мадамГрицацуева• 26 октября 2023

Відновлення після коксакі

Наша лікар каже - все може бути...коротше, не знає вона.
2.10 почалась рвота, піднялась температура. Рвота була двічі протягом 2 год і все. Темп.до 38,5, за 3 дні вже було все ок. На другий день дрібна висипка спина і живіт.
8.10 почав появлятись герпес не лише на губах, під і над губами. Тоді лікар і припустила, що це коксакі. Два дні тому на кінчиках пальців рук трішки почала злазити шкіра, крапочками білими наче малесенькі мозолі.

Досі нема апетиту, позавчора рідкий стілець, не втримався до туалету на вулиці...сьогодні закачало в машині, вирвав, хоч ніколи не закачувало.

Не можу вийти на роботу ніяк...
Літом комплексно перевіряла дитину, УЗД, лікарі, аналізи робила, бо мало їсть і погано росте. Купа грошей пішло. Нічого не виявили поганого, крім нестачі віт Д, приймає його зараз. І от знову кудись іти, щось здавати, чи може бути це ще наслідки вірусу?
автор мадамГрицацуева • 26 октября 2023
Питання - хто хворів, як довго відновлювався організм?
Чупа-чупс• 26 октября 2023
Не очень картина на Коксаки похожа. Я бы искала другого врача
Червона ікорка• 26 октября 2023
В сина була температура 1 день, потім висипка і все. Моя мама від нього заразилася , хворіла приблизно так само
Мамина квіточка• 26 октября 2023
Я хворіла Коксакі в дорослому віці. Те, що Ви описали, не схоже на нього. Висипка на ділянках рука-нога-рот, старт з високої температури. Погане самопочуття менше тижня, відновлення швидке. Візьміть консультацію в іншого лікаря, Коксакі в дітей рідко проходить важко/довго, можливо, це дійсно не воно.
В гости звали?• 26 октября 2023
Якщо ви будете з кожним вірусом в дитини так заморочуватися, то ви но роботу ніколи не вийдете. Звичайні дитячі болячки, дієти притримайтеся якийсь час після розладу шлунка. Але ви мабуть і так годуєте всім варено-пареним дитину.
Скокмоно - стокнуно• 26 октября 2023
Коксакі хворіли, симптоми схожі, але висипка на ступнях і долонях була тільки, потім шкіра облізла. Відновлення до 14 днів.
Пропийте пробіотик - Біогайя або Ентерожерміна та курс Кардонат
ДлинноНожка• 26 октября 2023
Це інший вірус може бути. Коксакі має іншу, але схожу картину.
Ніяк не відновлювалися. Пили діти пробіотик для відновлення мікрофлори кишківника і все. Як при будь-якому ентеровірусному захворюванні. Відновлюйте і тримайте водний баланс.
ZhukOlena• 26 октября 2023
Моя хворіла на коксакі, рвота була від ацетону. Ацетон - як реакція організму на хворобу. 3 дні прокапали в стаціонарі і відпустили додому. В загальному хворіла тиждень