Акуна_Матата• 28 октября 2023
Ви б купували книжки-липучки по 600-1000 грн? 1.5 р
Акуна_Матата
• 29 октября 2023
Ответ дляРостки жимолости
Доречі на днях в крамничці біля дому купили багаторазові наліпки за 60 грн. Там глянцева картинка аеропорту десь 35 см на 20 см, з мостами, паркінгами, дорогами, і десь біля 30 машинок картонок з клейованою стороною і ці наліпки можна ліпити і переставляти як заманеться.
Завтра сфоткаю.
Я в шоці
Добре що я не витратила 2000 грн
Ростки жимолости• 29 октября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Я в шоці
Добре що я не витратила 2000 грн
Інста то зло, краще гугліть. Я в кожен період віку: в пів року, в рік, в півтора, в два роки гуглила: захоплення дівчинки в рік або розвивалки для дитини в рік і гугл видає і статі і все, що відповідає заданому віку.
Ростки жимолости• 29 октября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Я в шоці
Добре що я не витратила 2000 грн
У Вас хлопчик чи дівчинка?
Моя в півтора року дуже зацікавилася інтерактивною дошкою з цифрами, кольорами і звірятками. Там де нажимаєш кнопку з цифрою і голос її озвучує. В 2 роки моя рахувала і всі кольори знала. В 2 роки зацікавили уже і букви з цвєї дошки. В 2.3 роки уже знала весь алфавіт.
З 1.5 років дуже любить картонні книжки з короткими віршиками, щоб їй читали. Зараз уже читаємо казки, книжки з малюнками сторінок на 100-150 і сторінки прості паперові, но глянцеві і яскраві картинки.
Сьогодні уже принесла букварик з вивчення англійських букв і слів з картинками.
Ще моя любила в Вашому віці дитяче доміно.
Ответ для5cmhybyna
не розвинутий мозок, нема спогадів зазвичай у людей до 3 років
После 3 мы тоже помним не все, но это не значит, что моменты, которые забыли были неосознанными
Сознание не равно память.
Но в целом я согласна с вами в том моменте, что реьенок в этом возрасте очень вряд ли как то по особенному книгу за 1000 запомнит)
Сознание не равно память.
Мастер Пис• 29 октября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Таак
господи, да на Пром - юа этого добра валом !
Мама Карло• 29 октября 2023
Покупайте книжки с наклейками, есть с многоразовыми( не все, правда, качественные, но найти можно). И найдите хорошую библиотеку, будете тратить денег на порядок меньше.
Мушля з Криму• 29 октября 2023
Вряд ли. Сначала подумала, может как подарок, но открыв фото, что-то не выглядит книжечка на 1,5 тыс грн, не оценят такого подарка