ХикориДикори• 28 октября 2023
приват у всіх не працює?
з різних карток намагаюсь оплатити/зняти і відмова
ХикориДикори
• 28 октября 2023
Ответ дляСердючка
може, грошей у вас немає
ага. на одній картці 56к а на другій 99к
Сердючка• 28 октября 2023
Ответ дляХикориДикори
копійок? хіба то гроші
ХикориДикори
• 28 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
С карты на карту перекинула, а на Проме проплата не проходит((
в епіцентрі намагалась оплатити товар - відмова, зняти у банкоматі - відмова. певно якийсь збій. додаток працює, а транзакції ні.
в новинах нічого, тому тут питаю
english book• 28 октября 2023
Ответ дляХикориДикори
в новинах нічого, тому тут питаю
Збій в них. Платіть іншою картою.
english book• 28 октября 2023
Ответ дляХикориДикори
в новинах нічого, тому тут питаю
В новинах є, і на сайті Приват є. Вже біля півгодини точно.
ХикориДикори
• 28 октября 2023
Ответ дляenglish book
Збій в них. Платіть іншою картою.
дякую. та немає іншої картки) і готівки з собою ніколи немає. ну нічо. просто вже злякалась що щось з рахунком трапилось))
english book• 28 октября 2023
Ответ длякуркулиха
Как тревога началась, интернет перестал работать и с приват проблемы
Інтернет не працює, бо багато знеструмленого, через негоду. В нас десь годину не було. Вже відновили. В батьків немає.
english book• 28 октября 2023
Ответ дляХикориДикори
Треба щоб було мінімум 2 різних банків .Особливо це важливо, коли ти за кордоном.
Ну й готівку хоч тисячу.