Мудробаба• 27 октября 2023
Золото слитки покупка
Муж мой уверяет что золото это не бумажки.Притащил слиток ,купил в банке.Я посмотрела что если сейчас сдать в банк то 500 грн.теряем на грамме.Злая как собака,ну придумал мама дорогая.Или что-то в этой жизни не понимаю
english book• 27 октября 2023
Так всегда было. Золото это долгий актив. Его не для того покупают, чтобы сдать через год. Зато ничего ему не будет. Это не бумажки, муж прав.Гляньте график цен на золото за последние лет 20-50.
Главная проблема-как сохранить-кражи и т. д.
Лукава Кішка• 27 октября 2023
В мене знайомі є, вони дітям купляють на Дні народження по злитку маленькому.
Света С Приветом• 27 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Це певно ми:) купляємо в банку, там і тримаємо. Цей рік не брали, інші потреби та можливості
КликОЛЬКА• 27 октября 2023
За 70% муж с Благо выкупал у знакомого хорошие изделия, 9ка проба, массивное, а банк, ну таке...
Света С Приветом• 27 октября 2023
Ответ дляenglish book
Главное не открывайте его, если он в запайке.
Так вони в блістерах, але деякі банки випускали на великих картонних листівках, не зручно зберігати...
Лукава Кішка• 27 октября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
А якщо з банком якісь проблеми? Як тоді своє золото повернути?
english book• 27 октября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
а сколько весит слиток , сколько стоит грамм?
Залежить від ваги. Чим більше вага зливку, тим менше виходить ціна за 1грам.Але й тим важче його продати. Маленькі зливки легко продаються, але ви занадто переплачуєте купуючи їх. Тому не зовсім вигідно купувати надто маленькі.
Ціна є на сайті НБУ. Вона змінюється щоденно, в залежності від світової ціни. Ну або на сторінках комерційних банків.
НБУ не продає золото ніяк, крім як в монетах. Найвигідніші інвестиційні, але купити їх майже нереально, бо націнка мінімальна від ваги Розходяться миттєво. Ювілейні лежать вільно. Але там є націнка.Тому нікому вони особливо не потрібні
Якщо купувати, то треба вивчати цю тему. Де, як, яке, і т. ін. Зливки продають комерційні банки, приватні особи.
Зараз золото на піку, тому ціна висока. З 2020роком майже вдвічі дорожча.
Наприклад унція(31.1гр) золота 1січня 2020року коштувала 35802грн,а сьогодні вона коштує 72463грн.
Тобто зараз ціна зависока.