40ка• 27 октября 2023

Змінювати себе чи лишатись собою? Знову про свята

А що коли дід Мороз для дітей це просто дід Мороз?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3424924
Одне із випрадань тих, хто у 2014 і у 2022 тільки ПРОСНУЛИСЯ, те, що йдемо у Європу і тому тепер маємо повністю підлаштовуватися, ламати себе.
Але ж Європа це простір для різноманіття мов, культур, релігій.
Там ніхто нікого не критикує за нетакий вигляд чи нетаку орієнтацію.
Тому вільно можна бути собою.
І тільки українці вирішили себе переробити і чомусь найбільше їм заважало те, що діти можуть очікувати подарунка від діда Мороза.
Бінго!
Пропоную згадати хрещення Київської Русі. То була теж спроба євроінтеграції.
Пращури українців перебили, вирізали тисячі земляків язичників аби стати як європейці, повністю християнами.
Хочу написати, що я не проти релігій, у нормальної людини релігія стане тільки шляхом до морального росту.
Але ж тут не релігія, а політика.
Ну так, на цьому фоні маніпуляції дитячою психікою і святом виглядають ще м*яко...
А от діти мусульман біженців, яків втекли в Європу, як молилися пророку, так і моляться.
І нічого, їм не шкодить.
Тільки українським дітям шкодить дід Мороз.
Результат:
вже голосів: 75
51 (68%) Лишатися собою
16 (21.33%) Змінювати себе
8 (10.67%) Свій варіант
Vika-Dance• 27 октября 2023
живите своей жизнью, в своей матрице и комфорте, не подстраиваясь под мнение других. хотите Деда Мороза пусть он у Вас будет!жизнь одна, будьте счастливы!
если Говорить о Господе, он сказал жить в любви, а если Вас со всех сторон метелят стой там иди сюда, не слушаешься то ты плохой, ну что это..
Басина• 27 октября 2023
Діда Мороза придумали в срср. В Україні був Св.Миколай.
Adriana_• 27 октября 2023
Дід Мороз якраз нав´язаний радянською владою персонаж. Якщо вже і бути собою - то повернутись до витоків - нехай подарунки приносить святий Миколай.
Filomena• 27 октября 2023
Дітям пофіг.
Вони готові чекати і Миколая і Мороза і Санту.
Головне побільше і частіше.
А маніпулюєте ви.
Доречі, що там у пращурів? Коли дід мороз приходив?
vasilek5050• 27 октября 2023
То в кацапів дід мороз, в Україні святий Миколай.
Елена - 79• 27 октября 2023
Я остаюсь собой. На мову не перешла, все праздники на месте в тех числах, как и были.
Мы так привыкли, это традиции, язык часть меня.
Ломать себя в 45 лет я не собираюсь.
И ради кого ? Новой власти ? Которая всю жизнь говорила и продолжает только на русском. И делают все, что хотят не на камеру.
У нас сейчас происходит языковое и религиозное лицемерие.
vasilek5050• 27 октября 2023
Ответ дляЕлена - 79
Ломать себя в 45 лет я не собираюсь.
Рано чи пізно, але прийде коза до воза.
Der_Natali• 27 октября 2023
В житті моєї дитини Святий Миколай був з народження,їй 4 роки .В цьому році він прийде 6 грудня.А Різдво будемо святкувати 24-25 грудня.Будуть подарунки під ялинку але не від когось святкового а’подарунки то ще один спосіб сказати люблю своїи близьким’,можливо розкажу біблійну легенду що вони означають .Хоча саме як казку, ми не віруючі.Дитині жити в цьому світі з цими святами. Для мене важливо привити їй поняття сім´ї,турботи А святкувати 6 чи 24 Свят вечір це не принципово
nezhinka• 27 октября 2023
Хто вас змушує ламати себе? У нас мусульманські діти не можуть молитися пророку, чи що? Державна політика ось така, а ви особисто хоч на шабаш ходіть і бюстик Сталіна вдома тримайте, ніякого покарання за це немає.
Вкусныйпончик• 27 октября 2023
Звісно, що люди можуть помилятися, всілякі наукові відкриття, то нормально змінювати себе. Щодо новорічних свят, в мене тепер буде по дві дати, бо діти в школі ж святкуватимуть по новому, а дома традиції. Шкода, що відмінили вихідні на 7 січня, затоттепер спокійно братиму відпустку після нового року, бо всі гулятимуть до.
ksusha1155• 27 октября 2023
Робіть що хочете. Ну який дід мороз? діти і так знають, що його не існує. Та і взагалі їм все одно хто приносить подарунки, головне гармонія в родині і любов.
judit• 27 октября 2023
Тоді теж була політика. Язичників не вважали за рівних, не вели торгів, могли використовувати як рабів
ЛераС• 27 октября 2023
Ответ дляFilomena
Дітям пофіг.
Головне побільше і частіше.
А маніпулюєте ви.
У пращурів (язичників) Морозу взагалі віддавали в жертву молоду вродливу дівчину, щоб зима була не такою морозною
___Nina___• 27 октября 2023
6грудня, 25грудня не вважаємо святами. Святкуємо тільки Новий рік. Не забиваю дітям мізки релігійною обрядовістю.
anuta 27• 27 октября 2023
Живем как комфортно нашей семье и празднуем то что считаем нужным , а не как объявили новые праздники по зомбиящику , каждая власть приходит и первым делом праздники меняют , такое чувство что это самое главное .
anabelia• 27 октября 2023
Ответ дляDer_Natali
Для мене 24 більш природня і зрозуміла дата. Бо я не розуміла чому новий рік, а потім народження Христа, а не навпаки і чому святкування нового року в піст.
Filomena• 27 октября 2023
Ответ дляЕлена - 79
Ломать себя в 45 лет я не собираюсь.
Ви в 45 чекаєте діда Мороза?)
чир• 27 октября 2023
В этом году на советчице как-то незаметно прошло 23 февраля.))
ЛераС• 27 октября 2023
Автор, ви так говорите, наче вас закатують, якщо до ваших дітей прийде Дід Мороз. Робіть як хочете, так само, як і інші - обирають що, коли, і як святкувати - на свій розсуд
Дисней_Кребо• 27 октября 2023
До Нового року залишилось 65 днів.
Тепер щодня на порадниці буде тема про діда мороза? Це ж вже на перша за останні дні?
Може хвате мусолити?
Filomena• 27 октября 2023
Ответ дляЛераС
Тільки автору не кажіть. Бо ж традиції😁
Бузу• 27 октября 2023
Для меня рождество это не более чем традиция собраться семьей за одним столом и т.д. Поэтому для меня останетсястарая дата.
А так я вообще не религиозный человек, считаю что правые взгляды были до насильственного навязывания чужеродной религии в Киевской Руси.
Елена - 79• 27 октября 2023
Ответ дляFilomena
Ви в 45 чекаєте діда Мороза?)
Звісно !
Der_Natali• 27 октября 2023
Ответ дляanabelia
Згодна з Вами.
Nat-li• 27 октября 2023
Ответ длячир
А у нас Мороза запретили на государственном уровне, к чему эти стоны?
Можете верить хоть в деда, хоть в хороших руцких, хоть в марсиан-кому какое дело?
nightwoman• 27 октября 2023
Ваше життя ваш вибір, кожен робить висновки із свого досвіду.

Стосовно мене, я була ярим противником всіх змін, більш за усіх тут волала за збереження діда мороза.
Але я пожила в окупації, подивилась на примусовість та приниження усього, що відрізняється від ’исконно руского’ і зараз кажу, що нічого не хочу мати з ними спільного. В окупації ми готові були піти хоч за індусами, аби здихатись тих асвабадітєтєй.
Мода каже автор? Політика? Ну от поки ви за це розмовляєте, на українських землях через коліно рашисти нас ламають та змінюють в свою користь. І там не стоїть вибір що хочуть українці на своїй землі
Filomena• 27 октября 2023
Ответ дляЕлена - 79
Звісно !
В вашому віці можна вже обирати і діда Мороза і дату. Можна навіть не одного при бажанні.
Взагалі ні про що переживати😁
4мама• 27 октября 2023
Ми себе не змінювали. В нас був Миколай.
Бухий дід також якийсь період часу був присутній на шкільних святах.
І Санта в нас є.
І гноміки.
І Зубна Фея.
Елена - 79• 27 октября 2023
Ответ дляFilomena
Взагалі ні про що переживати😁
Вы сами придумали, сами с собой разговариваете. Я ни одного слова не написала о ДМ.
Angelika93• 27 октября 2023
Автор, сподіваюсь, що дід мороз, то ваша єдина проблема. І до чого тут дід мороз до релігії?