Стервочка• 28 октября 2023
Всім смачного ❤️!!!!
Така я сьогодні господинька, не люблю це, але прийшлося рятувати баклажани.
Пару годин ковбасилась, а все швидко з´їсться.
Тримбулька• 28 октября 2023
В мене тушкована капуста з мясом, тмином та чорносливом та запечена у фользі почеревина
Стервочка
• 28 октября 2023
Ответ дляАнонимба
А чемодан это что?
Скарбничка 😄, сувенір з Одеси, в Таврії знайшла, це на подорожі скидаю 1,2,5,10 грн, бо тягати цей метал в сумці не зручно.
НуКаНаКа• 28 октября 2023
Ответ дляАнонимба
А чемодан это что?
То автор поставила для красоты)))) шо было, то и поставила
Стервочка
• 28 октября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Не вгадали.
НуКаНаКа• 28 октября 2023
Ответ дляСтервочка
Не вгадали.
Ну да, мне и в голову не могло прийти, что копилку можно поставить в кухне на рабочую поверхность. Деньги, это самое грязное, что может быть.
Стервочка
• 28 октября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
якісь бліденькі, ви без олії смажили?
На олії, вони її п´ють просто. Різні є , зовсім чорняві, смажила на 2 сковорідках. Головне, щоб м´якенькі.
Стервочка
• 28 октября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Думаєте вони - гроші вискакують на поверхню ))))?
Стервочка
• 28 октября 2023
Ответ дляДо
Знаю, що це смачно, але фото неапетитне. Я б таке не публікувала.
Ну так ви і не публікуйєте і не публікуйте😉
jannjann77• 28 октября 2023
Ответ дляДо
Я б теж, бо не всиигла б сфоткати. Я бїх з´їла , і тільки потім би подумала, що можно було сфоткати.
Стервочка
• 28 октября 2023
Ответ дляДо
А в мене ще таке неапетитне є 😝
Стервочка
• 28 октября 2023
Ответ дляjannjann77
Я напівфабрикатних наїлася різних зовсім корявих.
Дую на вітер• 28 октября 2023
Ответ дляСтервочка
Не вгадали.
А как на самом деле - у вас скарбничка постоянно стоит на столешнице кухни?
Стервочка
• 28 октября 2023
Ответ дляДую на вітер
В четвер привезла лише, поки там стоїть, думаю, мені найлогічніше там, бо 80% часу ми на кухні товчемося. У передпокої ще думала, але та періодично чужі люди шастають. Раніше так було.
Стервочка
• 28 октября 2023
Ответ дляЧумачечая_
Ви їх у борошні змащували перед жаркою чи що?
Так.
ИМХОля• 28 октября 2023
Выглядит аппетитно. Но если я хоть один кусочек съем, будет дикая изжога. Баклажаны повышают кислотность.
забиякина• 28 октября 2023
Ответ дляСтервочка
Ну ладно копилка, а банка с мужскими носками!!!!! у вас на кухне в продуктах что делает?!
Стервочка
• 28 октября 2023
Ответ дляИМХОля
Так, потрібно бути обережним, в кого є проблеми.
Стервочка
• 28 октября 2023
Ответ длязабиякина
Гроші зберігає.
Чумачечая_• 28 октября 2023
Ответ дляСтервочка
Так.
В наступний раз спробуйте без нього. Смачніше
Стервочка
• 28 октября 2023
Ответ дляЧумачечая_
Що серйозно, дарма я зиними возюкалася, можна було звичним способом в духовці запекти?
Дякую за пораду, тоді буду старим, швидким способом в духовці.