Гидроусилитель руля• 27 октября 2023

Закінчила ГВ. Нарешті хочу привести себе до тями по догляду

Порадьте, будь ласка, дієвий пілінг.
Олію для росту волосся.

Які процедури зараз робите по догляду в домашніх умовах?
Знайшла на пару годин няню. Нарешті пару годин буде для себе, бо вже схожа на якусь клячу. Ще й з целюлітом.

Всім буду вдячна за поради.
Файна цьоця• 27 октября 2023
Пилинг для чего и от чего?
Рост волос масло не ускоряет
автор Гидроусилитель руля • 27 октября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Пилинг для чего и от чего?
Рост волос масло не ускоряет
Пілінг для обличчя. Колись купувала мигнальний осінню.
Олію теж раніше використовувала, не пам´ятаю, яку, але добре стимулювало ріст.
Все забулося...
Хочу щось новеньке цікавеньке купити
Файна цьоця• 27 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Все забулося...
Хочу щось новеньке цікавеньке купити
Миндальная сыворотка есть хорошая в Allies of skin.
Масло не делает для волос ничего, это был эффект плацебо))
Тётушка Лошадь• 27 октября 2023
Чим ГВ заважає приводити себе в порядок? Основа гарного вигляду і здоров´я - це правильне харчування і спорт. Пілінги, олії і тд - це додаткова ’мішура’, другорядне
Удальонка• 27 октября 2023
А при ГВ олию никак нельзя было? Да и легкий пилинг ничего не мешало. Я по названию подумала, что вы инъекции хотите делать, а вы всего лишь масло да кислоты в домашних условиях.
Natal_ka91• 27 октября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Все забулося...
Хочу щось новеньке цікавеньке купити
Якщо мигдальний, як не дивно, мені бюджетний ордінарі підійшов. Олійки толком не допомагають, якщо лише їх, краще комплексом і з вітамінами типу біотину, цинку, кальцію.
Мочалкин блюз• 27 октября 2023
Расскажите лучше как закончили?
автор Гидроусилитель руля • 28 октября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Расскажите лучше как закончили?
1,7 малій. Спочатку залишала тільки вночі, а потім і вночі перестала.
Якось взагалі так легко і непомітно, сама в шоці 🤔
Але є старша донька, вона меншій казала - ти ж вже доросла, щоб сісю їсти. І так відійшли денні годування. Нічні були десь 3 місяці. І місяць лише вночі, коли спала, тобто несвідомо їла.