Добродійка• 26 октября 2023
Що подарувати батькам на річницю весілля?
У батьків річниця, 32 роки, що подарувати? Думала якийсь тур на відпочинок вдвох, але вони не поїдуть, вмовити не реально. Варіанти з всякими статуетками-келихами-картинами-кавоварками не розглядаю.Можливо порадите якісь цікаві варіанти. Бюджет до 40-50тис +-
Перемелица• 26 октября 2023
Может все-таки санаторий, путевку с процедурами, именно лечение какое-то, может с этой стороны уговорить получится
Зілля до весілля• 26 октября 2023
Якщо на відпочинок не поїдуть,то дарувати емоції-’гиблий’ варіант. Хоча це найкраща ідея,як на мене.
Якщо ніяку побутову техніку не розглядаєте,то варіант подарувати гроші і хай самі розпоряджаються як хотять
Знаю бакси• 26 октября 2023
Ответ дляДобродійка
52 і 55
Так они молодые у Вас
Нам с мужем по 53,с удовольствием съездили бы куда-то
Добродійка
• 26 октября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Хотілось би емоції, але по місцю, бо їхати - гибое діло, у них як завжди купа справ і не до відпочинку. Гроші теж не варіант, бо знаючи їх - вони того ж дня прийдуть мені назад на картку
Заикальница• 26 октября 2023
Якщо домосиди - то щось для дому їх вочевидь порадує? Новий хороший телевізор, ПММ, обновити щось із меблів?..
Якщо не хотять їхати далеко - то може курс масажу (або інші процедури для покращення самопочуття) в їх місті?
Знаю бакси• 26 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Побутову техніку, якщо їхати не хочуть
Как правило,у людей такого возраста все нужное им уже есть в наличии
Добродійка
• 26 октября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Так они молодые у Вас
Я розумію, але знаю, що це буде - у нас хазяйство, справи, ще й в країні війна, ми нікуди не поїдемо і т д
Знаю бакси• 26 октября 2023
Ответ дляЗаикальница
Вы думаете, у них этого нет?
Знаю бакси• 26 октября 2023
Ответ дляДобродійка
Они в сельской местности живут?
Форс мажор• 26 октября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Звідки нам знати, що в них є. Тут не у всіх молодих є все необхідне.
Добродійка
• 26 октября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Они в сельской местности живут?
Так, займаються фермерством, тому справи є завжди, не вмовити кудись вибратись просто
Знаю бакси• 26 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
У молодых нет,а у людей постарше уже все есть
Форс мажор• 26 октября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
52 - 55 років це молоді люди.
Добродійка
• 26 октября 2023
Ответ дляЗаикальница
Це все у них є, та і заробляють нормально, самі при бажанні можуть обновити все що потрібно. Хочеться емоцій
Знаю бакси• 26 октября 2023
Ответ дляДобродійка
Тогда понятно
Сложно Вам....
Даже не представляю, что им можно предложить
Сложно Вам....
Знаю бакси• 26 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
52 - 55 років це молоді люди.
А что я не так написала?
Добродійка
• 26 октября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Тогда понятно
Сложно Вам....
3й день ламаю голову, вже навіть до форумах дібралась
Знаю бакси• 26 октября 2023
Ответ дляДобродійка
Кстати, Вам Выше написали, что курс массажа
Это хороший подарок и маме и папе
Заикальница• 26 октября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Вы думаете, у них этого нет?
Ну звідки мені знати? Не всі гарно заробляють, я по собі суджу, ми своїм батькам/свекрам щось періодично оновлюємо, бо тому що є по 10+ років.
А я з косою• 26 октября 2023
Невістка запропонувала подарувати свекрам на річницю весілля фотосесію. Назвали банально: ’Три покоління сім´ї Петренко’. Пройшов час, все змінилося, діти попідростали, а залишилися на спомин старі фотографії
Знаю бакси• 26 октября 2023
Ответ дляЗаикальница
Сколько им лет?
Міняйловна• 26 октября 2023
Найкраще-відпочинок разом. Тим більше зараз-осінь, на тиждень в Закарпаття. Там класно. Якщо звісно не худоба, яку треба годувати і нема на кого покластися. Але якщо є-то вперед. Потім буде що згадати.
Знаю бакси• 26 октября 2023
Ответ дляА я з косою
Кстати, тоже отличный вариант
Заикальница• 26 октября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Сколько им лет?
Моїм? Від 51 моїй мамі до 62 свекру, але ж мова не при них зараз.
Знаю бакси• 26 октября 2023
Ответ дляЗаикальница
А почему Вы маме*оновлюєте * всё?
Она сама не может это сделать?