Цирк на дроті• 27 октября 2023

І кажете грошей в Украінців нема? жити тяжко... а карпати забиті до квітня!

Будиночок в карпатах за 5900 в сутки. вчора сторіз бачила в інста. вільні дати 6-9 листопада.
а потім аж на квітень є вільні!
5900!!!! за двох в сутки!!!! і все заброньовано!
Tivoli• 27 октября 2023
А под Киевом домик на двоих? 5100 будни, 6050 выходные, плюс уборка 900 грн. И тоже все забито
Vitamina1407• 27 октября 2023
І що? Мої батьки,котрим до речі 50-60 років працюють з ранку до вечора ,ще й підробіток знайшли,їздили недавно в Карпати в класний готель
А ті хто «я каралева,король,я выше работы простолюдинов»сидять і чекають коли їм запропонують щось на 5тис евро,в поки сидять полубомжують і чужі гроші рахують.
автор Цирк на дроті • 27 октября 2023
Ответ длячир
может он зимой не работает, вот и светится свободное с апреля.
ні. саме заброньований. працює всю зиму
Потужна махіна• 27 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
18 тис зараз Єгипет не вартує. Ви ще Туреччину згадайте за 20 тис.
сейчас, как раз, стоит ))
ЧукИГеки• 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
не легше. я тож така. за три ночі 18000грн
за ці гроші на тиждень в Єгипет краще полечу
Якщо не військовозобов´язані...
Все знаю від і до• 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Автор - Маня- Кімберлі? все ясно.
Альфред Шнитке• 27 октября 2023
Ответ дляПотужна махіна
а вам именно туда надо, именно в єти домики? альтернативы нет?

тем более, по 6 тыс за сутки
Ще й демпінгують багато.я про Київщину. На сьогодні пропонували сауну за донат десь на Диміївській, хоча б 6 осіб зібрати , сауна нова треба розкрутка
Потужна махіна• 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
так) просто обурив саме цей) туди ще й машина не доіде треба 700грн в одну сторону заплатити щоб відвезли від села.
драгобрат?
Дама-мадама• 27 октября 2023
Племянница работает в турагенстве, отбоя от клиентов нет. Она когда рассказівала, я сама в шоке была. Еще и через одного с претензиями, не так посмотрели, не так обслужили, не так встретили. Даже такое было, что звонят ей ночью, мол мы приехали, а нас на ресепшине заставили ждать 20 минут, быстро им перезвоните и накажите, мы что должны стоять тут как нищие.
viter33• 27 октября 2023
Ви на Різдвяні свята на Буковель приїдьте)))
Добре, що наші ’іноземні донори’ туди в цей час не приїжджають)))
автор Цирк на дроті • 27 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
тільки шо дивилась. 35-40 тис на двох можна полетіти
Потужна махіна• 27 октября 2023
Ответ дляTivoli
на улисс похоже
Альфред Шнитке• 27 октября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Автор - Маня- Кімберлі? все ясно.
Десь так
Альфред Шнитке• 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Ага, ага а по факту? Ще треба скільки
Королева ганделику• 27 октября 2023
З чого Ви взяли, що заброньовано на цілу зиму?
автор Цирк на дроті • 27 октября 2023
Ответ дляПотужна махіна

тем более, по 6 тыс за сутки
та накой він мені) є дешевші місця в карпатах)
Tivoli• 27 октября 2023
Ответ дляПотужна махіна
на улисс похоже
да, он
Ужгород• 27 октября 2023
Тут недорого.Але не знаю,чи є місця

https://www.karpaty.info/ua/uk/ch/vz/serhiyi/house...
буреЛОМКА• 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
згодна. але аж до квітня забито. навіть не на місяць/два
Абсолютно нічого дивного. Чоловікам виїзжати не можна. А ті, хто зазвичай виїздив за кордон кататись на лижах, ідуть у Карпати. Крім того, відпустки в Україні тепер, коли немає відпочинку біля моря -зазвичай теж в Карпатах. Ось і маємо такий попит, якого до того не було.
автор Цирк на дроті • 27 октября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
ось це і є психологія бідності)
Люди, які мають змогу витрати за три ночі 18 тис грн, НЕ обирають або/або.
Вони можуть і те і те.
Ви ще подумайте, скільки гречки можна купити на 18 тис)
я це розумію)
Все знаю від і до• 27 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Десь так
Зараз буде з різних акаунтів розповідати як в Україні все чудово і скільки в людей грошей багато, війни як і нема.
Тільки тут теми переселенців про виплати по 20 штук в день.
Помидорина• 27 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Гроші є в Україні і багато.
Только они распределены очень неравномерно
Colombina.• 27 октября 2023
Тролльная тема, очередная

А по существу - а почему Карпатам не быть забитыми? Богатые только стали еще богаче за время войны, а их было у нас не то чтобы много, но достаточно, чтобы ’забить’ Карпаты. Что там тех Карпат, это очень маленькая территория по сравнению с остальной страной
Потужна махіна• 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
тогда о чем тема?
Потужна махіна• 27 октября 2023
Ответ дляTivoli
да, он
люблю его
там очень здорово
автор Цирк на дроті • 27 октября 2023
Ответ дляПотужна махіна
драгобрат?
ага
Помидорина• 27 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
Заробили...от і можуть собі дозволити ))
Ага, тяжким военкомовским трудом
Полтавська галушка• 27 октября 2023
Ну у Вас же гроші на Карпати є. Чому іншим не можна?
Потужна махіна• 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
ага
а где там что построили по такой цене???
я, правда, там давно не была.
а его застраивают, как и буковель, как шанхай - быстро и густо
КрестьянинДиор• 27 октября 2023
90% грошей світу сконцентровані в руках 10% населення. Так, у нас в Україні є гроші і є дуже заможні люди. Але сама країна в цілому бідна (по рівню життя), найбідніша в Європі.