Козяка-маляка• Изменено 27 октября 2023
Люди з села, завжди змушуйте дітей отримувати вищу освіту, без виключень.
Нікого не хочу образити, наперед вибачаюсь, проте я зробила певні висновки, виходячи із досвіду своєї дитини.
Ми - сама звичайна, бідна сім´я. Я працюю вихователем в дитсадку, чоловік охоронцем в магазині, але крім цього він безбожно п´є. У моєї доньки не було взірця нормального батька, чоловіка. Я боялась, що вийде заміж за такого ж.
Село у нас населеністю 5 тис людей.
Народивши доньку я хотіла, щоб вона стала багатшою за нас, але згодом зрозуміла, що у мене абсолютно звичайна дитина, звичайного розуму. Вона хотіла вчитись, закінчила муз школу по класу фортепіано, в школі до медалі не дотягнула. Після школи захотіла поїхати навчатись до Києва. Вступила. Ми зняли їй кімнату , щоб жила з жінкою, бо я не хотіла, щоб донька пила в гуртожитку і вела розпусне життя. За час навчання в університеті, вона працювала консультантом по торгових марках різних компаній, доволі відомих. Згодом влаштувалась секретаркою у відому компанію, престижний бізнес-центр. І це будучи абсолютно без досвіду. Закінчила вже вуз, зараз закінчує магістратуру. Не курить, не п´є. Світогляд зовсім інший, ніж у людей з нашого села. Манери інші. Звички інші. Займається спортом, слідкує за харуванням, ходить по виставках, в театри, читає. Я вже мовчу про те, що серед шанувальників були нормальні люди, власники бізнесу чи просто ті , хто займав нормальні посади.
Дивлячись на дітей моїх однолітків і знайомих я відверто тішусь: більшість принесли в подолі у 17 років, зараз вагітні вже другою дитиною. Хлопці максимум повиїзджали в районний центр, там працюють фізично. Хто з дівчат поїхав навчатись, то лише у обласні центри, зараз працюють продавцями. Хоча більшість або нікуди не вступили, або вагітні вже вдруге\втретє від різних чоловіків.
До чого я веду: завжди відправляйте дітей навчатись у великі міста. Побачите самі, там оточення зовсім інше. Ніхто не говорить про те, що всі будуть мільйонерами, але хоча б людьми іншого рівня будуть. Якби я свою не відправила, вона б зараз теж була вагітною третім або закінчила пту максимум. Не слухайте їх, відправляйте навчатись хоч куди, нехай не сидять вдома. Ми звичайні прості люди, ледь вивчили доньку, чоловік пту закінчив, я заочно навчалась в університеті, вважай теж без освіти.
Село у нас населеністю 5 тис людей.
Ух яка ж Я• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Я в жодному разі нікого не принижую
Просто хотіла показати різницю, ось і все
Десь згодна, а десь ні, бо маю різні приклади з життя
В великому місті і спокус багато, можна втрапити в більші неприємності, ніж ’принести в подолі’
Забагаловка• 27 октября 2023
Ответ дляГомосноб
В чем не повезло? В том, что человек говорит, что нужно учиться, что нужно вырываться в большие города, потому что там возможностей больше? В том, что хочет, чтобы дети стремились к большему?
Конечно, лучше говорить: твои родители болваны и ты таким вырастишь.
автор троль неврівноважений, зараз всі це зрозуміють
Козяка-маляка
• 27 октября 2023
Ответ дляQuietude
Что за примитивные выводы?(
це не висновки, це те, що я бачу на власні очі.
Мстящий за Зайца• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
І чим вона крута?
Всі хто мали щось в голові (медалісти, призери олімпіад) зараз в Києві
І що, що в Києві? Київ не = успішність, щастя, заможність. Мої ровесники в 30 - 35 в селі мільйонерами стали.
Снідаю авокадо• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Я в жодному разі нікого не принижую
Яку різницю?
Оце фіфа• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
І чим вона крута?
а в кого нема в голові, що батьки можуть зробити? можна заплатити за універ, але дитина не тягне, не мотивована.. ви зараз самостверджуєтеся цією темою, вважаєте успіхи доньки своїми досягненнями, але це її досягнення, а у іншої дитини навіть потенціалу такого не було. батьки без вас розберуться і оцінять потенціал і мотивацію своєї дитини
Оце фіфа• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
на власні очі через власну призму сприйняття
БершкомангоЗар• 27 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
согласна. вы дали ребенку ШАНС!
Странно почему автор ребенка выперла из дому,а сама с показом живёт 20+ лет?
Что ей мешало из грязи в князи
Экспертиза• 27 октября 2023
Я думаю, что вы- хорошая мама и отличный педагог, занимались своей девочкой, привили ей правильные ценности. Поддержали ее в ее желании учится. И сейчас радуетесь ее успехам.
Вы дали дочке шанс, а она, умница, им воспользовалась.
Но сегодня высшее образование-уже не социальный лифт. Просто определенный круг. А бытие, как известно, определяет сознание.
Козяка-маляка
• 27 октября 2023
Ответ дляОце фіфа
так я ж вам говорю, що у моєї дитини теж нічого немає в голові особливого
абсолютно звичайна, мала всі шанси бути як всі тут
БершкомангоЗар• 27 октября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Автор, Ви щось таке дивне пишете. А в моєї сусідки дочка в 18 в Києві завагітніла. Не від місця залежить, а від людини.
Моя сестра, Киев, в 18 уже родила 🙈
У автора хвали мене моя губонька, хвали...
Снідаю авокадо• 27 октября 2023
Ответ дляЭкспертиза
А якби дитина захотіла залишитись та працювати в селі, то неправильні цінності?
Козяка-маляка
• 27 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
то я б все рівно її випхала, хоче вона, чи ні
Мстящий за Зайца• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Так вона і є як всі, тільки в Києві.
БолеИменее• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
а ви думаєте, що в селі всі працюють на фермі?))
Це мені пощастило, я в дитсадок влаштувалась. У нас ще є дві школи, сільрада, магазини.
Почему вы не развелись с мужем алкоголиком и показываете дочери пример нездоровых отношений в семье?
Кривая спроса• 27 октября 2023
Ответ дляQuietude
Вот я вас сначала хотела поддержать. Но вторая часть вашего поста- зачем вы кого‐то обвиняете, осуждаете?? У всех свой путь. Пусть ваша дочка такая хорошая и найдёт свое место в жизни, и счастье. Но зачем эти принижения других, чтобы оправдать свое?)
Вот я тоже так восприняла ,свою корзиночку похвалила ,все другие такие -сякие
Забрызжу ядом• 27 октября 2023
По факту ваша дочка ещё ничего не достигла, в чем смысл вашего поста?
Мстящий за Зайца• 27 октября 2023
Ответ дляQuietude
Автор, вот влюбится в дурака и родит двойню в обшаге. И что вы запоете?)
Так, автор, рано говорити, що вона не як всі. От через 20 років, якщо вона дрсягне якихось висот в кар´єрі, побудує бізнес імперію, або в гіршому випадку окрутить олігарха і утримає його, тоді напишете про її дрсягнення, а так ні про що поки.
Стебель березы• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Я в жодному разі нікого не принижую
автор, звичайно діти мають вчитись, і оточення формує також.
Але київський ВУЗ - це ж не панацея взагалі)
Тоді б ці кияни були б супер-успішними, тому що вони не в 17 років переїхали у велике місто, а жили там з народження.
І велике місто дійсно розвиває дитину більше, але і тут все так відносно.
Поруч з моїм дідом похована 17-річна дівчина, яка поїхала на навчання у Київ з передмістя, ’принесла у подолі’, мати її вигнала і вона счинила самогубство.
Тому трохи наївні ваші розмірковування, але мають місце.
БолеИменее• 27 октября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
В рашке, наверное, это у них все бухают и в подоле приносят в 16.
У моей мамы в селе. Черкасская область. 80% девушек рожают в 16-18 без мужей.
Дочь нашей соседки у которой двое дочек от двух мужчин а живёт с третьим алкоголиком родила в 15 и кто отец и не знает.
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну за олигарха это не в худшем случае, вы что?)
Оце фіфа• 27 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
вона вступила сама до університету на бюджет? тобто продовжуєте рахувати що це все завдяки вам?
Козяка-маляка
• 27 октября 2023
Ответ дляQuietude
ну це дуже наврядчи. у неї вже зовсім інші орієнтири. вона працює серед серйозних людей, нормальних, толкових, розумних чоловіків. Думаєте, вона подивиться на такого?
+ вона не живе в гуртожитку саме через ці мої побоювання