Пес Патрон• 29 октября 2023

Чим очистити решітку газової плити?

angel4ever13• 29 октября 2023
тоже интересно
Ніколи не збрешу• 29 октября 2023
Гарно чистить жир такий
Ніколи не збрешу• 29 октября 2023
Він є в Єві
Мира всем• 29 октября 2023
Чавунну?
Ніколи не збрешу• 29 октября 2023
Ще є гарний засіб з ссср
Сіль, сода, вода і в каструлю кипятити .
Погугліть.
Моя мама так сковорідки кипятила, ставали білосніжними чавунні
ТаПрямТам• 29 октября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Ще є гарний засіб з ссср
Погугліть.
Як решітку всунути в кастрюлю?
автор Пес Патрон • 29 октября 2023
Ответ дляМира всем
Чавунну?
я не знаю яка вона, совдепівська
Инстагра_мерша• 29 октября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Ще є гарний засіб з ссср
Погугліть.
Тільки хотіла запропонувати : у велику каструлю або миску води + кальцинована сода і кип´ятити, помістивши решітку , жир відстає , його потім легко зняти просто мочалочкою чи ганчіркою
автор Пес Патрон • 29 октября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
суцільна решітка
Инстагра_мерша• 29 октября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Як решітку всунути в кастрюлю?
По черзі нахиляючи кожним кутом ...якщо чавунні зараз , то вони досить вузькі бувають, можна спочатку верх потім низ
ТаПрямТам• 29 октября 2023
Стебель березы• 29 октября 2023
На противень воду, лимонную кислоту, моющее средство и поставить на нижний уровень в духовке. Нагреть до 200 градусов и на 15-20 минут. Потом легко моется и духовка и решетка
СамавиховуюКота• 29 октября 2023
средством на щелочной основе. вот такой балалайкой, например https://rozetka.com.ua/392837784/p392837784/
Залізний кіготь• 29 октября 2023
В посудомийку. Я так мию, чудово відмивається.
Якщо немає посудомийки, то кип´ятити з содою чи перкарбонатом. Вони роз´їдають жир.
бибизяна• 29 октября 2023
В посудомийку
Розвідка Маші• 29 октября 2023
Я якось тут задавала таке питання, мені порадили залити кротом на деякий час, і Ви знаєте, допомогло
__Оля__Я• 29 октября 2023
Амвей для духовок