ТатьянаИгоревна• 27 октября 2023

Пече під лівою лопаткою і високий пульс

Шановні, у кого було? Цілу ніч приступи: починає сильно калатати сердце і пече ліва лопатка. Кардіограму робила днів 10 назад: помірні зміни міокарда та синусова тахікардія. Звернулася до лікаря бо мала знижений тиск 90/40... П´ю назначені лікарем препарати. Вже стала себе краще почувати і тут на тобі. Маю ще остеохондроз. Але чомусь думаю не воно...чи воно? Чи підшлункова? До сімейного вже звернулася але вона поки не відповіла.
Може у когось з вас були подібні симптоми. Завчасно дякую за коментарі.
леди на велосипеди• 27 октября 2023
Неплохо бы ЭКГ сделать для начала, а потом к кардиологу
Lumino4ka• 27 октября 2023
Ответ дляледи на велосипеди
Підтримую.
леди на велосипеди• 27 октября 2023
10 дней слишком большой срок при таких симптомах
Kuziapetrovna• 27 октября 2023
В больницу, может так инфаркт начинатся
леди на велосипеди• 27 октября 2023
Да похоже...Лучше перестраховаться и вызвать скорую.
anita lis• 27 октября 2023
Вполне может быть остеохондроз, могут ущемляться нервные окончания отсюда и пульс( + он повышается от вашей реакции на происходящее) от смены положения если симптоматика исчезает значит 100% остеохондроз, сердечная боль стабильна и не меняется от изменения позиции тела. Но плюсуюсь ко всем написавшим выше- к врачу, на кардиограмму, и плюс еще к невропатологу.
автор ТатьянаИгоревна • 27 октября 2023
Дякую усім небайдужим за відповіді.
mammyanny• 27 октября 2023
Ответ дляТатьянаИгоревна
Дякую усім небайдужим за відповіді.
Екг показує тут і зараз. Вам добову пропонували? Запитайте.
леди на велосипеди• 27 октября 2023
Ответ дляТатьянаИгоревна
Дякую усім небайдужим за відповіді.
Скорейшего выздоровления!
Р.Оливо• 27 октября 2023
Високий пульс, то скільки?
автор ТатьянаИгоревна • 27 октября 2023
Викликала швидку. Сказали, що я симулянт. Що це все дає остеохондроз та нерви. Кардіограма в нормі. Тиск, як ніколи, 110/70. В житті такого не було ідеального.
Рекомендації йти до невропатолога зі спиною і пропити заспокійливе.