Ворую вкусняшки• вчера в 19:24

Ви б пішли на роботу за 15 тисяч 5 на 2?

Скинувши повністю турботи про дитину на чоловіка
Тобто чоловік буде щодня сам завозити та забирати дитину із садка
автор Ворую вкусняшки • 1 час назад
Ответ дляГейСюда
Как минимум в три раза больше.
45 тисяч?
А ким працюєте?
А Я Самая Самая• 1 час назад
Ответ дляМайская киска
Суміщений з роботою? У вас практичний досвід такого сумісництва вже є чи гола теорія, як воно має бути в країні мрій? Змоделюємо ситуацію. Вранці збираєтесь на роботу, торкаєтесь дитини - там вже температура
Ваші дії? Хто з ваших ’або’ телефонує начальству і каже, що сьогодні в найближчі 3-5 днів ніяк? Подзвонили з садка - рвота-ікота-істерика, середина робочого дня. Ваші дії? Садок ’закрито на профілактику’, ’вихователі теж люди і йдуть у відпустку’... Ваші дії? Це конкретні ситуації, а не ’хтось буде’. Коекретно хто це буде? Ви можете дистанційно працювати? У вас лояльне ставлення до лікарняних в колективі?
І так, після дитини захворієте ви, майте на увазі
Нет, плять, в этом мире только Вы работаете и автор вот собирается. Остальные смотрят на Вас и фантазируют.
автор Ворую вкусняшки • 1 час назад
Ответ дляМайская киска
Якщо це офіційне працевлаштування то лікарняні в тому числі по догляду за дитиною мають бути незалежно від ставлення в колективі до них по закону
Ищу-брожу• 1 час назад
Ответ дляВорую вкусняшки
Так
Идите, с чего- то надо начинать, потом лучше найдете.
А Я Самая Самая• 1 час назад
Ответ дляВорую вкусняшки
И за 15 тыс, автор, пусть попробует Вас кто-то на тот больничный не отпустить. Все Вы верно пишете. У меня такого вопроса даже не стоит никогда, дети для меня самый высокий приоритет по жизни. И как-то всё с этим мирятся
Ищу-брожу• 1 час назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Да, зп 15 тьіс и подразумевает полньій соц пакет , с больничньіми в том числе
автор Ворую вкусняшки • 1 час назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Не мають права не відпускати ,якщо офіційно лікарняний відкритий
Викликаю на дебати• 1 час назад
А бюджет родини який? Якщо умовні 150 тисяч, ну на 15 можна не йти, а сидіти вдома і возити дитину в садок. Алк тоді і питання не стояло б. Якщо умовні 40, то 15 тисяч погоду зроблять.

Завжди дивували пані, які ходять в штопаних панчохах і вишукують продукти по акціях, але на роботу ні-ні, то нижче їх гідності. Зараз мова не про мам діток з захворюваннями, звісно, які 24/7 витягують дитину.
А Я Самая Самая• 1 час назад
Ответ дляВорую вкусняшки
Да. Тем более детский больничный, если я не ошибаюсь, оплачивает полностью государство
ГейСюда• 1 час назад
Ответ дляВорую вкусняшки
45 тисяч?
А ким працюєте?
Художник-постановщик.
Хочу в БАНю• 42 минуты назад
И вот после таких зарплат люди рассказывают что уезжать они не будут, хорошая же работа. И при этом ’хорошая’ это максимум 1000 евро то есть 50 тыс грн. А про 15 тыс я просто молчу. Звиздец
Русланка з гілки• 41 минуту назад
Ответ дляВорую вкусняшки
Так це не повний день,8 годин
Повний це вже 13 годин
Ви жартуєте? 8 год це стандартний повний робочий день.
БоХатая• 21 минуту назад
Ответ дляВорую вкусняшки
Так дзвонити начальнику і говорити ,що дитина захворіла і в той же день постаратися зробити лікарняний по догляду за дитиною в педіатра
Руководители ’очень’ любят таких работников. И на собеседовании вопрос о том, кто будет с ребенком в случае его болезни, задается одним из первых.