Помаранчова душа• 2 часа назад

Їда і дитина 16 років. Нема сил.

Що не приготуєш . Відповідь одна - вічно нема нічого нормального вдома з їди. Наприклад три рази приготую підряд по її замовленню борщ. Їсть, а потім решта на третій раз пів каструлі виливаю. Бо всім вже надоїло , ясно. Деруни ще. То молода картопля не дуже зараз і пюре з неї. Пару от улюблених страв таких. Половина з страв наприклад макарони не такі, любить вона інші. По магазинах вона зі мною не ходить щоб показати які.
Виведе мене з себе, говорю йди готуй що хоч. Йде робить типу з фетою сиром ці сучасні салати. Ще Олівʼє може деколи їсти. Може я совдеповська мама і зараз таке не готовлять? Для мене норм картопля, гречка, котлети наприклад.
В моєї мами не їсть теж.
Часто буває з компанією ровесників замовляють піцу, їда з МакДональдз а теж любить. Деколи чіпси, кола.
В вас як з їдою вдома і чи нема претензій від дітей?
Пенсіонер• 2 часа назад
Хай сама собі готує

Значит надо• 2 часа назад
Готовлю что любим, а не лишь бы.
Бриджит_Фрикандо• 2 часа назад
Меньше в сраку без мила лізти.
Не хоче їсти, зо всі, нехай сидить голодна.
Попередити, що лікування гастриту потім за її рахунок.
Кукусикиииииии• 2 часа назад
А нащо ви готуєте? Я саме через це припинила. Що сам собі приготує, то й їсть.
Украиночка• 2 часа назад
Їдою’. Або їжа або еда.
Нормально у нас все. Здорова кобила у вас, не подобається нехай сама готує
Кручу хвости• 2 часа назад
У мене старша донька такого самого віку половину страв готує сама ще і молодшу сестричку або нас пригощає. В неї ’зациклененість’ на здоровому харчуванні: сирники без цукру, вівсяний суп, все на сухій сковорідці з мінімумом олії, багато овочів і спецій.
Те, що Ваша донечка сама готує салати за своїм смаком - чудово, її треба заохочувати. А щодо борщу - спробуйте готувати меншу каструлю на 1-2 рази щоб не їсти вчорашнє.
Свезло так свезло• 2 часа назад
Нехай сама собі готує, що хоче
Анчо Ус• 2 часа назад
В чому проблема приготувати пп піцу на сирному/кабачковому/курячому тісті, шаурму з курячим філе, овочами? Ніхто ще не вмер без гречки та картоплі
Щебетуха• 2 часа назад
в мене ще гірше ніж у вас, бо дочка ніколи не знає , що саме вона захоче і полюбляє тільки свіже зготовлене. А нянькать її нема кому, бо я працюю, тому або готує сама, або ввечері їсть те, що приготувала я, якщо їй такого хочеться

Кручу хвости• 2 часа назад
Ответ дляАнчо Ус
А що це за кабачкове тісто, як Ви його робите? Як на кабачкові оладки? Мабуть, цікава і смачна страва.
Латексне альтер ЕГО• 2 часа назад
Понятия не имею, живет в общежитии, питается в столовой при колледже или сам готовит. Когда жил дома не нравится, ходи голодный. Вот это я еще не танцевала бы перед взрослым человеком, еда и ребенок ох и тема , мамо вы в себе?🤦‍♀️
Брехушечка• 2 часа назад
Ще ні один підліток ще не вмер з голоду в хаті з продуктами.
Не хоче ходити по продукти з вами - нехай ходить сама. Скоро студентство почнеться, пора залучати до самостійності. Нехай купує і готує, це лише плюс. Не схоче готувати - нехай їсть те, що дають.
Король дивана• 2 часа назад
13 лет та же история. Все, что дома есть - говно). Пирожок из сильпо лучше.
Но у меня все просто - не нравится - не ешь
Весёлая морковка• 2 часа назад
Ответ дляАнчо Ус
ну пусть доча ее и готовит, раз ей картошка не нравится. куриное тесто это вообще что?
Вся в кредитах• 2 часа назад
Сын ест определенные блюда, их и готовлю (картошка в разных видах, макароны, оладьи/сырники, котлеты). Не экспериментирую. Когда готовить лень - мак или пицца. Перестала переживать по этому поводу
автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляВесёлая морковка
Я так теж вирішила. Надоїло уже.
автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляПенсіонер
Хай сама собі готує
Так і сказала.
автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Меньше в сраку без мила лізти.
Це ідея. Попереджу.
автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляКукусикиииииии
І я так буду. Достало.

автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляУкраиночка
Їдою’. Або їжа або еда.
Згідна. Скільки можна.
автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляАнчо Ус
На курячому тісті?
Я такая наивная• 2 часа назад
Моя донька трохи старша за вашу, і в 16 років я вже точно не заставляла її їсти і не заносила хвости.
Їжу готувала таку, яку люблять всі, а на випадок ’не хочу/набридло/ не таке’ в домі завжди було декілька упаковок лавашу і продукти на п/п шаурму, яку донька могла їсти 24/7. Донька робила собі шаурму, і нема проблем - дитина сита, мама спокійна, ніхто нікому мозок не виносить.
автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляЩебетуха
Ця тоже не знає. Точно так само. В своїй кімнаті сидить я випитати не можу, вони ж вічно в своїх гаджетах.
автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Точно не себе.
От скоро теж буде жити в гуртожитку.
Пацан к успеху шел• 2 часа назад
Моей тоже 16-ть, заказов не делает, что приготовлю, то она и ест, только очень мало, малоежка с рождения, но с этим я смирилась, здоровая - значит ей хватает.
автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляКороль дивана
І я упростила це питання. Але думаю може я неправильна мама?
автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляЯ такая наивная
Для шаурми треба певно щоб вдома все була курка, корейська морква .
автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну везе Вам. Моїй все не то.
Пацан к успеху шел• 2 часа назад
Ответ дляПомаранчова душа
Ну везе Вам. Моїй все не то.
На вашем месте, я б готовила то, что считаю нужным, если её что-то не устраивает, пусть готовит сама.
автор Помаранчова душа • 2 часа назад
Ответ дляКручу хвости
Та попередні каструлі зʼїдала. Просто потім надало. Яку слідуючу страву хоче щось не випитаю. А зроблю на свій смак , то потім викину.