заранее продумать, чтобы не растеряться. Такую тяжесть на душе носить это же угнетает и на физическом плане может проявляться со временем.
Хи хи, ну ну• 26 октября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Мені було 20, знаєте, як це нас прийнято, то хлопець в когось вже є, то одна вийшла заміж, то друга батьків знайомі, наші сусіди, яв же це. А в мене нема нікого, нема чим їм гордитися. Прийду змучена після роботи, їх це нервує, бо інші на побачення йдуть, а я дома. Добре пам´ятаю, як я тупо бродила, десь 24 мені було, просто по вулицях міста, щоб не бути в 6 вдома. А десь в 9ть. Хоча багато вони мені і помогли.
А десь в 12ть років який ор був за оцінки, могли ременем вдарити, будинок багатоповерховий, злорадна ровесницч сусідка, потім при всіх надворі дітях сказала один раз- - хіхі, сиджу я якось, і чую як на мене типу кричать, потім тріснули ременем. Як мені стидно тоді було. Два рази мене опозорили, і вони , і ця ск.. а.
Прибираю щодня• 26 октября 2023
Была в подобной ситуации. Мне помогло то, что я приняла факт, что мой отец плохой человек, он поступал бесчеловечно. Почему мне за это должно быть стыдно? Это же он бухал, а не я, он автор своего стыда. Так что мне нечего стыдиться перед друзьями, что он мудак
Хи хи, ну ну• 26 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
У мене ніхто не бухав. А крики, скандали були.
Болтушка Му• 26 октября 2023
А меня бабка била, когда в школьном возрасте была...Тоже палкой(
Может её так вырастили, и это пошло дальше...
И теперь, я ненавижу всю семью, которые надо мной издевались!
Кондуктор автобуса• 26 октября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Мені допомогли розстановки. Якось тут на форумі запропонували, це давно вже було. Дуже дуже вдячна дівчині. Але реально все переосмислила. Зрозуміла що мій мене любить, тільки у нього не було іншого прикладу любові і він її так проявляв, наче своїм таким захистом. Зараз нормальні відносини вже, але не задушевні. Головне, зрозуміла, що він мене дійсно любить. І ще це є прикладом, що я не хочу передавати своїм дітям, я інша
ТигрЛьвович• 26 октября 2023
Прям просто так подошел и начал бить, ага
Привіт з ботойбіччя• 26 октября 2023
Я б на місті вашої сестри і з мамою не бажала спілкуватись....адже це з її мовчазного дозволу батько з вами був жорстокий.
Э-велин@• 26 октября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
А ничего хорошего про папу вспомнить вам нечего? Он никогда вам не помогал ничем, никогда ничего не покупал, вы гола-боса, в холоде, в голоде жили?
котопёс• 26 октября 2023
Ой, автор, та же беда. Лупасил так, что по месяцу синяки проходили, спина, ноги, руки исполосованы были. Сейчас не общаюсь с ним, больше 10 лет не виделись