Оле Лукойе• 27 октября 2023

Артроїдний артрит або подагра

Дівчата, заспокойте або добийте. На нозі збільшилася кістка і почала боліти. Вичитала в інтернеті і тут на форумі, що це вальгусна деформація стоп. Сьогодні зробила рентген і пішла до травматолога. Він подивився і вбив мене! Діагноз ревматоїдний артрит або подагра. Щось одне із двох. Направив на аналізи в понеділок. Я реву, до понеділка згорю. Хто живе з такими хворобами? Чи можливо при таких хворобах повноцінно жити? Чи це кінець? Тільки не пишіть про педикюр і срач, і так настрою немає.
Еllena• 27 октября 2023
Подагра. У меня тоже так начиналось.
автор Оле Лукойе • 27 октября 2023
Ответ дляЕllena
Подагра. У меня тоже так начиналось.
Як живете?
Еllena• 27 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Як живете?
Удалила. Все отлично
Все знаю від і до• 27 октября 2023
Я з ревматоїдним артритом з дитинства живу. Повноцінно. Витирайте сльози.
Хоча хз,може це заслуга батьків,які все дитинство зі мною по лікарням лежали,ось тому маю що маю.
автор Оле Лукойе • 27 октября 2023
Ответ дляЕllena
Удалила. Все отлично
Та ну. У вас не те значить. Подагра не лікується і не видаляється. Це на все життя. І все життя строга дієта. Не можна все, що на дріжджах, свинину, алко і т.д
Миловидна леді• 27 октября 2023
С ревматоидный артритом знаю людей норм живут, только лекарства принимают. Подождите ещё анализы все таки. боль в одной косточке на артрит как по мне не тянет.
Еllena• 27 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Прошла полное обследование , диагноз подагра. Тему давно тут создавала.
автор Оле Лукойе • 27 октября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Щось болить? Зовні які дефекти? Кістка ще більше виросла? Пальці на руках норм? Чим лікуєтесь? Дієта треба?
автор Оле Лукойе • 27 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Воно то так, але вона чомусь збільшилась
75В• 27 октября 2023
Тато живе з подагрою років 15. На початку бували такі загострення, що не міг ходити. П´є ліки, дотримується дієти, почуває себе добре
маска Ілона• 27 октября 2023
вы еще анплизы не сдали а уже ревете
вы беременная чтоли?
это ж неадекватно вообще
ну пойдите еще уторитесь с горя
автор Оле Лукойе • 27 октября 2023
Ответ дляЕllena
Я читала нещодавно, що ви видаляли ту гулю. У вас тільки на нозі? Є ще десь? Юля Началова (вибачте рос акторка) від неї померла. І гроші і не врятували. 😭
маска Ілона• 27 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
сначала убедитесь что у вас хоть чтото есть
а то бесите)
у меня подагра
да диета
и что? это не смертельно вообще
Миловидна леді• 27 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Может он сказал артроз ? А Вы перепутали как в названии темы…
автор Оле Лукойе • 27 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Ні! Саме такий діагноз назвав
Все знаю від і до• 27 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Ні,нічого не виросло ніде) зовнішніх дефектів немає. Пальці на руках можуть розпухати в період загострення. Лікуюсь по мірі того як болить. Дієти спеціальної недотримуюсь,але харчування в мене правильне по іншим причинам все одно.
Як не дивно,найбільше загострення було у віці 17 років,я ходити не могла,просто злягла. Не знаю яким чином,але лікар знайшов толі взаємозв´язок з лор хворобою, мені видалили мигдалини і з тих пір мені стало набагато легше))) але повністю все одно не вилікувались
Не панікуйте завчасно і не плачте, здайте для початку аналізи,сходіть до лікаря,а там буде видно
автор Оле Лукойе • 27 октября 2023
Ответ длямаска Ілона
а то бесите)
у меня подагра
да диета
и что? это не смертельно вообще
Так а сустави збільшуються? Що турбує? Ви на дієті все життя? Я думаю в мене вона на нервовій почві
Еllena• 27 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Только на ноге была. Удалила. Началова умерла от подагры😳?
автор Оле Лукойе • 27 октября 2023
Ответ дляЕllena
Так. А вы дієти дотримуєтесь? Ліки п,єте?
Еllena• 27 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Нет, никогда не придерживалась и не пила лекарства.
Ковбой Хагис• 27 октября 2023
Всю жизнь такие ноги (выделяются косточки) никак никогда не мешали. Вот правда не так давно натерла обувью и одна косточка болела два дня, тогда и внимание на них обратила. Начиталась о подаграх, артритах, вальгусе. К врачу ещё не обращалась, страшно.
автор Оле Лукойе • 27 октября 2023
Ответ дляЕllena
Дивно... Але ви переплутали. Це на все життя. Врач навіть сьогодні сказав строга дієта і це на все життя. У вас напевно просто деформація стопи була
автор Оле Лукойе • 27 октября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Так у вас однакові ноги, а в мене різні
Одна збільшилась
Морожена_курка• 27 октября 2023
у дяди подагра. Живет с ней много лет, иногда когда обострения, то тяжело, но да диета и таблетки. А так это не смертельно. Понятно, что болячка и не приятная, но прямо в истерику впадать точно не стоит. Это не рак, не туберкулез, не спид.... И даже не диабет. Так что прекращайте истерить.
Ковбой Хагис• 27 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Так у вас однакові ноги, а в мене різні
Одна збільшилась
Не знаю. По правильному их вообще не должно быть видно. Может такая физиология у меня.
КоКоКоКоКоКо...• 27 октября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Каблуки любите?
автор Оле Лукойе • 27 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Дякую🥲 Випила вже заспокійливі.
автор Оле Лукойе • 27 октября 2023
Ответ длямаска Ілона
а то бесите)
у меня подагра
да диета
и что? это не смертельно вообще
Живете повноцінним життям?
Ковбой Хагис• 27 октября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Каблуки любите?
Крайне редко носила )
Еllena• 27 октября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Чего удивительного? У меня диагноз в истории болезни, оперативное вмешательство. Что я могла перепутать?