Верочка 100%• 27 октября 2023
Покажіть найулюбленіший Hot Wheels ваших діток
Дякую!
Верочка 100%
• 27 октября 2023
Чавонадо• 27 октября 2023
у сина такий трек як на фото. грає ним вдома дууууже рідко. а в ігровій кімнаті де куча треків вибирає саме такий
ще ходимо періодично в будинок іграшок. там є кілька демонстраційних треків які часто змінюють, то там із радістю грає
Попа как у Кардашьян• 27 октября 2023
Ответ дляВерочка 100%
Такий?
А... ви про трек? Я думала про машинки. Треком не гралися взагалі, стояв, я подарувала комусь
Верочка 100%
• 27 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
Я цього боюся.
У мене дівчинка
Вона грається в ясельках треками і машинками і от я подумала їй купити
Бо дома вже нічим не грається
У мене дівчинка
Бо дома вже нічим не грається
Чавонадо• 27 октября 2023
Ответ дляВерочка 100%
Я цього боюся.
У мене дівчинка
Бо дома вже нічим не грається
У мене дівчинка
Бо дома вже нічим не грається
зазвичай дітям те що вдома не цікаво, бо завжди є доступ. якщо дуже хочеться то можна спробувати якийсь невеликий трек купити, можна навіть б/в якщо в гарному стані. пограється трошки, сховаєте, потім знову пограєтесь.
в деяких ігровий кімнатах бувають треки. в магазинах демо треки.
Чавонадо• 27 октября 2023
діти дуже швидко втрачають цікавість до того що є вдома.
син мене дуже довго просив купити залізну дорогу з потягом томас. купила, погрався може два дні по пару хвилин - лежить той томас сумує. треба напевно сховати. я взагалі більшість іграшок ховаю і періодично міняю ті що є в доступі, так хоч якийсь ефект новизни