Підписана на сторінку львівського фотографа. Хоча в нього всі фото і відео з вулиць постановочні, але почитайте коментарі американців і європейців. Вони що хочуть щоб ми всі в окопах сиділи? І таке майже під кожним постом…🤯🤦🏻♀️
В тих коментаторів великі проблеми з причинно-наслідковими звʼязками. Саме завдяки відвазі наших ЗСУ і допомозі союзників не сталося «2-3 дні», не всі міста знищені і зруйновані, не всі українці вбиті і так, живуть. Коментаторам, схоже, хотілося б аби було інакше, і це значить вони як нічого не знали про українців, так і досі не зрозуміли. Колись тут хтось написав на подібні зауваження, що не варто по декількох дивних людях робити висновки щодо думки усієї країни, це комплекс меншовартості, некоректне узагальнення і помилка.
Ответ дляJulliK_
Ещё в 21 осенью говорили с мужем и удивлялись полякам, насколько они нежные, хотя уже были не первый год на заработках. Вот знаете такие как дети просто, для них любая мелочь станет огромной проблемой, то что для нас это просто пыль)) и они такие изнеженные и супер ранимые живут и наслаждаются, без всяких войн, 90 х, майданов, пусть у них все так и будет хорошо))
Ви праві, для людей з західним менталітетом, будь-яка дрібниця сприймається як катастрофа. Наприклад, якщо б вимкнули воду, опалення, чи електрику. Якщо в нас в магазині нема хліба, то українці спечуть його собі дома, а європейці будуть чекати доки з´явиться або їхати за кілька десятків кілометрів щоб купити)
Ирина-bbd0• 28 октября 2023
Ответ дляBulochka-5c8a
Возможно и так. Но беда в том что мнение у европейцев о нашей нации сейчас формируется именно по поведению наших беженцев.
Вот. А вот кого считать украинцами среди этих беженцев? У всей нашей ватной мразоты есть украинские паспорта. Можно творить что угодно.уничтожая имидж Украины. +связка с руснёй местной. Есть ячейки и общества. Они в каждой стране творят дичь под видом украинцев((((
nightwoman• 28 октября 2023
Ответ дляD A M I A N I
За їхнім уявленням получається що так🤷🏻♀️
Українці занадто нездраво показують своє веселе життя в інтернеті. Живи собі і радуйся як не на фронті, но навіщо всьому світу за це розказувати?
В кожній країні є люди які не можуть собі дозволити таке життя, а тут вони ще й допомагають Україні податками своїми. Тож справедливо їхнє обурення.
Я як побачила рекламу що в місті відкривається пивний ресторан і відкриває його Юрій ткач то получається краще отим оот бути в окопах. а не пивні ресторани з зірками відкривати де кожен день поховання військових
Ответ дляnightwoman
ото eщe звeзда, я бы и бeсплатnо ne пригласила бы.
Leeloo_aloha• 28 октября 2023
Ответ дляSoufit
Ви чого вважаєте європейців дибілами? Вони теж вміють все робити і хліб пекти.
І як українці в 16-поверхівках на електриці без газу печуть хліб коли нема світла?
Leeloo_aloha• 28 октября 2023
Ответ дляJimson
’Кто выиграл Вторую мировую войну? Великобритания, США, Советский Союз и Китай выиграли войну, Франция тоже оказалась среди победителей’
Уметь нужно, капитулировать за 42 дня, всю войну пропахать на экономику третьего рейха, и оказаться среди победителей. Это настоящее чудо дипломатии.
І правильно, дипломатично, хитро, зберегли громадян і свої міста.
Ответ дляLeeloo_aloha
1. Це ви їх назвали дибілами. Насправді вони дійсно, в більшості не пристосовані до непередбачених обставин.
2. З чого ви взяли, що без газу і електрики українці печуть хліб у 16-поверхівках?
Ответ дляLidiyaZi
Щодо біженців мій такий висновок, який, звісно, може бути хибним. Моя суб´єктивщина , так сказать:
Біжать слабкі духом, труси і шахраї. Всі верткі, кручені, нечистоплотні виїхали в перших рядах на поживу.
Я знаю і розумію що мене гнало з дому - то був страх, страх і слабкість не дає мені повернутися в Україну. Відповідно, я не найкращий представник свого народу - пишатися нема чим.
При цьому , я розумію що не виїхала б якби не окупація. Я не уявляю, себе у 2014 році виїзжаючою з країни, при тому що в моє місто не прилітає, навіть в голову таке не приходило. А скільки зараз з таких міст виїзжає?
Тобто не знаю як виразитися , але все ж таки є такий своєрідний відбір - виїзжають не найкращі люди , найгірші взагалі в першу чергу , відповідно, по біженцях , насправді , робити висновок про націю не варто - то буде не коректно. Але ж то треба в цьому копатися.
Звісно, й серед тих хто залишився, а таких більшість , різні люди.
Іноземці ж дивляться на наших біженців, на новини про нашу корупцію, на російське іпсо, реагують так як реагують. Особливо враховуючи те що вони звичайні люди - більшість малоосвічені і не схильні до ґрунтового аналізу. От і маємо те що маємо.
Вас может и страх гнал, а я после мариупольских событий уже мало чего боялась. Не хотела жить рядом с рашистами и сепаратистами. Не хотела, что бы моих детей отравляли пропагандой.
Ответ дляSeehund
Це і є страх. Окрім пропаганди було страшно за життя дитини, на стільки що не було сну, життя, лише думка як виїхати. Тобто, безумовно, виїхати з окупації це правильний вибір, а далі - ви повернулися в Україну?
Ответ дляLidiyaZi
Я действовала абсолютно со спокойной головой. Нет, не вернулась, я знала, что в моем возрасте будет проблематично найти работу с нормальным зароботком, позволяющую и детей содержать и родителям помогать.
Ответ дляSeehund
Це є слабкість і страх. Це моя думка, звісно, ви можете вважати протилежно.
Я не засуджую. Сама теж не повернулася з тих самих причин, як і ви.
aljonyshka• 29 октября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
У нас теж було, і ядерка була, так роззброїлися по ініціативі тих самих американців
Було, и загуло)