Экспертиза• 27 октября 2023
Кур´єр в 23:00..я в шоці(
Замовила з Ансвер. Кур´єр зателефонував в 23:00 майже. Я вже в ліжку була. Каже доставка, я на нього наїхала. Відповідь мене вбила - всіх кур´єрів забрали в армію, доставляємо як можемо(((. Скоро чоловіків не залишиться
Освічую темряву• 27 октября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Захід України завжди віддувався за всю Україну. Читайте історію.
Не справедливо це
Когда моего мужа забирали в сентябре 22 года, причём из Киева было много Добровольцев, то из Полтавской области уже тянули всех подряд, привезли в чём попало, неподготовленных, думаю не дали людям и домой сходить собраться. Так что не надо рассказывать что только западная. Киев просто большой поэтому им проще выполнить план
Экспертиза
• 27 октября 2023
Ответ дляБоневтікла
а женщины не могут работать курьерами? они только мужчин берут?
Я не знаю.
Иванка Бур• 27 октября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Ну в 21-22 нормально ще.
Как по мне - нет) У меня как раз ребёнок в это время укладывался. А курьеры любили позвонить прям у подъезда, мол, через две минуты у вас, готовы принять посылку? (
У них там всегда бардак был. И в данном конкретном случае, думаю, причина именно в плохой организации в первую очередь.
Сиамская сороконожка• 27 октября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
На заході немає такого села, де чоловіків не забрали. Реально всі жінки самі сидять з дітьми
Экспертиза
• 27 октября 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Авториця троляка нерозумна!
Ганьба!
Не судіть по собі. Ок?
Крихітка на всі• 27 октября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Не справедливо це
Скажіть це донеччанам та луганчанам
Малявка ще та• 27 октября 2023
Мист всегда странная доставка. Сидишь весь день их ждешь, контактов курьеров нет. Посылка не трекерится. Не люблю их
Мішечок щастя• 27 октября 2023
Ответ дляПросто болталка
У нас у дворі щодня кур’єр мейк апу, причому бачу його вже рік, як не більше, мабуть наш район доставляє. Теж радію за нього, постійна робота і людина одна і та ж , хоча чоловік ну десь 32-33 на вид.
я зі своїм кур´єром вже третій рік знайома))) переживаю як за рідного, якщо замовлення не він приносить ))
Освічую темряву• 27 октября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Або успели выехать до закрытия границы
Сиамская сороконожка• 27 октября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Скажіть це донеччанам та луганчанам
Ну це само собою. А інші області, а Київ? Чиму в Києві так не гребуть?
Экспертиза
• 27 октября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
З села чоловіка, дійсно вже одні жінки і алкаші залишилимь.
Крихітка на всі• 27 октября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
В Києві більше добровольців, напевно
Экспертиза
• 27 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Раніше приходила смс з контактом кур´єра. Сьогодні подивилась , що десь ввечері передано кур’єру. Думаю ок вже завтра достпвлять.
Хлопаю ресницами• 27 октября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Так. Ще посилок півбагажника було.
А комендантс?
Ответ дляЯ на хвилинку
И до войны такое было. Мне в 2018 в 22.00 позвонил курьер из миста, заказывала 2 больших коробки памперсов. Хотел, чтобы я вышла за ними к торцу какого-то там ближайшего ко мне дома и сама их тащила домой. Дома спал маленький ребёнок. Доставка заказана до двери.
Мені курєр з якогось магазину кілька років тому пропонував до метро підїхати за замовленням. Теж була доставка до дверей.
Ответ дляСиамская сороконожка
А яке місто? От кажу чесне слово: серед усіх моїх родичів і знайомих - чоловіки всі вдома. Так що нєхєр оце розказувати, що чоловіків не залишилось. Київ
У меня трое детей, постоянно в группах ( садик, школа, колледж )пишут, что чей то папа погиб..
Ирина_Конор• 27 октября 2023
В чем проблема??
Ещё и наехала.... Я в шоке.
Нашлось. Я бы на месте компании отправила вам отказ о вручении и платную переадресацию
Ещё и наехала.... Я в шоке.
DianaBibizyana• 27 октября 2023
печальньій факт про нашу жизнь(( у нас скоро некому тренеровать будет. Школа олимпиского резерва по спортивной гимнастике....тренеров почти не осталось. На єтой неделе 2 забрали(
LoveYouOrNot• 27 октября 2023
Ответ дляБоневтікла
Можуть.
У мене було комбо - привезла жінка і ще й ввечері. 😅 той же Міст.
Але до війни ще.
lenalenok30• 28 октября 2023
Ответ дляAllbina
Мне и до полномаштабной как-то матрас в час ночи привезли. Ну так у них получилось
А мне диван привезли в 12 ночи, пока собрали уже около часа было. К тому же это было 30 декабря
Юлия_Юлия-2175• 28 октября 2023
Автор, а що вас дивує, ну таки є проблема з кадрами.
Тато-пенсіонер охоронцем в супермаркеті працює, каже, що теж працівників мобілізовують і нема кому працювати. Але тут ще потрібно зважати, що і на таку невелику зарплату не всі молоді чоловіки погоджуються, плинність кадрів теж велика, залишаються пенсіонери, любителі алкоголю і т.д.
А бабусі поштар пенсію приносить, то останні рази приносили в 21:00-22:00, в них своє ’покращення’. Але тут вже без прив´язки до війни та мобілізації.
FluffuRana• 28 октября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Не справедливо це
От не треба цього. Не перебільшуйте і теж читайте історію тієї ж Слобожанщини, наприклад. Та і з 14 року, особливо після 24 лютого, ні в яке порівняння не йде, як ’віддувається’ схід і південь, скільки людей тут загинуло, скільки всього знищено :( не тим ви міряєтеся