Шкала Радощів• 26 октября 2023

В тата Залишився пай після батьків, на спадщину не подавав,пройшло 3 роки

Брат все оформив на себе, тато відмову не писав
Чи може він зараз якось отримати свою частину? Може хто стикався? Дякую за поради
автор Шкала Радощів • 26 октября 2023
Ответ дляНагайна
Я так розумію, що автор має на увазі сільськогосподарський пай.
Так

Дуняша• 26 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
А тепер загуглвть вартість паїв 4 га, Житомирська, Киівська область
ну що вам сказати - вперед) ви ділите шкуру того ведмедя, що ще не здох
Ду да ду да ду• 26 октября 2023
Ответ дляУравнобешенная
это понятно.Какие для суда возможные аргументы- болел,итд За что ,в принципе,зацепиться и на каком основании попытаться оспорить.
Три роки хворів? Настільки, що не зміг вчасно подати заяву.
Уравнобешенная• 26 октября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
долго думал)) судя по ответам автора.Кто его знает,может,в летаргическом сне был)
Нагайна• 26 октября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Кто будет оспаривать? Человек не удосужился сходить к нотариусу заявление написать вовремя, а суды пройти это тот ещё квест.
Ду да ду да ду• 26 октября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ну оце хіба шо
Дуняша• 26 октября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
мій лише на місяць чи два запізнився то за кожен день довідки надавав суду, ніякі ’я хворів’ не пройдуть, суд працює тільки з речовими доказами

Дуняша• 26 октября 2023
Ответ дляУравнобешенная
та не думав він, це авторці закортіло, вона ’Загуглила скільки коштує’
Ду да ду да ду• 26 октября 2023
Ответ дляДуняша
Звичайно
Я ж про це й кажу
Навіть ’не знав про смерть’ не є підставою для поновлення строку, верховний суд дав роз’яснення з цього питання
Нагайна• 26 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Так
А житло, де жили померлі батьки вашого тата, кому перейшло?
Намазюкана нішою• 26 октября 2023
Автор, ну от чого ви починаєте свої питання задавати тут, а не зразу пвти з документами до нотаріуса чи юриста....
іноді диву даєшся
автор Шкала Радощів • 28 октября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
іноді диву даєшся
Тому що тут теж люди багато чого знають і часто дають гарні поради з життєвого досвіду