Козяка-маляка• Изменено 27 октября 2023

Люди з села, завжди змушуйте дітей отримувати вищу освіту, без виключень.

Нікого не хочу образити, наперед вибачаюсь, проте я зробила певні висновки, виходячи із досвіду своєї дитини.
Ми - сама звичайна, бідна сім´я. Я працюю вихователем в дитсадку, чоловік охоронцем в магазині, але крім цього він безбожно п´є. У моєї доньки не було взірця нормального батька, чоловіка. Я боялась, що вийде заміж за такого ж.
Село у нас населеністю 5 тис людей.
Народивши доньку я хотіла, щоб вона стала багатшою за нас, але згодом зрозуміла, що у мене абсолютно звичайна дитина, звичайного розуму. Вона хотіла вчитись, закінчила муз школу по класу фортепіано, в школі до медалі не дотягнула. Після школи захотіла поїхати навчатись до Києва. Вступила. Ми зняли їй кімнату , щоб жила з жінкою, бо я не хотіла, щоб донька пила в гуртожитку і вела розпусне життя. За час навчання в університеті, вона працювала консультантом по торгових марках різних компаній, доволі відомих. Згодом влаштувалась секретаркою у відому компанію, престижний бізнес-центр. І це будучи абсолютно без досвіду. Закінчила вже вуз, зараз закінчує магістратуру. Не курить, не п´є. Світогляд зовсім інший, ніж у людей з нашого села. Манери інші. Звички інші. Займається спортом, слідкує за харуванням, ходить по виставках, в театри, читає. Я вже мовчу про те, що серед шанувальників були нормальні люди, власники бізнесу чи просто ті , хто займав нормальні посади.
Дивлячись на дітей моїх однолітків і знайомих я відверто тішусь: більшість принесли в подолі у 17 років, зараз вагітні вже другою дитиною. Хлопці максимум повиїзджали в районний центр, там працюють фізично. Хто з дівчат поїхав навчатись, то лише у обласні центри, зараз працюють продавцями. Хоча більшість або нікуди не вступили, або вагітні вже вдруге\втретє від різних чоловіків.
До чого я веду: завжди відправляйте дітей навчатись у великі міста. Побачите самі, там оточення зовсім інше. Ніхто не говорить про те, що всі будуть мільйонерами, але хоча б людьми іншого рівня будуть. Якби я свою не відправила, вона б зараз теж була вагітною третім або закінчила пту максимум. Не слухайте їх, відправляйте навчатись хоч куди, нехай не сидять вдома. Ми звичайні прості люди, ледь вивчили доньку, чоловік пту закінчив, я заочно навчалась в університеті, вважай теж без освіти.
ЧупакабраЗеБест• 27 октября 2023
согласна. вы дали ребенку ШАНС!

Снідаю авокадо• 27 октября 2023
А хто по вашому буде вирощувати хліб та корів?
Твоя космішна• 27 октября 2023
Ребенка еще Вам нормального Бог послал. Вот за это ему и большое спасибо
КокошинЭль• 27 октября 2023
Тобто із цієї всієї історії Ви зробили саме висновок,що вища освіта вирішує все?) Краще ю на власному прикладі показали доньці,яким може бути щасливим життя без батька-пияки. Із того всього толк був би для дівчинки набагато більший
ОйЙой• 27 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Вы.
Мстящий за Зайца• 27 октября 2023
Автор, Ви щось таке дивне пишете. А в моєї сусідки дочка в 18 в Києві завагітніла. Не від місця залежить, а від людини.
So_so• 27 октября 2023
Вы молодец. Дело не в село/город, а в том, что Вы постарались дать ребенку возможность.
Треба підробіток• 27 октября 2023
Вища освіта це крапля в морі, якщо дитина не хоче іти в університет їй треба дати таку можливість. Бо від примусу ніколи нічого доброго не буде

Вам з дитиною повезло дуже сильно.
Аноним_Русалка• 27 октября 2023
Насколько я знала жителей сел, они там реально пашут от рассвета до заката и дети тоже, им не до подолов.

Снідаю авокадо• 27 октября 2023
Ответ дляОйЙой
Вы.
Тобто, ви зневажаєте людей, що створюють матеріальне? Ну щоб вам було що їсти, наприклад
Кидстаффовна• 27 октября 2023
Мій чоловік з тих хто вирвався з села завдяки розуму і освіті. Якось приїхала до них в село і побачила деяких його однокласників. Між ними просто прірва. Дуже шкода, що молодь, яка залишається в селі має якійсь спотворений світогляд.
автор Козяка-маляка • 27 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
а ви думаєте, що в селі всі працюють на фермі?))
Це мені пощастило, я в дитсадок влаштувалась. У нас ще є дві школи, сільрада, магазини.
Снідаю авокадо• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
То хто? Ви не відповіли
автор Козяка-маляка • 27 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
То хто? Ви не відповіли
мені яка справа до цього? по-вашому, я мала залишити свою дитину тут, керуючись патріотичними почуттям і турботою про те, хто їстиме хліб? Однокласники хай її йдуть, більшість в коледж навіть не вступили
Гомосноб• 27 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
То хто? Ви не відповіли
Ваши дети. Зачем пристали к автору?
Автор, Вы умничка, Вы еще и привили ребенку любовь к учебе. Я Вам желаю, чтобы она добилась огромных высот, о которых Вы и не мечтали.
Мстящий за Зайца• 27 октября 2023
Ответ дляКидстаффовна
Моїм батькам по 65 років, вони все життя прожили в селі. Мало в кого їхнього віку, та і молоді такий світогляд, як в них. І багато таких людей в селі.
Забагаловка• 27 октября 2023
Це комусь з вихователем не пощастило, бідні діточки
Снідаю авокадо• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ну ви ж усіх закликаєте обов´язково щоб діти їхали в місто.
Quietude• 27 октября 2023
Вот я вас сначала хотела поддержать. Но вторая часть вашего поста- зачем вы кого‐то обвиняете, осуждаете?? У всех свой путь. Пусть ваша дочка такая хорошая и найдёт свое место в жизни, и счастье. Но зачем эти принижения других, чтобы оправдать свое?)

автор Козяка-маляка • 27 октября 2023
Ответ дляQuietude
Я в жодному разі нікого не принижую
Просто хотіла показати різницю, ось і все
Гомосноб• 27 октября 2023
Ответ дляЗабагаловка
В чем не повезло? В том, что человек говорит, что нужно учиться, что нужно вырываться в большие города, потому что там возможностей больше? В том, что хочет, чтобы дети стремились к большему?
Конечно, лучше говорить: твои родители болваны и ты таким вырастишь.
Шкала Радощів• 27 октября 2023
Вам просто повезло з дитиною. Хтось теж відправив у Київ вчитись, а дитина взяла з і даху вистрибнула, бо почувала себе не такою як всі
Мстящий за Зайца• 27 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
В селі дуже багато крутої молоді. Автор, не знаю в якому депресивному місці Ви живете.
Аноним_Русалка• 27 октября 2023
Ответ дляQuietude
Это новый тролль с раскачкой жители города- села. Языковые баталии уже не популярны.
Снідаю авокадо• 27 октября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Автор троляка скоріш за все
Quietude• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Я в жодному разі нікого не принижую
Ну так у всех своя разница))
автор Козяка-маляка • 27 октября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
І чим вона крута?
Всі хто мали щось в голові (медалісти, призери олімпіад) зараз в Києві
Аноним_Русалка• 27 октября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
В рашке, наверное, это у них все бухают и в подоле приносят в 16.
Забагаловка• 27 октября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
І я так думаю.
Quietude• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
І чим вона крута?
Что за примитивные выводы?(