66сезон666серия• 26 октября 2023
Допоможіть обрати візочок
Зупинились на цих трьох варіантах. Прошу колективного розуму, можливо, щось практичне підкажете)
Народжувати в грудні
Результат:
вже голосів:
3 (60%)
Cybex Mios
1 (20%)
Anex IQ
1 (20%)
Cybex Melios
Горлаю зрання• 26 октября 2023
А ви бачили iq вживу? Теж дуже хотіла її але щось передумала коли покатала в магазині
66сезон666серия
• 26 октября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Вчора катала, ніби непогана
66сезон666серия
• 26 октября 2023
Ответ дляМаруська Му
Якщо ширина шасі підходить (влізає в ліфт і тд), беріть Міос
Лякають, що в міос мала люлька для зими. Вживу немає де подивитись
західний_діалект• 26 октября 2023
Ответ для66сезон666серия
У вас там той зимы - ерунда. Одно дело, когда ребенок родился осенью и люлька еще зимой нужна, а вам хватит 100%
Маруська Му• 26 октября 2023
В анекс люлька теж не супер велика, я не взяла IQ лиле через те, що вона мені трохи як ʼна сопляхʼ. Якась наче дитяча, я не можу це пояснити, в останній момент вибрали іншу, бо маємо обмеження по шасі, того вибір невеликий був між Iq і кількома іншими виробниками.
Але на літо IQ буде топ вибір, бо вона дуже легка.
По амортизації всі хороші, я всі катала в магазині.
В тікток в пошук впишіть назву моделі і дивіться відео з оглядами, там окрім магазинних оглядів є і відгуки дівчат, може в коментарях спитаєте і вам по ділу відпишуть люди, що вже давно користуються.
66сезон666серия
• 26 октября 2023
Ответ дляМаруська Му
Дякую)
Порівнювали рулеткою вчора в магазині люльки- у анекса більша