Цирк на дроті• 27 октября 2023

І кажете грошей в Украінців нема? жити тяжко... а карпати забиті до квітня!

Будиночок в карпатах за 5900 в сутки. вчора сторіз бачила в інста. вільні дати 6-9 листопада.
а потім аж на квітень є вільні!
5900!!!! за двох в сутки!!!! і все заброньовано!
Спілий баклажан• 27 октября 2023
Ответ длясою не люблю
Не, есть статистика, что действительно больше дорогих машин было куплено с начала войны.
ну так и у глав военкоматов дома по миллиону заграницей появились, но это ж не значит, что все украинцы стали лучше жить. взяток, откатов стало больше, вот и катаются
сою не люблю• 27 октября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Ну это понятно.
КвартираЧья• 27 октября 2023
Ну по-перше, ціни там різні. Ми в Поляні знімали номер в готелі двомісний, з шикарним ремонтом і власною ванною кімнатою за десять днів 4600, це двоє дорослих і дитина. І це не найдешевший варіант, є і кімнати і будинках, і елітні отелі з басейнами і спа. Харчування також є різне, десь комплексний обід 110 грн, а десь один бограч 250 грн порція. Але і бідні і багаті відпочивають в тих Карпатах, і здається, що у всіх купа грошей.
Божий одуванчик• 27 октября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Я себя уважаю как раз и буду продолжать говорить на своем родном и любимом языке
--Чемодан -вокзал-параша
Бензопирен• 27 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
дівчина написала мені, я запитувала.
А почему вы не спрашивали у тех, у кого домики поскромнее и вдвое-втрое дешевле? Именно этот нужен?
Конфиденциальность• 27 октября 2023
І що, 10 млн таких будиночків по 5900 забито?
Сонячний зайчик• 28 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
--Чемодан -вокзал-параша
Это кто там пикнул?
Марина-f025• 28 октября 2023
Країна поділена на багатих та бідних.Одні жирують, а інші виживають.Це можна виправити оподаткуванням .Наприклад як у Фінляндії. Якщо мала зарплата у людини налогу немає зовсім.Якщо середня то 10-20 відсотків.Якщо велика ,наприклад 7-10000 евро то налог 40 відсотків.Якщо людині не вистачає грошей на життя то доплату держава.І за рахунок богатшого живе бідніший.Прогресивні налоги.Немає безхатьків,немає голодних людей.Булоб і в Україні дуже добре так зробити)))Але наврядчи таке буде колись...