Туфли в чешуе• 26 октября 2023

Сколько стоят права водительские в Украине?

Кто делал, или учится сейчач, напишите сколько вам обошлось финансово и по времени? Спасибо
Твоя подружайка• 26 октября 2023
Минулого року десь 250 грн здається. Відразу, хвилин 15

Масяня Я• 26 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
За що?
Твоя подружайка• 26 октября 2023
Ответ дляМасяня Я
За що?
Водійське посвідчення.
Проработник• 26 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Водійське посвідчення.
Я поняла что автору нужна полная сумма начиная с курсов
Твоя подружайка• 26 октября 2023
Ответ дляПроработник
Мабуть я не так прочитала)). Чогось вирішила, що вона поновлює. Тоді неактуально. У мене викрали права (сумку), то поновити відразу можна, десь 250 грн. )))
КвартираЧья• 26 октября 2023
Инструктор где-то 400грн в час, чтобы освоить механику нужно часов 20, для уверенности можно 30, потом пару тыщ на лапу экзаменатору чтобы не завалил, итого около 15к.
Латвийские_Номера• 26 октября 2023
курсы 6 600 теория
500 грн медкомиссия
40 часов практики для сдачи экзамена ( час 400 грн. Итого 16 тысяч )Дальше какие-то сборы, обязательные платежи
За экзамены я платила. Теорию сдала сама. Практика 3500
Потом после автошколы еще ездила с другим инструктором. Всего накатала 38 часов с инструктором

lisa2101• 26 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Зачем врать?
Любви вам!• 26 октября 2023
Вчилася і здавала все сама.Теорію і іспит з водіння з першого разу здала.Зараз все реально самим здати,навчання з водінням мені обійшлося тис 20 точно,це 11 тис офіційний платіж за навчання з теорії і практики,все інше платила за водіння.Це Київська область.Здавала в Білоцерківському сервісі МВС.
Нульовий сантиметр• 26 октября 2023
Здала на права в липні, м. Вінниця. Теоретичний курс в автошколі -12000 грн, 20 практичних занять з водіння -кожен по 300 грн, 2 іспита (теоретичний + практичний) в сервісному центрі по 13 грн кожний, і вартість пластикового посвідчення -250 грн. Навчання розпочала 25 квітня, 22 липня отримала водійське посвідчення. Я вчилась на автоматі) тільки не треба мені писати, що ’хто не вчився на механіці, той життя не пізнав у повній мірі’. У нас машина -автомат, для міської їзди те що треба!
Жирафовое варьенье• 26 октября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Тільки ті, у кого не має грошей на нормальну машину з автоматом пишуть таке про мезаніку, ну, або ті хто форсажі передивився
Бесбардак• 27 октября 2023
автошкола 6000 теория и 6000 практика