Дівчата, вітаю!
Обираю зараз жіночий халат домашній, махровий. Такий, як в гарних готелях. Такий, аби був мякенький і дуже комфортний, довжина нижче коліна. Колір білий або беж.
Чи зустрічали ви такий у продажу, і де? Якщо у вас є поради щодо вибору такого виробу - будь ласка, напишіть. Дуже вдячна всім 🙌🌹
Упругая попка• 26 октября 2023
Махровий, мені особисто, не здається м´якеньким і комфортним. Я свого часу купила флісовий, тепер інші варіанти не розглядаю)
ХуАнита• 26 октября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
так.. оце такий купила в хумані за 75 гр в день розпродажу)
Я за 260 в хумані білий махровий
18 мнеУЖЕ• 26 октября 2023
Ответ дляLonda___
гарний халат за таку ціну - скарб 🙌😃
так!! я впо з окупованого міста( все залишилось вдома, тому цей халат мені сам Всесвіт подарував