Фляшка на трьох• 26 октября 2023
Допоможіть з кольором такого тону кушона.
Обрала бо наче по відгукам хороший. Але як кольором?
У мене не біла, але світла шкіра. Я навіть рідко загорати можу.,
Допоможуть будь ласка колір підібрати
Перше фото - моє
Допоможуть будь ласка колір підібрати
Перше фото - моє
Їжак в панчохах• 26 октября 2023
Майте на увазі що засмага також впливає на колір шкіри. Тобто взимку ваша шкіра світліше чим влітку.
Тобто той кушон взимку може бути темніший на вашому лиці а влітку його непомітно.
В мене так з пудрою було.
Фляшка на трьох
• 26 октября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
В мене так з пудрою було.
Дякую, тому і написала що світла шкіра. Ніколи не купувала без проби в магазині. Ось вирішила перший раз- не знаю як бути з кольором
Ну судя по фото кожи- 2 тон. Этот кушон продается на Али, но я ни разу не видела там такой палитры, максимум 3 тона, чаще два - 1 тон фарфор ( под их , китайскую кожу), 2 тон - под нашу, славянскую кожу. Кушон достаточно плотный, хорошо забивает цвет и ложится тонким, плотным слоем
Фляшка на трьох
• 26 октября 2023
Ответ дляLediBlac
Дякую я вже замовила)