ПП-шница• 29 октября 2023

У кого в класі є діти вчителя?

Батьки цієї дитини на рівні з іншими оплачують фонд, різні активності?
От у нас в клас наша класна забрала свою дитину. І тепер на театри, на екскурсії у нас здаємо на своїх дітей, звісно вчителя, звісно того з батьків, хто допомагає супроводжувати і....на дитину класного.
Суцільна зрада• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Ні, її немає в переліку тих хто здав. Наприклад, по 200 на воду. І там прізвища учнів мінус її
Тобто в вас одні догадки, підтверджень не має, вірно?
Може вона сама купує воду окремо і не відчитуєтьсч перед вами

Своего не предлагать• 29 октября 2023
Ще раз - це виключно ваше рішення і рабська психологія. ’Відношення не дуже’- це не цілують, бо не платять. Гідне виховання справжнього патріоту
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Покажіть цей план. Якщо ви про план виховної роботи, то його складає вчитель, а не школа і можете не ходити нікуди. До навчання це відношення не має. Маю сумніви, що вчитель водить на вистави від яких шаленіє
Ну я , якщо чесно, нікуди не прошу водити. Ми й самі ходимо. Вчитель на зборах ’ так, дітям треба ходити. Я запланувала через тиждень таке.....’
Рання пташка• 29 октября 2023
Це якийсь сюр. Я вчилася в класі де були 3 дітей вчителів, при тому ще й директора, всі порівну здавали.
Украиночка• 29 октября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Так, я маю на увазі план виховної роботи.
Напевно, потім звітують директору, які заходи провела вчитель. Тобто тут вигода і вчителю, і дітям/батькам.
Але я вважаю, що клас не має платити за дитину класного керівника.
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Ну так, звісно. І тістечка в придачу
Яйцеголовая• 29 октября 2023
Открою секрет - за сопровождение учителя на экскурсиях платить не нужно) это бесплатно при школьных поездках)
Своего не предлагать• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Ну так і не платіть. Решту влаштовує- хай ходять. Але вперше чую, що вчитель платить за вхід, якщо веде групу в театр. Це ж малі діти? Там є нюанси й не оплачується
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Давайте як мама. Ви будете йти на принципи із-за +/- 1-2 тисяч в рік додатково , якщо ваша дитина, яка ще не вміє відстоювати повністю себе, щодня буде піддаватися булінгу? Спочатку від вчителя, а далі це підхоплять діти.
Так, можна бодатися,і законно відстояти свої права. Але якщо ти один, то постраждає в першу чергу твоя дитина.

Безлім на все• 29 октября 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Моя дитина внучка класної, здаємо на все, єдине на батьків супроводжуючих ніхто ніколи не здає, хто їде з батьків - платить за себе сам.
Те ж саме.
Своего не предлагать• 29 октября 2023
Ответ дляУкраиночка
Не повинен. Для цього є вартість квитка+ проїзд і точна сума.
Моль Моллівна• 29 октября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Прошли те времена,когда были бесплатные экскурсии.
Своего не предлагать• 29 октября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
100%. Інакше хай діти зайдуть без вчителя й зроблять дурдом
Суцільна зрада• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Ну так, звісно. І тістечка в придачу
Так.
У вас не має аргументів, лише якісь жлобські домисли
Додекаэдр• 29 октября 2023
Мой сын - внук учительницы ) 4 года отучился с бабушкой в одной школе. У меня и мысли не было что то получать за чужой счет. Все поездки/подарки/экскурсии - моя 100% оплата.

Сейчас мы впо в другом городе. Тоже за все оплачиваю сама. Единственное что - классный руководитель настояла хотя бы на бесплатных обедах для сына.

По поводу сопровождения - на сколько я знаю, учителю обычно оплачивают проезд на все наши экскурсии. Но родители которые хотят сопровождать детей платят за себя и своего ребенка сами.
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Ну то не принципово. От чесно. Мені не шкода ні на букети, ні на той додатковий квиток. І ТД. Але коли то без перебору. Так, там не така велика сума доплати виходить. Щоб із-за неї скандалити. Особливо коли немає підтримки інших батьків. Але чому ми маємо платити за неї?
Своего не предлагать• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Я переведу в іншу школу. Такі задроти не мають права вчити мою дитину. Моя старша вже закінчила школу , здала НМТ на максимум без оплат, репетиторів і низький уклін вчителям. Подарунок школі- від класу саджанці троянд (30шт), скидались по 70 грн. Всі вчителі реально гарні, лише один таке собі, але ладно
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Як вирахувати 10-15 грн з загальної суми?) Є бюджет, ділиться на кількість дітей
Своего не предлагать• 29 октября 2023
Ответ дляМоль Моллівна
У вас нема дня музея?

Яйцеголовая• 29 октября 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Мы за сентябрь-октябрь два раза ездили, я знаю о чем говорю) для детей платные, для учителя - бесплатные. Собственники ж не дураки, они понимают, что дать 1-2 бесплатных места на 20 детей выгодно всем.
И можете легко проверить мои слова, позвонить в любое место, сказать что у вас класс 20-25 детей, нужно 1 бесплатное место для сопровождающего. И даже если Вам откажут, что бывает крайне редко, попросите поговорить с администратором или руководителем - информацию уточнят и Вам перезвонят, скажут да, сопровождающий бесплатно.
Мы почти всю Украину объездили и так везде)
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Так.
Ну звісно. Я мама жлобиха, бо не хочу платити за чужу дитину?
Додекаэдр• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Чому? Її немає в групі батьків, її прізвища ніколи немає в списку тих хто здає. Сума ділиться виключно на кількість дітей без дитини класної.
А возможен вариант - у ребенка другая фамилия, не как у мамы?
Своего не предлагать• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Бо вона на голову сіла. Це ж молодша школа?
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Я ще таких шкіл не зустрічала
Суцільна зрада• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Ні, ви мама жлобиха, яка безпідставно звинувачує іншу людину.
Стебель березы• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Ну вона ж веде дітей, це відповідальність. Тут питань у мене немає.
Ніколи на вчителя не здавали. Дитина вчителя теж в класі однієї дитини була, ніколи не здавали
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Ніть. Є окремо список дітей класу
Своего не предлагать• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Є ціна квитка і вартість проїзду. Але є нюанси. Якщо екскурсія, то може бути комісія організатору за групу. Вага класна може не брати ці гроші, а на них свою дитину провести. Це якщо агенція організовує
автор ПП-шница • 29 октября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Так.
Яйцеголовая• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Потому что это нечестно. Есть бесплатные билеты для учителей, и кто организовывает экскурсии об этом знают. Потому что в большинстве мест сами спрашивают: 1 или 2 билета нужно (часто в экскурсии в другие города ездит медик ещё).
А за ребёнка учителя это вообще дно платить, вот честно.