Упругая попка• Изменено 1 час назад
Феритин 6.84
Це норма чи низький? Інтернет (ШІ в т.ч) пише низький, а референтне значення лабораторії 5-128?
Гемоглобін 100. До лікаря знаю що треба, але запис в кінці нас.тижня
Упругая попка
• 1 час назад
Ответ дляГарбузик
Очень низкий. Берите минимум от своего веса и выше
Вага 57
Гарбузик• 1 час назад
Вам должны назначить препарат железа, диету с усиленным железом и разводом железа с кальцием на 2 часа до и после.
Упругая попка
• 1 час назад
Ответ дляГарбузик
Так звернуся обов´язково до лікаря, моя сімейна у відпустці до наступної середи. Маю постійне відчуття втоми і можливий стан, апатія теж присутня
Залетна Я тут• 1 час назад
Ответ дляУпругая попка
це пов*язано з рівнем феритину. У вас дуже низький.
а інші вітаміни перевіряли?
Гарнюнька• 1 час назад
У меня был 7, низкий очень, но жить можно. Семейная приписала Мальтофер 2 р в день. За месяц полнялся до 20, насколько я помню. Гемоглобин 110.
Котомафия• 1 час назад
Ответ дляЗалетна Я тут
а інші вітаміни перевіряли?
У мене був 14, приймала спочатку один препарат, став боліти шлунок, перейшла на іншу форму, переноситься чудово. Пити місяцями, до пів року, робити регулярно контроль. Через 2 місяці прийому зробити контрольний аналіз гемоглобіну і феритину. Баночки на місяць вистачає, по 2 капсули наніч, окремо від їжі (хоча б 2 години після останнього прийому їжі, а краще 3-4 години) -
Знаю, що для швидкого результату призначають крапельниці з залізом. Запитайте лікаря, мені здається, за вашими аналізами вже можна й крапельниці.
Пишущаяся• 1 час назад
Ответ дляУпругая попка
Перевірте ще вітамін Д :)
Упругая попка
• 56 минут назад
Ответ дляЗалетна Я тут
а інші вітаміни перевіряли?
Калій, натрій в нормі
Гарбузик• 55 минут назад
автор, вам в идеале сдать панель анемии. Там всякое, включающее фолиевую кислоту и вит В12. Потому что анемии бывают разные и, чтобы поднять железо, могут потребоваться дополнительные препараты.
Упругая попка
• 55 минут назад
Ответ дляПишущаяся
Таблетки пропʼєте
Але поле бути таке, що на таблетках будете все життя
А я не можу зрозуміти чого в мене так часто не має сили, не прям що така патологічна втома, але нічого не хочеться, апатія, хочеться спати постійно
Упругая попка
• 54 минуты назад
Ответ дляГарбузик
Дякую
Котомафия• 27 минут назад
Ответ дляУпругая попка
Бо гемоглобін зв´язує й переносить кисень до кожної клітини організму, а кисень необхідний для вироблення енергії. У вас нестача кисню і відповідно енергії
Намазюкана нішою• 26 минут назад
у меня около 50, когда начинаю поднимать и это прям мало. еще и анемия