D A M I A N I• 27 октября 2023

Я в шоці від коментарів американців і європейців…

Підписана на сторінку львівського фотографа. Хоча в нього всі фото і відео з вулиць постановочні, але почитайте коментарі американців і європейців. Вони що хочуть щоб ми всі в окопах сиділи? І таке майже під кожним постом…🤯🤦🏻‍♀️

https://www.instagram.com/reel/Cxk1ajftHG2/?igshid...
Heksa• 28 октября 2023
Ответ дляkisunya11
Подивіться на Ізраїль.
Виїхали тільки туристи, які були в Ізраїлі. Чоловіки, які були за кордоном повернулися в Ізраїль.
Зараз уже европейці і американці порівнюють. Тому такі коментарі
У нас багато повернулося теж. Черги на кордоні були. І є статистика.
І в Ізраїлі молодший синок Бібі тусується на Майямі в басейні з коктейлями і шльондрами.

Heksa• 28 октября 2023
Ответ дляMargalya
А вы уже так быстро забыли, как в первые месяцы войны были очереди на въезд в Украину, возвращались мужчины, которые хотели защищать свою страну?
Ну треба ж вкинути))
baluevadara• 28 октября 2023
Ответ дляkisunya11
Подивіться на Ізраїль.
У нас теж багато чоловіків з початком війни повернулися в Україну.
Heksa• 28 октября 2023
Ответ дляsvitirok
Мене бісить це порівняння. Ізраїльтяне воювали б проти рашки??? Вони проти дикунів з палками хоробрі, а рашці дупу вилизували до останнього. Нема що порівнювати арабів з Гази і кацапів як противників. Мені здається, ми взагалі єдина нація ,яка змогла кацапам протидіяти
Ви бачили фото хамасівців і хезболлу? Там не дикуни, там вишколені і добре озброєні бійці.
Heksa• 28 октября 2023
Ответ дляVale29
Щодо побуту і життя європейців під час другої світової.
Можливо, хтось читав книгу з хронік Нарнії ’Лев, чаклунка та платяна шафа’. Так от, під час війни мати відправляє дітей подалі від бомбардувань до далекого родича в село в його фамільний маєток. І ось у цей маєток приїжджали екскурсії аби його роздивитися, під час війни. Тобто якісь розваги там були і життя не зупинилося.
А від нас зараз чомусь очікують іншого
Це було рішення британського уряду - евакуювати максимальну кількість дітей. Їх вивозили організовано, не лише в тихі місця на острові, але й в Австралію та США
vikohka• 28 октября 2023
Ответ дляNorthface
А они просто не знают, что люди не могут пойти по профессии, так как на учёбе были раз 10 за 5 лет и все время учёбы в атб и работали и тд, и деньги несли чтобы не отчислили. По какой профессии они пойдут работать, если диплом то только фикция((
это ne правда!
vikohka• 28 октября 2023
Ответ дляsvitirok
вам ne кажeтся!

nezhinka• 28 октября 2023
Ответ дляJimson
Прочитайте, пожалуйста, про героизм, отвагу и самопожертвование европейских стран во время WWII.

Из стран Европы дольше всех оборонялись Норвегия - 2 месяца и 1 день и Франция - 1 месяц 12 дней. Ровно столько немецкие войска не могли взять «Дом Павлова» в Сталинграде. Дания оборонялась 6 часов, Голландия - 5 дней, Югославия - 11 дней, Бельгия - 18 дней, Греция - 24 дня, Польша - 27 дней.
У Франції загинуло менше 100 тис. осіб, а в Україні 12 мільйонів.
Jimson• 28 октября 2023
Ответ дляnezhinka
’Кто выиграл Вторую мировую войну? Великобритания, США, Советский Союз и Китай выиграли войну, Франция тоже оказалась среди победителей’

Уметь нужно, капитулировать за 42 дня, всю войну пропахать на экономику третьего рейха, и оказаться среди победителей. Это настоящее чудо дипломатии.
nezhinka• 28 октября 2023
Ответ дляJimson

При цьому до початку другої світової всі були хоробрі і безжальні щодо Германії: Франція віжала Рур, а Польща половину Сілезії.
Jimson• 28 октября 2023
Ответ дляnezhinka
Напомню, Германия проиграла Первую мировую войну (The Great War), потому понесла потери, в том числе и территориальные.

Примечательно другое, за каких-то семнадцать лет, с 1919 года по 1936 год, они стали сильнейшей армией Европы. А ведь были демилитаризированы, флот порезан, ограничение на количество вооружений.

Кто же их так прокачал и с какой целью, вот в чем вопрос?

Напомню, у нас в 1991 году был третий в мире ядерный потенциал и 6600 танков. Через пять лет, в июле 1996 года, ядерки не стало совсем. Танков как-то тоже поубавилось, сейчас их где-то тысяча (кто знает точно, поправьте)

Тут же вполне логичный второй вопрос, кто же нас разоружил и с какой целью?
nezhinka• 28 октября 2023
Ответ дляJimson

Америка у всьому винна?)
Jimson• 28 октября 2023
Ответ дляnezhinka
Америка у всьому винна?)
Самый лучший ответ (вывод) тот, к которому вы придете сами.

По ядерке особо старались ’помочь’ США, Британия и рф. На первом месте все же рф, потом штаты.

Тактическое ЯО начали передавать рашке еще в 1992 году, до всяких там Будапештских меморандумов. Ракеты на жидком топливе, ненадежно, нужно постоянно перезаправлять. Ну их нафиг.

Кучма, будучи премьером, настаивал на сохранении стратегического ЯО (твердотопливные носителя, особого ухода не требуют), но его перековали.
Vale29• 28 октября 2023
Ответ дляHeksa
Це зрозуміло. Я про те, що під час війни все одно були екскурсії по якимось визначним архітектурним місцям. Тобто не тільки важка праця, а і певні розваги
LidiyaZi• 28 октября 2023
Ответ дляBulochka-5c8a
У них действительно такое восприятие что если ты беженец, то ты бежал от войны потеряв всё абсолютно. И они искренне удивляются когда наши начинают перебирать вещами прочим, то квартиры им не такие, то не в том городе или районе, они этого реально не понимают. Я просто общалась и слышала такое мнение об украинцах, что не всегда благодарные.
Я бачила розрив шаблона у шведа. То був незабуваємий досвід.
Мовні курси, по четвергах приходить носій мови поговорити на різні теми.
Приходить дядечко , сідає, представляється і просить кожного трохи розповісти про себе, поки людина розказує він ще задає питання і складає такий собі портрет.
Так сталося, що серед 25 людей , які на той момент знаходилися в аудиторії, 2є були з окупованої території, одна - з донецької області, міста де точаться бої. І так склалося, що ці троє сиділи на останніх партах , а опитування він почав по-черзі, з перших парт...
Люди не сильно парились, їм навіть в голову не прийшло що щось може не так виглядати. Хто вихвалявся своїм будинком, хто паями, які здає в арену, хто розказував як їздить додому ’у відпустку’ і таке інше.

Дядечко зламався на чоловікові під два метри, який на запитання чи вся його родина в Швеції відповів що ні - тільки він і дружина, а донька в Україні навчається і живе. Уявіть собі біженця якому так страшно і небезпечно вдома що він біжить в іншу країну з дружиною а дитину лишає в тій небезпечній країні бо там навчання і т.д.
Зміна обличчя в дядька була наочна весь цей час, він не доопитав всіх до кінця. Бесіду провів на предмет хоббі і пішов собі. Думаю , в шоці, бо прийшов витратити, як волонтер , свій час на тих , хто насправді, почувається краще за нього.

Люди ж не дурні, вони ж все бачать. Я не знаю як в інших країнах. В Швеції десь 90% українських біженців, яких я зустрічаю, то є люди, які використовують війну як можливість, використовують місцевих, ганблять Україну.
Bulochka-5c8a• 28 октября 2023
Ответ дляLidiyaZi

Была в прошлом году в гостях в Швеции и было стыдно когда шведка начала рассказывать что много украинцев задерживают в Стокгольме за воровство. Хотелось провалиться сквозь землю
LidiyaZi• 28 октября 2023
Ответ дляBulochka-5c8a
Ну такого не бачила тут і не чула
Bulochka-5c8a• 28 октября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Ну такого не бачила тут і не чула
А я в Леос Лекланде познакомилась с украинкой которая жила в общежитии от миграхун, то она такие страсти рассказывала. Самое печальное что буянят мужчины украинцы которые выехали, напиваются и бьют своих жён, детей. Шведы в шоке которые там работают. Здоровые дядьки вместо того чтобы защищать свою родину, живут на шее у другого государства и так себя ведут
Ирина-bbd0• 28 октября 2023
Ответ дляBulochka-5c8a
Плохо.что в данной ситуации хрен отличишь украинца.от быдла.которое просто прикрывается украинским паспортом.
Напомнило ватных крымчан.которые при чеченских войнах прикрывались гражданством Украины и не лезли подыхать в чеченские окопы за свой русскиймир. А под вагнеровскими вежливыми подняли хвосты и оказывается всю жисть свою мечтали вернуться в родную говень.
Тьфу шерсть!

Bulochka-5c8a• 28 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тьфу шерсть!
Возможно и так. Но беда в том что мнение у европейцев о нашей нации сейчас формируется именно по поведению наших беженцев.
LidiyaZi• 28 октября 2023
Щодо біженців мій такий висновок, який, звісно, може бути хибним. Моя суб´єктивщина , так сказать:
Біжать слабкі духом, труси і шахраї. Всі верткі, кручені, нечистоплотні виїхали в перших рядах на поживу.
Я знаю і розумію що мене гнало з дому - то був страх, страх і слабкість не дає мені повернутися в Україну. Відповідно, я не найкращий представник свого народу - пишатися нема чим.
При цьому , я розумію що не виїхала б якби не окупація. Я не уявляю, себе у 2014 році виїзжаючою з країни, при тому що в моє місто не прилітає, навіть в голову таке не приходило. А скільки зараз з таких міст виїзжає?
Тобто не знаю як виразитися , але все ж таки є такий своєрідний відбір - виїзжають не найкращі люди , найгірші взагалі в першу чергу , відповідно, по біженцях , насправді , робити висновок про націю не варто - то буде не коректно. Але ж то треба в цьому копатися.

Звісно, й серед тих хто залишився, а таких більшість , різні люди.

Іноземці ж дивляться на наших біженців, на новини про нашу корупцію, на російське іпсо, реагують так як реагують. Особливо враховуючи те що вони звичайні люди - більшість малоосвічені і не схильні до ґрунтового аналізу. От і маємо те що маємо.
Елена1265• 28 октября 2023
Ответ дляКиев_Елена
У них вообще странные взгляды) посмотрите по фильмам даже, если показывают Украину, ее быт и т.п. - то она вообще не соответствует действительности
Смотрела отрывок фильма 2014 года, показан Крамоторск кажется, так там женщины в платках ходят и т.п.
Согласна) вот кадры из сериала 2016года. Миссия в Украину в защиту прав человека
LidiyaZi• 28 октября 2023
Ответ дляЕлена1265
Я нещодавно дивилася шведські новини. Там репортерка вела пряме включення зі Львова. Це просто лице обличчя - вони, мабуть, більше часу витратили на пошуки тих трущоб, ніж продовжувалося те пряме включення... Як при всіх красотах Львова можна було відзнятий сюжет на фоні трущоб і облупленого фасаду? Тільки навмисно! З якою метою? - Не знаю. Але не приємно, звісно.
LidiyaZi• 28 октября 2023
Ответ дляJimson

Ой, хто ж їх прокачав? Хто ж їм, не дивлячись на санкції, тайно метал та інші ресурси поставляв та плани на поділ Європи з ними складав. Хто ж це був?
Пссс: починається на Радянський закінчуюється на союз
Елена1265• 28 октября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Я еще какой-то фильм смотрела, давно, не помню название, там была украинская свадьба. Невеста в таком смешном несуразном платье длинном и венок такой огромный на голове. Тоже посмеялась.
LidiyaZi• 28 октября 2023
Ответ дляЕлена1265
Ой так і смішно і грустно...
@льга• 28 октября 2023
Подивилася. А ж бридко стало. Це або боти, або якісь зовсім темні недолугі люди, які ото чули дзвін, а не знають де він.
До них не доходить що країна по території в нас значно більша ніж наприклад маленькі країни Європи. І слава Богу і нашим воїна, що вони стримують ту кончену тупу орду на відносно невеликій частині території. Даючи можливість іншій частині України, жити, працювати, вчитися.
Jimson• 28 октября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Безусловно, союз тоже готовился к наступательной войне, но не срослось.

А кто профинансировал НАСДАП и привел Алоизыча к власти самым демократическим путем?
Soufit• 28 октября 2023
Ответ дляBulochka-5c8a
Або втікали від війни, а потім катаються додому по кілька разів. І дітей за собою тягають
LidiyaZi• 28 октября 2023
Насправді, якщо подумати. Врахувати те що Україну і українців показують в новинах і фільмах як відсталих і бідних, в інформаційному фоні українці не присутні в позитивному світі. То стає зрозуміла реакція дописувачів.
Їм просто на підсвідомості неприємно усвідомлювати що ми схожі, що гинуть такі самі люди як і вони, а відповідно, війна ближче ніж їм того хочеться.
Якщо зробити такі висновки , тоді зрозуміло навіщо обирати убогі локації Львова для сюжету новин, чи незрозуміло як показувати українців у фільмах . Мета - показати фундаментальну різницю між українцями і європейцями. Приспати свідомість пересічного громадянина: ’ це не значить, це десь далеко з дикунами’.

І тут таке відео з красивими дівчатами , гарним містом. Не та Україна, яку вони звикли бачити в екранах тв. Та , сіра, бідна, убога і розбомблена їм більше до смаку. Тоді вони інакші, і це дає окрім відчуття безпеки, бо це далеко, відчуття власної значимості - допомагаючи убогих дикунам вони відчувають себе вищими. Зовсім інша справа коли це такі самі люди як ви , з яким трапилося нещастя, а значить , можливо , ти також не у безпеці.

Ну, це так, теорія. Я не психолог