ПП-шница• 29 октября 2023
У кого в класі є діти вчителя?
Батьки цієї дитини на рівні з іншими оплачують фонд, різні активності?
От у нас в клас наша класна забрала свою дитину. І тепер на театри, на екскурсії у нас здаємо на своїх дітей, звісно вчителя, звісно того з батьків, хто допомагає супроводжувати і....на дитину класного.
Шалена невинність• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Як вирахувати 10-15 грн з загальної суми?) Є бюджет, ділиться на кількість дітей
Не знаю, як у Вас, але в моєму місті немає загальної суми за екскурсію. Є вартість за 1. І тільки проїзд буває однією сумою, яка ділиться на всіх, крім супроводжуючих.
Шалена невинність• 29 октября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Мы за сентябрь-октябрь два раза ездили, я знаю о чем говорю) для детей платные, для учителя - бесплатные. Собственники ж не дураки, они понимают, что дать 1-2 бесплатных места на 20 детей выгодно всем.
И можете легко проверить мои слова, позвонить в любое место, сказать что у вас класс 20-25 детей, нужно 1 бесплатное место для сопровождающего. И даже если Вам откажут, что бывает крайне редко, попросите поговорить с администратором или руководителем - информацию уточнят и Вам перезвонят, скажут да, сопровождающий бесплатно.
Мы почти всю Украину объездили и так везде)
На 20-25 то вже точно 2 супроводжуючих. Для ж/д або виїзду за кордон можливі і 3-4.
Шалена невинність• 29 октября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Если это, например, театр, то билеты покупать на всех.
Ні, театр/цирк є білети для супроводжуючих.
Сама не знаю• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Ні, я серьозно
Я, як вчитель, оплачувала все і без знижок. В мене троє дітей були школярами.
ПП-шница
• 29 октября 2023
Ответ дляШалена невинність
У нас так в старшого в класі. Молодший там окреме царство. Береться весь бюджет на похід/ поїздку. Ділиться на кількість дітей що йдуть ( ну за вирахуванням одної) . Дітей в класі не багато.
Шалена невинність• 29 октября 2023
Ответ дляНоунэйм
Почему?
Возможно в некоторых местах и возможен 1 бесплатный билет ,если собирается группа ,но далеко не везде.
Ходили на каникулах в цирк , покупали 11 билетов за все платили,а вот в кино был 1 бесплатно .
У нашому цирку на 10+ дітей 1 квиток безкоштовно супроводжуючому (на ньому так і написано-місце 0) і 1 квиток дитині супроводжуючого, але без надання місця.
Шалена невинність• 29 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, це не так. І не скрізь.
В нас дуже рідко біло, що вчитель їхав безкоштовно, зазвичай це або кіно або якісь екскурсії на природі. А от наприклад в зоопарк, якісь кімнати типу кідляндія і тд платити потрібно було.
Скільки возила дітей по місту і Україні через турагенцію - скрізь супроводжуючим безкоштовно.
сладкий_ноябрь• 29 октября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Либо у Вас маленький класс, либо организатор этот вопрос не уточнял. Потому что мы были много где, бесплатно. Но да, важно количество - у нас самый минимум в поездке 25-30 человек, часто больше, потому что активные родители подобрались и ездят везде с детьми тоже, а только детей в классе 30 и ездит 90%.
30 дітей. Я була в рк, тому сама вирішувала ці питання і уточнювала ціну. Давали максимум знижку на таку кількість дітей, але не на безкоштовний вхід для вчителя
Шалена невинність• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Турагент завжди дає вартість екскурсії за 1. Як і білети в театр, цирк і т.д. То ви сплачуєте за супроводжуючу маму, а не за дитину вчителя.
Або ж у Вас дійсно не набирається мінімальна кількість для екскурсії. Наприклад, я нещодавно возила дітей. Вартість за 1 була 490 грн. Мінімально мені дозволили 14+2 безкоштовно. Якби я не набрала стільки, то тоді б 490грн помножити на 14 і розділити на кількість бажаючих дітей. Але це теж не говорить про те, що Ви сплачуєте за вчителя і її дитину.
Про фонди - то окрема тема.
Шалена невинність• 29 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Тоді треба співпрацювати з турагентами.
Я б не погодилася везти дітей, нести за них відповідальність і при цьому ще й платити.
Цікаво, як Ви документи на все це оформлювали?
Пасти Ла• 29 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Давайте як мама. Ви будете йти на принципи із-за +/- 1-2 тисяч в рік додатково , якщо ваша дитина, яка ще не вміє відстоювати повністю себе, щодня буде піддаватися булінгу? Спочатку від вчителя, а далі це підхоплять діти.
Так, можна бодатися,і законно відстояти свої права. Але якщо ти один, то постраждає в першу чергу твоя дитина.
У нас в класі є мама, яка подається з усіма. З директором, районним управлінням, вчителем, іншими батьками. Її всі терпіти не можуть. Але дитина нормальна і до дитини ставлення гарне в усіх.
І в класі дитина вчителя. Нашого вчителя. На подарунки звісно не здає, а на поїздки і інше - так. Я БК тому це точно знаю.
Пасти Ла• 29 октября 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Прошли те времена,когда были бесплатные экскурсии.
На днях ездили в Эксперементариум.
За учителя за вход не брали, только дети по количеству. На 56 детей трое взрослых бесплатно
Яйцеголовая• 29 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Честно, я не знаю, что Вам на это сказать. У нас я организовываю все экскурсии, я не могу вспомнить, когда последний раз мы платили за учителя. Частные, государственные места, поездки в другие города, повторюсь - мы много где были классом по Украине, как своим ходом, так и официально, через экскурсоводов.
Ноунэйм• 29 октября 2023
Ответ дляШалена невинність
У нас нет ,покупала лично и я не РК ) плюс школа специализированная,часть детей с инвалидностью, это озвучивалось ,никаких скидок нет.
Шалена невинність• 29 октября 2023
Ответ дляНоунэйм
Я співпрацюю з розповсюджувачем білетів цирку. Вже багато років саме ось так.
Козяка-маляка• 30 октября 2023
Не зрозуміло, ви пропонували заплатити вчительці за ваші театри/екскурсії/воду. Її немає в чаті, то може їй в особисті ви писали: ’ з вас стільки -то на театр’?