ПП-шница• 29 октября 2023

У кого в класі є діти вчителя?

Батьки цієї дитини на рівні з іншими оплачують фонд, різні активності?
От у нас в клас наша класна забрала свою дитину. І тепер на театри, на екскурсії у нас здаємо на своїх дітей, звісно вчителя, звісно того з батьків, хто допомагає супроводжувати і....на дитину класного.
Суцільна зрада• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Ну звісно. Я мама жлобиха, бо не хочу платити за чужу дитину?
Скріни будуть того, що вчитель не здає кошти?
Чи тільки оце бла-бла-бла?

Ищу Аленя• 29 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
Ну обычно, если школьная группа, то сопровождающие входят в стоимость экскурсии для группы.
Если это, например, театр, то билеты покупать на всех.
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Дякую дівчата. За розуміння того, що це не зовсім ок. Змінити ситуацію все рівно в рамках цього класу не вийде ( тому так, на кухні повозмущалася і все. Все рівно плануємо міняти школу.
Регионщица• 29 октября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
В нас навчається дитина іншого вчителя зі школи. Дитина сплачує все як всі діти: екскурсії, фонд класу…
У старшого в класі дитина вчителя -предметника і дитина класного керівника.
За обох батьки платять, як і решта класу.
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Чи тільки оце бла-бла-бла?
Ви представник прокуратури?
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Чи тільки оце бла-бла-бла?
Чи така сама вчителька?
Хата на мати• 29 октября 2023
Ні, як з усіх батьків.
Суцільна зрада• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Ви представник прокуратури?
А ви балабол?
Суцільна зрада• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Чи така сама вчителька?
Яка така?
Ви не маєте права звинувачувати людину на підставі своїх догадок.

автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
А ви балабол?
Ні, я не вважаю за потрібне щось доказувати зі скрінами якійсь невідомій тьоті
Суцільна зрада• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
А, тобто настрочити тему на своїх домислах, то ви можете, а підтвердити цей весь брєд ні? :))
Не може бути 😅😅😅
Своего не предлагать• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Успіху , адекватні вчителі і батьки в класах є
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Яка така?
Я впізнаю вас. Ви тут часто по темах скакаєте зі своїм ’ ну я жду скріни’
Ви серьозно вважаєте, що хтось вам щось буде скидати? Докази, якщо сильно дістануть, я відправлю в відповідні органи. Не турбуйтеся.
МаксХмара• 29 октября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Это да, но была у нас экскурсия на завод, то цена с группы была. Но я так смотрю по ответам, что учитель в целом вообще ни на что не сдаёт. Как-то неправильно...
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
У мене старший в цій школі і там з батьками більше пощастило. Там все чітко, зі звітами. Якщо щось не ок, то всі батьки дійсно разом.
І вчителі старшої школи також в основному хороші. Ну є там особливості. Але де їх немає. У молодшого ж з самого першого класу, з першого дня...
Суцільна зрада• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Так, саме ті, хто мовчить в тояпочку будуть щось доводити відповідним органам
😂😂😂 не смішіть
Так, тут дійсно багато тих, кто не вішає на себе лапшу вашу і не тільки вашу
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
😂😂😂 не смішіть
А ви взяли на себе почесну місію виводити їх на чисту воду?
Зубная фея• 29 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
Бо мамкам з бк сцикотно сказати вчительці, щоб здавала, краще ж поглибше лизнути.
Як на мене, якщо вчителька сама не розуміє, що треба здавати, то краще б воно мело вулиці. Які моральні цінності воно може привити дітям?
Суцільна зрада• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Ні, просто брехню видно відразу

автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Ні, просто брехню видно відразу
Так, звісно) ви молодець 👍
Суцільна зрада• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Так, звісно) ви молодець 👍
Таємні, молодець ви
Склепали тему на підставі своїх домислів і розкачуєте її :))
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Таємні, молодець ви
Я? Ну от тільки ваших коментарів стільки? Ви могли просто написати ’ автор брехуха. Так не буває’ і все. Більше не писати і не качати тему.
Суцільна зрада• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Ні, це працює по іншому.
Підстав не має, тому так, тема видумана. А ви всього лише чергова мама-хабалка
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Ні, це працює по іншому.
Як чудово що є такі блюстітєль порядку як ви. От прямо респект вам💪
Ноунэйм• 29 октября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Открою секрет - за сопровождение учителя на экскурсиях платить не нужно) это бесплатно при школьных поездках)
Почему?
Возможно в некоторых местах и возможен 1 бесплатный билет ,если собирается группа ,но далеко не везде.
Ходили на каникулах в цирк , покупали 11 билетов за все платили,а вот в кино был 1 бесплатно .
сладкий_ноябрь• 29 октября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Ні, це не так. І не скрізь.
В нас дуже рідко біло, що вчитель їхав безкоштовно, зазвичай це або кіно або якісь екскурсії на природі. А от наприклад в зоопарк, якісь кімнати типу кідляндія і тд платити потрібно було.
Яйцеголовая• 29 октября 2023
Ответ дляНоунэйм
Почему?
В места с высокой посещаемостью, такие как цирк, может быть просто выше минимальный лимит для получения бесплатного билета. То есть для 11 человек нет, а для 30 есть.
Яйцеголовая• 29 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, це не так. І не скрізь.
Либо у Вас маленький класс, либо организатор этот вопрос не уточнял. Потому что мы были много где, бесплатно. Но да, важно количество - у нас самый минимум в поездке 25-30 человек, часто больше, потому что активные родители подобрались и ездят везде с детьми тоже, а только детей в классе 30 и ездит 90%.
Дівчина заглядєніє• 29 октября 2023
Если чисто теоритически в фонд класса надо будет сдать 50 000 с ребёнка, то 50 000 ребёнка учителя тоже на всех раскинете? В классе 11 человек, 1 из них ребёнок учителя. Вы сдаёте 50 000 + (50 000 : 10) = 55 000? Будете покрывать её долю? Бред собачий, я бы там уже такой скандал закатила, они бы ахренели. И поповоду плохого отношения после моего разгона, то пусть только попробует, по стенке размажу. Это она должна переживать за моё отношение, а не я за её.
Шалена невинність• 29 октября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Більше того. У супроводження групи входить 2 особи, за які сплачувати не потрібно. Тому у Автора це вчитель+її дитина. А вже за ’додаткову’ маму потрібно доплачувати.
Я вчитель. І я так не роблю. Справляюсь сама, тому бажаючі батьки сплачують за себе самі. А я беру свою дитину.
Коли ж моя дитина їде зі своїм класом, то, звісно, за все плачу. Як і за фонди.