Добродійка• 26 октября 2023
Що подарувати батькам на річницю весілля?
У батьків річниця, 32 роки, що подарувати? Думала якийсь тур на відпочинок вдвох, але вони не поїдуть, вмовити не реально. Варіанти з всякими статуетками-келихами-картинами-кавоварками не розглядаю.Можливо порадите якісь цікаві варіанти. Бюджет до 40-50тис +-
Заикальница• 26 октября 2023
Ответ дляА я з косою
Невістка запропонувала подарувати свекрам на річницю весілля фотосесію. Назвали банально: ’Три покоління сім´ї Петренко’. Пройшов час, все змінилося, діти попідростали, а залишилися на спомин старі фотографії
Крута ідея, зібрати сім´ї братів-сестер (якщо вони є),онуків. Це і спільне проведення часу, і красиві фото в рамку на пам´ять. На додачу можна ще набір красивих рамок, що пасуватимуть до інтер´єру, чи фотокнигу.
А я з косою• 26 октября 2023
Ответ дляЗаикальница
Так, у нас фотокнига. І сім´я велика. Фотограф притягнув на фотосесію кроликів, то діти шаленіли
Заикальница• 26 октября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
А почему Вы маме*оновлюєте * всё?
Она сама не может это сделать?
Яка різниця? Мова не про них, автор написала, що її батьки добре заробляють, мої на жаль ні.